ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
צריך עזרה?
מלא פרטיך ואחד מיועצנו
יחזור אליך בהקדם
או התקשרו ליעוץ חינם
03-3727765

קורס עיסוי ספורטאים

חשבתם על קורס עיסוי ספורטיבי?


קורס עיסוי ספורטאים מיועד לבעלי הסמכה בסיסית בעיסוי ומקנה את הידע התיאורטי והמעשי הנדרש למתן טיפול מקיף לספורטאים הן לצורכי מניעת פציעות ספורט והן למתן טיפול מידי בשטח. הקורס מקיף, מעשי ומעשיר ומקנה תעודה מקצועית.

אם חיפשתם פרטים על קורס עיסוי ספורטיבי במאמר הבא ריכזנו עבורכם מידע מקיף על התחום. תחילה נסביר על עיסוי ספוראטים ויתרונותיו ובהמשך נצלול לתכנית הלימודים ונתאר את מבנה ומהלך הקורס, תנאי הקבלה ומשך הלימוד, נושאי הלימוד המרכזיים, תעודות ואפשרויות תעסוקה. לקבלת ייעוץ לימודים טלפוני נשמח לסייע לכם בכל שאלה במספר הטלפון 03-3727765 או או דרך השארת פרטי קשר לצורך קבלת שיחה מנציג. כמו כן, בסוף המאמר תמצאו רשימת מוסדות המציעים את תכנית הלימודים.
תעודת זהות קורס עיסוי ספורטאים
תנאי קבלה
 • ההרשמה עבור תכנית הלימודים פתוחה בפני בעלי הסמכה בסיסית בעיסוי ומותנית בהצגת תעודה רלוונטית.
 • על המועמדים לעבור ראיון קבלה אישי מול נציגי סגל התכנית.
  כמו כן, ייתכנו בחינות פנימיות לבדיקת מידת התאמתו של המועמד למסלול.
משך לימודים
 • בניגוד לתכנית הבסיס הנחשבת לארוכה באופן יחסי, המסלול להכשרת מעסי ספורטאים נמשך חודשיים בלבד.
 • מומלץ לבדוק מול המוסד בו אתם מעוניינים ללמוד באשר לקיום מתכונת לימודי בוקר או ערב.
שכר ממוצע
 • מעסי ספורטאים יכולים ליהנות ממשכורות גבוהות במרכזי עיסוי, מרכזים שיקומיים או במסגרות פרטיות.
 • על עיסוי ספורטאים ניתן לגבות כ-150 ש"ח ומעלה.
תכונות אופי
 • אם אתם מיומנים ביסודות העיסוי, בעלי תעודת הכשרה בסיסית קודמת ומעוניינים להרחיב את סל האפשרויות עם התמחות ממוקדת בענף הספורט, הרי שתכנית לימודים זו תהיה מעשירה, מועילה ומרתקת עבורכם.
 • על אף היותו קורס המשך, מומלץ להיערך למסלול לימודים איטנסיבי ועשיר בחומרי לימוד חדשים.
לרשימת מוסדות באתרינו המלמדים קורס עיסוי ספורטאים

מה זה בעצם עיסוי ספורטאים?

עיסוי טיפולי לספורטאים מיועד לחובבי ספורט ולספורטאים מקצועיים כאחד והוא נלמד אך ורק על-ידי מעסים בעלי ניסיון קודם. טכניקת עיסוי הספפורט מתמקדת באזורים בגוף הנוטים לרגישות רבה יותר להיתכנות פציעה לאור מאמץ גופני אגרסיבי במיוחד. הטכניקה כוללת היבטים מטכניקות עיסוי פופולריות רגילות ולכן מחייבת ידע קודם.

לעיסוי ספורט פופולריות רבה כיוון שהוא משמש כאמצעי לשיפור המוכנות של הספורטאי, מקצר את משך ההתאוששות של השרירים ומפחית את ההיתכנות של פציעות ספורט מסוכנות שעלולות להשבית את הספורטאי למשך זמן בלתי מבוטל.

מחקרים רבים נערכו אודות עיסוי הספורטאים ובמחקר שנערך בשנת 2010 נמצא כי אפילו עיסוי שנמשך חצי דקה הצליח לשפר את טווח התנועה של ספורטאים אחרי אימון. כמו כן, נמצא כי ספורטאים שקיבלו עיסוי לאחר האימון נהנו מהפחתה משמעותית בכאבי השרירים.

עיסוי ספורט מומלץ עבור כל מי שעורך פעילות גופנית סדירה והוא נערך לרוב פעם בשבוע או שבועיים. אם אתם מחפשים לשכלל את סל הכישורים המקצועיים שלכם כמעסים, הרי שתכנית לימודים זו עשויה להתאים לכם במידה רבה ותאפשר לכם להעניק שירותים מקצועיים שאינם מתקשרים בהכרח עם יום ספא או טיפול בריאותי תקופתי.

מבנה ומהלך תכנית הלימודים

קורס עיסוי ספורטאים נלמד כיום במגוון בתי ספר מקצועיים ברחבי הארץ.

התכנית פונה למעסים למודי ניסיון המבקשים להוסיף נדבך נוסף על הידע הקיים ולהשתלב במסגרות טיפוליות נוספות, מרתקות ומאתגרות.

הקורס מועבר על-ידי מדריכים מיומנים ומשלב בין הקניית ידע תיאורטי נרחב בתחום הספורט לבין התנסות מעשית ויישום החומר הנלמד הלכה למעשה. בין היתר לומדים המשתתפים על המכניקה של הגוף בזמן מאמץ, סוגי פציעות ספורט שגורות, זיהוי נורות אדומות חשובות, מתן עזרה ראשונה, הרחבה של האנטומיה של השריר וטכניקות מתקדמות למתן עיסוי רפואי ועיסוי עמוק.

עם תום תכנית הלימודים על הסטודנטים לעבור סטאז' המקיף את כלל הידע הנלמד ומאפשר השתלבות מהירה עם ניסיון מעשי נדרש וחשוב.


תוכן שעשוי לעניין אותך:מה נלמד במסגרת הקורס?

בין הנושאים הנלמדים במסגרת קורס עיסוי ספורטאים ניתן לציין:
 • מבוא לעיסוי ספורטאים
 • מושגי יסוד
 • מכניקה בזמן מאמץ
 • אנטומיה הרחבה
 • פציעות ספורט
 • מתן עזרה ראשונה
 • טכניקות חבישה
 • עיסוי עמוק
 • עיסוי רפואי
 • יציבה נכונה
 • עיסוי ממוקד ועיסוי כללי
 • פיזיולוגיה
 • קומפרסים חמים
 • שיקום טווח תנועה
 • תשאול רפואי
 • חומרי שיכוך לכאב
 • מבנה השלד
 • מערכת העצבים
 • אתיקה מקצועית
 • ועוד.
כלל נושאי הלימוד זוכים להתנסות מעשית במהלך הקורס. כמו כן, ישנם מסלולים המציעים תקופת סטאז' מקצועי במהלכו רוכשים המשתתפים ניסיון מעשי חשוב בזמן אמת.

תנאי קבלה

מרבית מוסדות הלימוד יתנו את הקורס בהצגת תעודת בוגר קורס עיסוי בסיסי. כדי להתקבל לקורס עיסוי בסיסי עליכם להציג תעודת 12 שנות לימוד ולעבור ראיון קבלה אישי.

כמו כן, במסגרת הליך הרישום יהיה על המועמדים לעבור ראיון קבלה אישי ולעתים, בכפוף לתנאי המוסד הלימודי, גם בחינות פנימיות לבדיקת מידת הידע המקצועי הקיים.

קהל יעד

לימודי עיסוי לספורטאים מתאימים למעסים במקצועם המבקשים להתמחות בתחום מבוקש בשוק העבודה.

מלבד העבודה במרכזי שיקום רפואי, ספא ובריאות, עבודה כמעסי ספורטאים פותחת דלתות במועדוני ספורט שונים, מכוני כושר וכעצמאיים המספקים את שירותיהם עבור חובבי ספורט, אנשים שכחלק מן הקריירה נדרשים לשמור על חזותם החיצונית וספורטאים מקצועיים.

מוסדות לימוד

באתרנו תוכלו למצוא מוסדות לימוד שונים המציעים קורס עיסוי ספורטאים המופיעים ברשימה שבסוף המאמר. לכל שאלה או התייעצות בנושאי לימוד או בבחירת המוסד הלימודי המתאים ביותר עבורכם ניתן ליצור עמנו קשר טלפוני ולהשאיר פרטי התקשרות לצורך קבלת שיחה מנציג.


משך הלימודים

אורכו של קורס עיסוי ספורטיבי הינו כחודשיים-3 חודשים, סה"כ כ-20 מפגשים, כ-4 שעות כל מפגש.

חלק ממוסדות הלימוד מאפשרים בחירה בין מתכונת לימודי בוקר לערב מתוך ההכרה בכך שקהלים רבים מגיעים מתוך מקום עבודה ומשלבים זאת יחד עם תכנית הלימודים.

תעודות ואפשרויות תעסוקה

בוגרים שיינכחו במרבית השיעורים, יגישו את המטלות הנדרשות ויעברו את הבחינות בהצלחה, יקבלו תעודת בוגר קורס עיסוי ספורטיבי מטעם המוסד בו למדו.

קורס עיסוי ספורטיבי פותח בפנים בוגריו את האפשרות להשתלב במרכזי ומועדוני ספורט, מרכזי ספא ובריאות וכמעסים עצמאיים. כמו כן, בוגרי התחום יכולים להשתלב בליווי ספורטאים במהלך תחרויות מקצועיות.

מתלבטים לגבי לימודים? דברו איתנו!

בפורטל לימודים תוכלו למצוא מידע מגוון אודות מסלולי לימוד במסגרות קורסים, תארים ראשנים ומתקדמים, לימודי הנדסאים ולימודים בחו"ל.

באפשרותכם להשתמש במנוע החיפוש החופשי שלנו למציאת מידע על כל נושא לימודי שמעניין אתכם או להשאיר לנו פרטי התקשרות ונציג מטעמנו יספר לכם על נושאים הרלוונטיים לתחומי העניין שלכם ועל מוסדות לימוד שונים בקרבת אזור מגוריכם.

מלא טופס פנייה למוסד וקבל מידע על קורס עיסוי ספורטאים
יורם כללי
בתי הספר רב תחומיים ומוכרים ע´´י מהט
רשת בתי הספר להנדסאים של המכללה למינהל
בתי הספר רב תחומיים ומוכרים ע´´י מהט
המכללה מלמדת ב: אילת, אשדוד, באר שבע, חיפה, ירושלים, נתניה, פתח תקוה, ראשון לציון, רחובות, תל אביב.

המסלול נלמד ב: נתניה, חיפה.
ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765
או השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם
שירות מהיר
מקצועי ואישי
10 שנות
נסיון בתחום
עבודה מול בתי הספר
הטובים בארץ
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765