ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג EZ Way?
השאר פרטים ונציג EZ Way יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


EZ Way באנר

פסיכומטרי אקדמי - ככה נכנסים לאוניברסיטה. בלי ויתורים.

שיטת "פסיכומטרי אקדמי" פותחה ונלמדת במוסדות השכלה גבוהה, אשר מפקחים על שיטות הלימוד וטכניקות ההוראה. מטרת השיטה, להביא אותך לפקולטה בה תרצה ללמוד. לכן, שיטת לימוד זו, נבחרת מאז שנת 98´ על ידי אוניברסיטאות ומכללות בעבור סטודנטים במכינות קדם אקדמיות ומועמדים לפקולטות מובילות.

* פסיכומטרי אקדמי
קורסים בשיטת פסיכומטרי אקדמי של EZ Way נבחרו ונלמדים באוניברסיטאות ומכללות בישראל. ביניהן אוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת בר אילן, אוניברסיטת חיפה, אוניברסיטת בן גוריון, המרכז האוניברסיטאי באריאל, מכללת וינגייט, מכללת סמינר הקיבוצים, המכללה האקדמית אחוה ועוד... הקורסים נועדו לענות על הדרישות של המוסדות המובילים להשכלה, על כן הסיכוי שתתקבל לפקולטה שהינך מעוניין בה, הוא הגבוה ביותר. בלי ויתורים. עוד על EZ Way פסיכומטרי

* בלי ויתורים
רוצה להצליח בפסיכומטרי? חשוב לתרגל הרבה ונכון. בעזרת מדריך הקורס והמאמן הפרטי ינתחו איתך את התרגולים שלך, ימקדו אותך, יטילו עליך משימות אישיות וידחפו אותך לתרגל באיכות, היקף ורמה שלא הכרת. בלי ויתורים.

* מאמן פרטי
באמצעים מיוחדים מתאימה EZ Way את שיטת הלימוד לכל תלמיד בנפרד ומצמידה לו מאמן פרטי המפקח עליו ומדריך אותו. לא תמצא תלמיד אחד שלומד בדיוק כמו תלמיד אחר. שתוכל ללמוד בהתאם לרקע, היכולות והשאיפות שלך.

3 מסלולי לימוד
- Very Important Pupils V.I.P מסלול לימוד קבוצתי + פרטי.
- מסלול פרטי 1 על 1: קורס במתכונת פרטית מלאה.
- מסלול המותאם ללקויי למידה: עד 16 תלמידים בכיתה, קורס ארוך ורגוע עם מדריכים בעלי הכשרה מיוחדת להוראה ללקויי למידה. מסלול זה נפתח חודש לפני כל קורס אחר.

* תרגול באינטרנט ובסלולרי
לרשותך עומדת מערכת הלמידה המתקדמת ביותר באינטרנט - EZ Learning. המערכת כוללת משחקי למידה ממכרים, משחק בסלולרי, ניתוח דפוסי תרגול ואיתור נקודות תורפה בסימולציות. התרגול הממוקד במערכת נועד לדרבן תרגול, לשכלל שיטות למידה ולהוציא ממך יותר.


גם אני ממליץ על
EZ Way
גם אני אוהב את
EZ Way
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765