ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
צריך עזרה?
מלא פרטיך ואחד מיועצנו
יחזור אליך בהקדם
או התקשרו ליעוץ חינם
03-3727765

קורס HTML

רוצים ללמוד HTML?


קורס HTML נלמד לרוב במשולב עם לימודי CSS ובמסגרתו תלמדו את שפת הקוד דרכה דפדפנים יודעים לתרגם את המידע לכדי אתר אינטרנט. ענף ה-WEB צמח בשנים האחרונות וכיום בוני אתרים נהנים מביקוש בחברות אינטרנט, פרסום, מדיה ואינטראקטיב.

אם חיפשתם מידע על לימודי HTML כאן ריכזנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת לפני ההרשמה. תחילה לאלו מכם שאינם מכירים את ה-HTML תוכלו למצוא הסבר כללי מקיף. בהמשך המאמר מסביר בפירוט על קורס HTML, מבנה ומהלך התכנית, נושאי לימוד עיקריים, מוסדות לימוד, תנאי קבלה ואפשרויות תעסוקה. תוכלו לקבל פרטים נוספים והכוונה למוסדות הלימוד השונים דרך המוקד הטלפוני שלנו שמספרו 03-3727765 או דרך השארת פרטי קשר בתיבות שבאתר. בסוף המאמר מרוכזת רשימה של מוסדות לימוד רלוונטיים בישראל.
תעודת זהות קורס HTML
תנאי קבלה
 • תכנית הלימודים פונה לכל מי שמעוניין לעשות את צעדיו הראשונים בתחום ה-WEB.
 • הקבלה לקורס מותנית במיומנויות מחשב בסיסיות טובות ואוריינטציה טכנולוגית בסיסית לתחום האינטרנט. נושאים אלו ייבדקו במסגרת ראיון קבלה אישי ולעתים גם במסגרת בחינות פנימיות קצרות המועברות על-ידי מוסדות הלימוד.
משך לימודים
 • משך הלימודים עשוי להשתנות בין מוסד למוסד.
 • כיוון שישנם מוסדות שמשלבים בין לימודי HTML ו-CSS הקורס עשוי להימשך כ-20 מפגשים.
 • מוסדות שמציעים את הקורס באופן פרטני יכולים ללמד את התוכן ב-8-10 מפגשים.
שכר ממוצע
 • תכנית לימודים זו תקנה לכם את הבסיס ממנו תוכלו לצמוח ולהתפתח כבוני אתרים, מקדמי אתרים ומעצבי אתרים.
 • אם ברצונכם להתפתח בתחום כבוני אתרים מומלץ לבדוק פרטים על קורס בניית אתרים שיקנה לכם ידע נרחב במגוון שפות פיתוח ובנייה.
תכונות אופי
 • תכנית הלימודים תקנה לכם את כל הידע הנדרש מן היסוד.
 • אם עולם ה-WEB מעניין אתכם, אין ספק כי לימודים אלו יתנו לכם את הטעימה הראשונית הנדרשת כדי להבין אם התחום מדבר אליכם או לא.
 • התכנית היא מעשית אך גם מקנה ידע תיאורטי חשוב על הדרך שבה האינטרנט עובד, אחסון, שרתים ודומיינים ועוד.
 • אם אתם מחפשים להתפתח בתחום עיסוק הנוגע ל-WEB ושידע בקוד הוא ערך מוסף, הרי שתכנית לימודים זו גם תתאים לכם.
לרשימת מוסדות באתרינו המלמדים קורס HTML

מה זה HTML?

HTML היא שפה שמתבססת על תגיות ובאמצעותה אנו למעשה "מדברים" עם הדפדפנים השונים ואומרים להם מה עליהם להציג כשהם מעלים את אתר האינטרנט. ה-HTML נחשבת לאחת משפות בניית האתרים הנפוצות, הקלות והפופולריות ביותר בתחום ה-WEB.

חשוב להבין כי עיקר מטרתה של ה-HTML הוא לספק מבנה לתוכן שבאתר דרך תגיות המבקשות להציג פסקאות בדרכים שונות, קישורים, לחצנים ועוד. כחלק מן ההשלמה של התוכן, מוסדות לימוד רבים משלבים גם לימודי CSS שזוהי שפת העיצוב המשלבת עם ה-HTML ושחולקת את אותו התחביר של שפת ה-HTML.

השילוב בין השניים יאפשר לכם להסביר לאתר כיצד להראות את התוכן יחד עם עיצוב של צבעים, צורות, מרווחים בין חלקים שונים באתר ועוד.

למי חשוב ללמוד HTML?

אם קורס HTML עניין אתכם, ככל הנראה שיש לכם זיקה או עיסוק מסוים בתחום האינטרנט. למעשה, הבנה ב-HTML הפכה לידע חשוב גם אם אינכם מבקשים להיות בוני אתרים. כך למשל ניתן למנות את המקצועות הבאים ככאלו שעבורם הבנה ב-HTML יכולה להוות יתרון עצום על פני קולגות למקצוע:
 • מעצבי אתרים – אם אתם מעצבים גרפיים שגם מעצבים עבור אתרי אינטרנט אין ספק שהבנה ב-HTML תחדד את היכולות שלהם להבין ולספק מוצר מוגמר באיכות הגבוהה ביותר עבור חברות אינטרנט ובוני אתרים שונים כיוון שתבינו את המכניקה שעומדת מאחורי זה.
 • מקדמי אתרים – אם קידום אתרים הוא העיסוק העיקרי שלכם, הרי שההבנה באיך עובד אתר ובריאות הקוד היא חשובה מאוד ויכולה לספק לכם הבנה טובה יותר בזמן שאתם לוקחים אתרי אינטרנט של לקוחות שונים ופועלים לקדם אותם לעמוד הראשון בתוצאות החיפוש.
 • עורכי תוכן – אם אתם עוסקים בתחום עריכת התוכן לאתרים, מרבית הסיכויים שתידרשו לעבוד עם מערכות ניהול תוכן שונות שחלקן מצריכות קצת עיסוק עם HTML. חברות רבות שבבעולתן אתרים שונים מחפשות אחר עורכי תוכן שיש להם לא רק יכולת כתיבה יוצאת מן הכלל, אלא גם הבנה במאחורי הקלעים של איך התוכן מוצג באתר כדי לבצע שינויים שונים כמו לשים קודי פרסומות, לשחק עם גדלי תמונות, לפתור תקלות קטנות ועוד.
תוכן שעשוי לעניין אותך:


מבנה ומהלך קורס HTML

תכנית הלימודים מתחלקת בין מתכונות המלמדות HTML באופן נקודתי לבין כאלו המשלבות בין CSS ושנחשבות לנפוצות יותר.

בין שתבחרו בקורס הנקודתי ובין שתבחרו בקורס המשולב, בשניהם תקבלו תחילה רקע תיאורטי באשר ל"מכניקה" שעל-פיה האינטרנט עובד עם נושאים דוגמת דומיינים, שרתי אחסון, שרתי DNS ועוד. במהרה הופך הקורס למעשי ואחרי הסברים על הדרך שבה התחביר של ה-HTML בנוי, תתנסו בתרגולים כיתתיים שונים כמו גם מטלות בית ואף פרויקט גמר שמקיף את כלל הנושאים הנלמדים ושדרכו תתנסו בשלל תגיות שונות בהתבסס על אפיון מוקדם וקריטריונים לביצוע.

הקורס מועבר בכיתות מחשב מתקדמות ומועבר על-ידי מדריכים מיומנים.


נושאי לימוד עיקריים

תחילה נתייחס לנושאי הלימוד של HTML בלבד. לאחר מכן נוסיף גם כמה נושאים שנוגעים ל-CSS כיוון שרבים מהקורסים משלבים אותה במסגרת התכנית:
 • איך האינטרנט עובד?
 • מה זה HTML?
 • מבנה שפת התגיות ותחביר
 • תוכנות לכתיבת HTML
 • תגיות בסיסיות
 • שילוב תוכן
 • יצירת פסקאות
 • שליטה בסיסית בעיצוב
 • כפתורים
 • טבלאות
 • יצירת עמודות
 • DIV וחשיבותו בבניית אתר
 • שילוב תמונות וסרטונים
 • קישורים
 • העלאת HTML לשרת
 • שדות קלט
 • ועוד.
בקורסים המקיפים גם לימודי CSS תלמדו כיצד לעצב את התוכן עם תגיות שונות, איך לשלבן בתוך ה-HTML, דרכי עבודה נכונות, עבודה עם בוטסטראפ, קימור גבולות, פונטים, עיצוב קישורים, יצירת הצללות ועוד מגוון רחב של נושאים בתחום העיצוב.
 


תנאי קבלה

על מועמדים המבקשים להירשם ללימודי HTML להיות בעלי אוריינטציה לתחום המחשבים בכלל והאינטרנט בפרט. אין זה אומר שעליכם להיות טכנאים או בעלי ידע מעמיק, אלא גישה טובה ופתיחות לתחום ה-WEB היא בהחלט יתרון.

הרישום עבור הקורס מותנה במעבר ראיון קבלה אישי ולעתים חלק מן המוסדות גם עורכים בחינות פנימיות לצורך בדיקת מידת ההתאמה לאופי המסלול.

קהל יעד

אם אתם רוצים לקבל מושג ראשוני בתחום בניית האתרים לקראת התפתחות מקצועית בענף, אם אתם מקדמי אתרים שרוצים להחזיק בידע מקיף על הדרך שבה האתרים שאתם עובדים עליהם עובדים, אם אתם מעצבי אתרים שרוצים להבין את המאחורי הקלעים של התחום שעבורו אתם מספקים עבודות עיצוביות שונות ואם אתם פשוט רוצים ללמוד תחום מרתק ומעשיר, הרי שתכנית לימודים זו תתאים לכם במידה רבה.


משך הלימודים

אורכם של לימודי HTML נע בין 8-10 מפגשים אם לומדים את השפה באופן ממוקד ובלעדי לבין 20 מפגשים אם משלבים גם לימודי CSS.

תעודות

בוגרים שיסיימו את לימודיהם בהצלחה יקבלו תעודת בוגר לימודי HTML מטעם המוסד בו למדו.

מתלבטים? דברו איתנו!

פורטל לימודים מציע ייעוץ לימודים חינמי הזמין עבורכם במספר הטלפון 03-3727765. תוכלו גם להשאיר פרטי קשר בתיבת צור הקשר ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

נושאים שעשויים לעניין אותך:מלא טופס פנייה למוסד וקבל מידע על קורס HTML
כשתבדוק, תבין!
HACKERU
כשתבדוק, תבין!
המכללה מלמדת ב: חיפה, רמת גן.


מידע על
המכללה

43 מסלולים

מפת הגעה

13 סרטוני וידאו

20 ממליצים
יורם כללי
מערכות מידע והכשרה טכנולוגית
מכללת גון ברייס מדיאטק הייטק בחיפה
מערכות מידע והכשרה טכנולוגית
המכללה מלמדת ב: חיפה.

המסלול נלמד ב: חיפה.
ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765
או השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם
שירות מהיר
מקצועי ואישי
10 שנות
נסיון בתחום
עבודה מול בתי הספר
הטובים בארץ
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765