ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
צריך עזרה?
מלא פרטיך ואחד מיועצנו
יחזור אליך בהקדם
או התקשרו ליעוץ חינם
03-3727765

קורס SketchUp

תחילה נציין שתוכנת  SketchUp הינה תוכנה מאוד מתקדמת בכול הנוגע להדמיה ובנוסף טוב לדעת שהיא ללא עלות, וזאת כי גוגל רכשו אותה. אי לכך, כל אחד מוזמן להתנסות ביצירת דגמים או דמויות בשלוש ממדים – מה שהופך אותה לתוכנה מאוד פופולארית ומכאן שגם יותר ויותר אנשים שנחשפים אליה מבקשים ללמוד לעומק כיצד ניתן להפיק ממנה את המרב, וזאת כי מי שמתנסה בתחום, מהר מאוד למד שתמיד יש עוד לאן להתפתח, כך שהמודל הגראפי ייראה יותר מדויק לחזון העיצובי וכפריט מציאותי. 
קורס SketchUp מאפשר לאנשים רבים להפגין יכולות עיצוב ותכנון באופן יחסית מהיר ופשוט, וזאת כי שיטת SketchUp מושתתת על מידול תלת ממדי ובנוסף היא מאפשרת לקונספט העיצובי להיראות כמה שיותר אמתי, וזאת באמצעות שימוש במגוון חומרים, טקסטורות, תאורות, חתכים ומידות שקל ביותר ליישם על הפריט שנבנה, כך כל שצריך על מנת להפיק את המרב זה להבין זה על איזה כפתור ללחוץ, באיזו אופציה לבחור עבור כל מטרה וכדומה, וזאת על מנת להעלות על המסך (או על הנייר) דוגמה מוחשית ביותר של הרעיון הרצוי.
בפורטל זה אתם מוזמנים לקבל את כל המידע הנחוץ לכם אודות מסלולי הלימוד השונים בתחום קורס SketchUp, החל מתנאי הקבלה ותכני הלימוד ועד לאפשרויות התעסוקה השונות העומדות לרשותכם בסיום הלימודים. בנוסף, תוכלו להיחשף למידע חשוב ועדכני אודות מוסדות הלימוד המתמחים בתחום ובאופן כללי לקבל החלטה יותר מושכלת עבור העתיד המקצועי שלכם.
לקבלת מידע מורחב בנושא, אתם מוזמנים להשאיר פרטי התקשרות בטפסי הצור קשר שמופיעים באתר, ובנוסף גם ניתן לסמן את מוסדות הלימוד הרלוונטיים עבורכם. כמו כן, תוכלו ליצור אתנו קשר באמצעות המוקד הטלפוני ולקבל מידע מורחב מיועצי הלימודים, שבין היתר גם מתמחים בכל הנוגע לקורס SketchUp.
תעודת זהות קורס SketchUp
תנאי קבלה
  • יש מקומות בהם תנאי הקבלה מאוד בסיסיים, כלומר הם מופנים עבור כל אחד שמבקש ליהנות מכלי חשוב מעין זה (גם אם אין לו ידע מקדים), ולחלופין יש מוסדות אשר דורשים כתנאי קבלה ידע מקדים בתוכנות עיצוב.
משך לימודים
  • באופן כללי לימודי SketchUp עשויים לקחת רק כעשרים שעות לימוד אשר נפרשות על פני 4 מפגשים, אך לימודי SketchUp גם יכולים להיות מעט יותר ארוכים – אם לא כפולים באורכם. במה זה תלוי? במוסד הלימודי, וכמות החומר ובאופי שיטת הלימוד. 
    כמו כן אין להסיק שקורס יותר ארוך יהיה יותר איכותי, אלא יש לבדוק בנפרד את הרזומה של כל מקום ומקום. 
 
שכר ממוצע
  • באופן כללי קשה למצוא אנשים שמתפרנסים אך ורק מ ,SketchUp למרות שכן ניתן למצוא אנשים שזוהי עיקר העבודה שלהם, ולו כי הם מסייעים למעסיקים ליצור דגמים ראשוניים, להכין תוכניות עבור נגרים וכדומה. מכאן שניתן ליהנות מתשלומים חד פעמיים שנעים בין 50 ש"ל עבור שעת עבודה לבין 200 ₪ עבור שעת עבודה  תלוי במקצועיות וביכולות הביצוע.
    כמו כן, כיוון שתחום זה עשוי להשתלב במגוון עיסוקים נוספים, הרי שאותו בעל מקצוע (דוגמת מעצב פנים, מעצב מוצר, נגר, או אדריכל), יוכל לדרוש יותר עבור השירות שלו, כיוון שהוא יעניק ללקוח הדמיה מציאותית של התוכנית המקורית.
 
תכונות אופי
  • אדם שמבקש לעבור קורס SketchUp עליו להיות אדם מסודר, סבלני, משקיען וכמובן אדם שאינו סולד ממחשבים, וזאת כי מדובר בתחום שבהתחלה עשוי להיראות לא מובן, ובנוסף מדובר בתחום לימודים אשר מצריך לא מעט עבודה עצמית והתמדה במשימות התרגול השונות. כמו כן, אנשים שמגיעים ללמוד קורס SketchUp מהפן העיצובי, גם צרכים להיות יצירתיים, בעלי חזון ובנוסף גם פרקטיים. 
לרשימת מוסדות באתרינו המלמדים קורס SketchUp

קורס SketchUp

קורס SketchUp  מגיע אלינו מתחום הגרפיקה הממוחשבת והוא מאפשר ללא מעט אנשי מקצוע להביע רעיונות באופן תלת ממדי, אך מבלי להגיע לסדנה, וזאת כי מדובר באופציה ממוחשבת אשר מאפשרת בתוך זמן קצר להעביר רעיון שלם אודות מוצר או קונספט - כולל  מידות, חתכים, חומריות, טקסטורה, צורניות, מבטים ובאופן כללי ירידה לפרטים הכי קטנים. 
בין היתר חשוב להכיר שלא מעט קורסים מעניקים לתלמיד אתר אינטרנטי שכולל מגוון תרגילים אשר מותאמים לקצב ההתקדמות בקורס, כאשר מקומות אחרים בוחרים להעניק שיעורי בית מתודרכים, וזאת כי מדובר בתחום שבו תרגול ועוד תרגול מפיקים את התוצאות הרצויות ומאפשרות להפנים נכונה את השיטה. כמו כן, יש מקומות שמעניקים לתלמיד ספר הדרכה, או לחלופין חוברת הדרכה מקוונות, וזאת על מנת שבתום  הלימודים יינתן מענה מידי לשאלה כזו או אחרת אשר עשויה להתעורר בתחום.

תכני הלימוד בקורס SketchUp

באופן כללי קורס SketchUp  עוסק בבניית מודלים ממוחשבים בתלת ממד - כולל מבטים, חתכים, רינדור, קנה מידה, מידות טקסטורה, הצללה וכדומה, אך עם מעט יותר נתמקד, נציין שקורס זה עובר על שורת הסעיפים הבאה: הקניית עקרונות עבודה נכונה בתלת ממד, הכרת כלי שרטוט בסיסיים ומתקדמים, יכולת לשלב תמונות או טקסטים על גבי הפריט שנבנה בתלת ממד, מידול נכון בדרך מקצועית וקצרה, שינוי אובייקט קיים בדרך המהירה ביותר, עבודה נכונה לצד שיטת השכבות, הפקת המרב משורת כלי המידול הרבים שהתוכנה יודעת להציע, הכרת מגוון סגנונות ויזואליים, הורדת מודלים, שימוש בחתכים דינאמיים, יצירת אנימציה של מבטים, יצוא ויבוא לתוכנות ומתוכנות אחרות, הפקת תמונות והכנת המודל להדפסה רגילה ואף הכנת המודל הדפסת תלת ממד.
לרשימת מוסדות באתרנו המלמדים קורס SketchUp


 

מיהו קהל היעד ללימודי קורס SketchUp?

קורס SketchUp  מיועד עבור לא מעט אנשי מקצוע אשר מבקשים יכולות פרקטיות על מנת  להפגין את הרעיון שלהם באופן תלת ממד ממוחשב, כך שגם הלקוח וגם קולגות נוספים יוכלו ליישר קו ולהתאחד עם החזון. אי לכך, מדובר בכלי חשוב ביותר - הן עבור מעצבים, נגרים, אדריכלי נוף, מעצבי מוצר, קבלני שיפוצים ואף עבור אנשים שמבקשים ליצור סרטונים או משחקי אנימציה. כמו כן, לימודי קורס SketchUp   גם אידאליים עבור לא מעט סטודנטים לעיצוב אשר נמצאים בתחילת דרכם והם מבקשים להמשיך ולהתקדם בתחום ביתר קלות ואפילו עבור מגוון אנשים פרטיים אשר מבקשים להשתתף במגוון תחרויות, אך מעדיפים להימנע מהשקעת זמן יקר במידול פיזי.

מהם תנאי הקבלה לקורס SketchUp?

תנאי הקבלה ללימודים מעין אלו מאוד משתנים, וזאת כי יש קורסים יותר מקצועיים שנכנסים יותר לעובי הקורה, יש קורסים שהם חלק מלימודים הרבה יותר מקיפים, (למשל הקורס ניתן כחלק מלימודי עיצוב תעשייתי) ויש קורסים שהם פתוחים לכולם. אי לכך, בין אם מדובר בנגר, מעצב, או באדם רגיל אשר אוהב להשתעשע עם רעיונות ומידול גרפי ממוחשב – הרי שטוב להכיר שקורס זה עשוי לפתוח את שעריו לכל אחד ואחת עם מעט תשוקה לתחום, או צורך בכלי הפרקטי.

משך הלימודים בקורס SketchUp

סה"כ מדובר בקורס קצר, כך שכעבור מספר מפגשים אחדים, ניתן לצאת עם ידע רב לצד התעודה הרצויה. כך למשל יש קורסים שמצריכים סה"כ שבעה מפגשים חד שבועיים, אשר ביחד כוללים כ37 שעות אקדמאיות.

תעודה/הסמכה מקצועית לבוגרי הקורס

באופן כללי, כיוון שמדובר בקורס לימודי, המוסדות השונים נוהגים להעניק תעודות הסמכה מקצועיות מטעם המוסד בו הועבר הקורס, כמובן כל עוד התלמיד ענה על כל היעדים והמשימות.

אפשרויות תעסוקה לבוגרים

בוגרי קורס SketchUp יכולים לעסוק כעצמאיים אשר מעניקים שירותי מידול עבור מגוון חברות אשר מבקשות לפתח רעיונות חדשים, יכולים לעבוד בעצמם כמדריכים בתחום (כמובן לאחר שהם צברו ניסיון רב בתחום), יכולים להעשיר את איכות השירות שהם מציעים – הן כמעצבי פנים ונגרים והן כמהנדסים ומעצבים תעשייתיים, יכולים לעבוד בחברות שעושות פרסומות או סרטים באמצעות אנימציה וכדומה. כלומר ניתן לראות שללא ספק מדובר בכלי חשוב אשר עשוי לסייע רבות במגוון תחומים שונים בחיים - אם כאשר מדובר בתחום הרפואה בו מבקשים ליצור מודל ראשוני של חלק רפואי ואם בתחום אדריכלות נוף כאשר מבקשים ליצור הדמיה ראשונית ומהירה של כיכר הכניסה.

מלא טופס פנייה למוסד וקבל מידע על קורס SketchUp
יורם כללי
הדרכת עיצוב
ענבלת
הדרכת עיצוב
בתי הספר רב תחומיים ומוכרים ע´´י מהט
רשת בתי הספר להנדסאים של המכללה למינהל
בתי הספר רב תחומיים ומוכרים ע´´י מהט
המכללה מלמדת ב: אילת, אשדוד, באר שבע, חיפה, ירושלים, נתניה, פתח תקוה, ראשון לציון, רחובות, תל אביב.

ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765
או השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם
שירות מהיר
מקצועי ואישי
10 שנות
נסיון בתחום
עבודה מול בתי הספר
הטובים בארץ
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765