ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
צריך עזרה?
מלא פרטיך ואחד מיועצנו
יחזור אליך בהקדם
או התקשרו ליעוץ חינם
03-3727765

קורס עיסוי ומסאג'

פעולת העיסוי, כוללת עבודה ופעולה על הגוף עם לחץ, מרגש, תנועה, רטט שמתבצע באמצעות עזרים מכניים או באופן ידני. העיסוי יכול להיות מיושם עם הידיים, האצבעות, המרפקים, הברכיים, הרגליים או באמצעות מכשירי עיסוי שונים. בהתאם ליישום הטכניקה, העיסוי משמש לקידום רגיעה ורווחה, הוא מועיל בטיפול בפציעות ספורט, ובבעיות אחרות שמשפיעות על מערכת השרירים של הגוף כגון חוסר יציבה, ומצבים כואבים. בהגדרה המקצועית, לקוחות העיסוי והמסאג' יטופלו בשכיבה על מיטת טיפולים, ישיבה על כיסא עיסוי או על הרצפה. 

כאן, בפורטל לימודים, תוכלו למצוא מגוון מסלולי לימוד וקורסים בתחום העיסוי. חלקם ארוכים יותר וחלקם פחות. כל מה שעליכם לעשות הוא לסקור את המידע על הקורס בשלל המאמרים והכתבות באתר, או בדפי המוסדות השונים, ולאחר מכן לקבוע איזה מוסדות רלוונטיים אליכם מבחינת מיקום, להשאיר את פרטיכם המלאים, ולכל השאר אנחנו נדאג. תוך מספר שעות, יחזור אליכם אחד מהנציגים שלנו, לבדוק את כל הצרכים שלכם בנוגע לקורס, ובהתאם לשלוח את פרטיכם למוסדות הלימוד הרלוונטיים בלבד! 
לרשימת מוסדות באתרינו המלמדים קורס עיסוי ומסאג

קצת מידע על קורס עיסוי ומסאג'

לימודי עיסוי ומסאג'
מסלולי הלימוד בקורס עיסוי שונים ומגוונים. אם תמיד אהבתם לבצע עיסוי ומסאג' כתחביב, ואתם מחפשים להתמקצע בתחום, לעזור ולטפל באנשים בעזרתו, אז קורס עיסוי ומסאג' בהחלט יכול לתת לכם את המענה על כך. הפופולריות של תחום העיסוי עולה באופן קבוע, הרי שאף בן אדם לא אוהב לסבול מכאבים, והעיסוי הוא אחד מן הטיפולים שמוכחים כעוזרים ויעילים ביותר. במסגרת הלימודים, תלמדו את כל המיומנויות והטכניקות הדרושות, על מנת להפוך את העיסוי למקצוע של ממש ולפצוח בקריירה בתחום. בין היתר, תלמדו כיצד להשתמש בידיים בכדי לעשות מסאג', בעזרים חשמליים ולא חשמליים, במרפקים, בידיים ברגליים והכול, על מנת שהמטופל העתידי שלכם יתרצה במהרה.

מי הוא קהל היעד עבור לימודי עיסוי ומסאג'?
קהל היעד של קורס עיסוי ומסאג' נחשב למגוון מאוד. בראש ובראשונה הקורס מתאים למי שמחפש ללמוד מקצוע, שמשלב טיפול באנשים אך לא דורש הכשרה של מספר שנים. כמו כן, הלימודים מתאימים גם למי שמעוניין ללמוד תחום ברפואה המשלימה והאינטגרטיבית, שכן חלק מקורסי העיסוי נחשבים לרפואיים לכל דבר. בגדול ניתן לומר כי הקורס מיועד במיוחד לאנשים כאלה שמעוניינים בתחום בו יעניקו טיפול לאנשים ולבעיותיהם בשילוב שימוש בידיים ובאיברים אחרים בגוף. בנוסף, חוץ מקהל היעד ישנם גם תנאי קבלה שמותאמים לכל קורס וקורס. בלימודי עיסוי, תנאי הקבלה יכולים להיות דינמיים בין מוסד למוסד אחר, ובדרך כלל יכללו תנאי סף של מינימום 12 שנות לימוד בבתי הספר ובתיכונים לאורך הבגרות, יחד עם מעבר של ראיון אישי ומבדק פנימי מטעם המוסד הנבחר, וזאת על מנת לבדוק את מידת התאמתו של המועמד ללימודים ובאופן כללי לפיתוח קריירה בתחום. בחלק ממוסדת הלימוד תוכחו לגלות כי ישנם יותר או פחות תנאי קבלה, אבל בדרך כלל תנאי הקבלה שהוזכרו קודם לכן, הם אלו ששולטים בקורסי העיסוי והמסאג' השונים.

הסמכה בתחום העיסוי והמסאג'
כאמור, במסגרת קורס עיסוי ומסאג' תקבלו את כל המידע הנחוץ בכדי לעסוק בתחום בצורה מקצועית. תוכן הקורס משתנה בין מוסד למוסד, וזאת בעיקר בדרך הלימודים – כל מוסד ושיטת הלימוד שלו. ישנם קורסים שנמשכים יותר וישנם כאלה שפחות בהתאם לכך, ועל זמן הלימודים עצמו, נפרט בהמשך. בין הנושאים המרכזיים שנלמדים במהלך קורס עיסוי ומסאג' תוכלו למצוא נושאים שהם יותר עיוניים יחד עם התנסות מעשית, והתמקצעות בטכניקות ומיומנויות מעשיות ופרקטיות, שבהן תשתמשו במהלך הקריירה שלכם בתור מעסים. בין הנושאים הנלמדים בקורס ניתן למצוא: אנטומיה, פיזיולוגיה, יציבה נכונה, פתולוגיה, מפרקים, אורתופדיה, טכניקות שרירים, טכניקות עיסוי, תולדות ומקורות העיסוי, תפקוד מחזור הדם, תפקוד מערכת העיכול, תפקוד מערכת העצבים, תפקוד מערכת הנשימה, גישה הוליסטית בעיסוי, התאמת הטכניקות לחלקי הגוף השונים, התאמת הטכניקות לבעיות גופניות, מתיחות, עיסוי רפואי, עיסוי ספורטאים ושחרור, עיסוי בשכיבה, עיסוי בישיבה ועוד שלל נושאים רבים. 

משך הלימודי בקורס עיסוי ומסאג'
כפי שאמרנו קודם לכן, זמן ומשך הלימודים בקורס עיסוי משתנה באופן נרחב ממוסד למשנהו, ותלוי במספר פרמטרים שהבולטים מביניהם כוללים: מה היקף הלימודים של הקורס – האם הקורס מקיף ונרחב או בסיסי, אילו טכניקות נלמדות במהלכו של הקורס, דרך הלימודים בקורס ועוד.. בדרך כלל, הלימודים יכולים להמשך בטווח זמן של בין חצי שנה לקורסים הבסיסיים יותר, לבין שנה ומעלה לקורסים המקיפים יותר. חשוב שתדעו, כי ישנם קורסים אחרים לעיסוי, שהם מותאמים לטכניקה הספציפית שאותה תהיומעוניינים ללמוד. קורסים בעיסוי תאילנדי, אבנים חמות, עיסוי רפואי, עיסוי שוודי ועוד הם רק חלק מבין הקורסים הללו. את כל המידע על קורסי העיסוי, תוכלו כמו כאן, למצוא בשוטטות באתר פורטל לימודים.

תעודות בקורס עיסוי ומסאג'
בסיום הקורס, תוענק לכל משתתפי הקורס לזכאים לכך ועמדו בכל דרישות, מטלות ומבחני הקורס, תעודת גמר רשמית בעיסוי ובמסאג' שתקנה להם את האפשרות לעסוק בתחום ללא בעיה, וזאת מטעם המוסד בו בחרו ללמוד, ורכשו את השכלתם. נציין כי התעודה המתקבלת בסיום הקורס, היא זו שתקנה לכם את ה"ניסיון" לפני שתחלו לעבוד בעיסוי. הפרקטיקה שנעשית במהלך הקורס, היא אבן יסוד לתחילת העבודה בתחום, ותוך כדי הקריירה רוכשים בוגרי הקורס יותר ויותר ניסיון, והופכים למקצוענים מפעם לפעם.

אפשרויות התעסוקה לבוגרי קורס עיסוי ומסאג'
בוגרי קורס עיסוי פונים בדרך כלל, לשני כיוונים של אפשרויות תעסוקה. הראשון הוא הכיוון העצמאי, שהוא בדרך כלל יותר קשה (ולא רק בתחום העיסוי), וזאת משום שיהיה קשה למעסים ולמעסות חדשות לבנות בסיס לקוחות. עליכם יהיה להוכיח עצמכם, ולנהוג באדיבות וביעילות עבור הלקוחות הראשונים וזאת על מנת שהם יהוו לגורם מקשר בניכם לבין הלקוחות הבאים, ולמען המלצות וביסוס שמכם בתחום. כמו כן, עליכם יהיה להשקיע רבות בפרסום ובשיווק, בכדי להגדיל את כמות הלקוחות באופן עצמאי. הכיוון השני הוא הכיוון השכיר, שבו ישתלבו המעסים המתחילים במקומות בהם ניתן לקבל שירות עיסוי מסוים. מקומות אלו כוללים, בין היתר: מכוני עיסוי, ספא, בתי מלון, מרכזי כושר וספורט, מרכזי בילוי ועוד.. לעתים, בוגרי קורס עיסוי מבקשים להרחיב את סל כישוריהם על ידי לימודם של קורסים נוספים בשיטות עיסוי שונות ומגוונות, עליהן תוכלו לקרוא מידע רב באתר פורטל לימודים.

סביבת עבודתו של המעסה
כפי שאמרנו קודם לכן, המעסים יכולים לעבוד במקומות רבים כמו: ספא, מרפאות, בתי מלון, מכוני כושר ובנוסף לכך גם בבתים של המעסים או של הלקוחות, במשרדים וכדומה. לכן לרוב, המעסים שעובדים בניידות בין בתים יסחבו איתם שולחן, מיטה או כיסא עיסוי משלהם. וכמו כן, גם שמנים, כריות, קרמים וכדומה.. מהסיבה הזו, תנאי העבודה של המעסה תלוי במידה רבה במקום בו מתבצע העיסוי, ובמה הלקוח מעוניין. לדוגמה: כאשר מטרת העיסוי הוא הרגעה של הלקוחות, המעסים בדרך כלל יעבדו במקום שמואר חלקית, וישתמשו באביזרים שמשדרים רוגע כמו נרות, קטורת, מוזיקה מרגיעה וכדומה. לעומת זאת, עיסוי שנועד לשקם לקוח שנפצע, יתבצע בתוך חדר מואר היטב עם עוד מספר אנשים בדרך כלל, שיקבלו טיפול באותו החדר. שתי הדוגמאות האלו, הנם אחדות מבין רבים.

תכונות וכישורים הכרחיים לאנשים שמעוניינים בלימודים ועבודה בתחום העיסוי
כמו בכל מקצוע, גם במקצוע העיסוי ישנם מספר תכונות חשובות מאוד, שכדאי מאוד שיהיו למועמדים לעבודה ולימודים בתחום. כישורי תקשורת נחשבים לחשובים מאוד, הרי איך תצליחו לגלות היכן מתרכזים הכאבים של המטופל, ואיזה טיפול הוא מעדיף. כישור אחר שמתקשר ישירות לראשון, הוא קבלת החלטות, על פי תיאור הכאב של החולה, כך המעסה יקבל את ההחלטה הטובה ביותר למטופל, שבאה לידי ביטוי בטיפול שיקבל. סיבולת גופנית גם היא הכרחית, וזאת משום שתשתמשו המון בכוח הידיים למען עשיית העיסוי, ותדרשו לעמידה ממושכת בזמן העיסוי עצמו.

אז את השלב הראשון עברתם, קראתם את כל המידע על קורס עיסוי, החלטתם שאתם מעוניינים בלימודים? רוצים לשמוע עוד פרטים ממוסדות לימוד רלוונטיים? כל מה שנותר לכם לעשות, זה להשאיר את פרטיכם בפורטל לימודים, ואחד מהנציגים שלנו יחזור אליכם במהרה, במטרה לשלוח את פרטיכם למוסדות הלימוד. שיהיה בהצלחה!
מלא טופס פנייה למוסד וקבל מידע על קורס עיסוי ומסאג
וינגייט - אקדמי- נתניה
המכללה מלמדת ב: נתניה.

המסלול נלמד ב: נתניה.
יורם כללי
ביה"ס למקצועות הטיפול
מכללת הנות בחדרה
ביה"ס למקצועות הטיפול
המכללה מלמדת ב: חדרה.

המסלול נלמד ב: חדרה.
מכללת מדיסין
המכללה מלמדת ב: חיפה, נתניה.

המסלול נלמד ב: נתניה.
בתי הספר רב תחומיים ומוכרים ע´´י מהט
רשת בתי הספר להנדסאים של המכללה למינהל
בתי הספר רב תחומיים ומוכרים ע´´י מהט
המכללה מלמדת ב: אילת, אשדוד, באר שבע, חיפה, ירושלים, נתניה, פתח תקוה, ראשון לציון, רחובות, תל אביב.

המסלול נלמד ב: נתניה, חיפה.
ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765
או השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם
שירות מהיר
מקצועי ואישי
10 שנות
נסיון בתחום
עבודה מול בתי הספר
הטובים בארץ


מאמרים אחרונים בנושא קורס עיסוי ומסאג
הכל על לימודי העיסוי
הכל על לימודי העיסוי
רבים האנשים אשר בוחרים לשלב עם הרפואה המודרנית, רפואה אלטרנטיבית כשתהליך העיסוי נחשב לתחום העיקרי המשלהב בין שני תחומי הרפואה. בשל כך, אשנים רבים מחפשים אחר איש מקצוע איכותי והביקוש רק הולך וגדל. ...המשך
10 סיבות להיות מטפל בעיסוי
10 סיבות להיות מטפל בעיסוי
התלבטתם אם להיות מעסים מקצועיים? אז הגעתם למקום הנכון בפורטל לימודים הכנו עבורכם 10 סיבות מדוע משתלם לכם להיות מעסים מקצועיים ואילו מוסדות לימוד יעזרו לכם להגשים את החלום הזה. ...המשך
מדוע כדאי ללמוד עיסוי שבדי
מדוע כדאי ללמוד עיסוי שבדי
העיסוי השבדי פותח על ידיד פר הנריק לינג ומאז הפך לאחת השיטות הפופולריות ביותר בקרב הלקוחות ואנשי המקצוע לרפואה משלימה. התענייתם בתחום אך לא יודעים מאיפה להתחיל? בשביל זה אנחנו כאן. ...המשך
איפה לומדים קורס עיסוי אבנים חמות
איפה לומדים קורס עיסוי אבנים חמות
מהו קורס עיסוי בשיטת האבנים החמות? היכן לומדים את שיטת העיסוי באבנים חמות ומהם תכני הלימוד? זה הזמן לדעת הכול על לימודי עיסוי באבנים חמות. ...המשך
ללמוד עיסוי שבדי
ללמוד עיסוי שבדי
מהם לימודי עיסוי שבדי? למי הם מיועדים ומהם תכני הלימוד המועברים במסגרת הלימודים? זה הזמן לדעת הכול על לימודי עיסוי שבדי. ...המשך
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765