ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון

מנהל עסקים תנאי קבלה

לימודי מנהל עסקים נהנים מביקוש גבוה באקדמיה ופותחים בפני סטודנטים וסטודנטיות רבים צוהר למגוון רחב של אפשרויות תעסוקה בישראל. לאור ריבוי האוניברסיטאות והמכללות המציעות את התואר, זה הזמן לעשות סדר באשר לתנאי הקבלה.

צוות פורטל לימודים|12.4.2018|11:47
בהיותו מאגד בין נושאים פיננסים לבין מיומנויות ניהוליות ועסקיות, תואר ראשון במנהל עסקים נהנה מרלוונטיות גבוהה למגוון רחב של משרות ותפקידי מפתח בארגונים, מוסדות ובתי עסק. בשילוב עם התמחויות שונות דוגמת שיווק, לוגיסטיקה, מימון ומשאבי אנוש יכולים הבוגרים להשתלב בתפקידי מפתח בתחום משאבי האנוש, הייעוץ הארגוני, בתפקידי אנליזה וכלכלנות, בניהול מותג ואף להמשיך עם שנת השלמה לחשבונאות.

הפופולריות הגבוהה של התואר איננה מתבטאת רק באחוז נרשמים מכובד, אלא גם בהיצע מרשים של מוסדות אקדמיים שונים ברחבי הארץ המתנים את ההרשמה בתנאי קבלה משתנים.

תנאי קבלה למנהל עסקים


ישנם מספר מסלולים דרכם ניתן להתקבל ללימודי מנהל עסקים:

קבלה למנהל עסקים עם פסיכומטרי ותעודת בגרות


השקלול בין פסיכומטרי לבין תעודת בגרות מלאה נהוג בכל המכללות והאוניברסיטאות. עם זאת, באופן מסורתי תנאי הסף של האוניברסיטאות הם גבוהים ונוקשים יותר מאשר במכללות.

במרבית האוניברסיטאות תידרשו לציון פסיכומטרי שנע בין 650 ל-670 יחד עם ממוצע ציוני תעודת בגרות בגובה של כ-80-85 ומעלה. לעומת זאת, במכללות והמרכזים האקדמיים השונים תוכלו להתקבל לתואר עם טווח ציונים נרחב וגמיש הרבה יותר כאשר ישנן מכללות המאפשרות רישום עם פסיכומטרי בגובה 610 וציון בגרות בגובה 75-80 וישנן מכללות המתנות את ההרשמה בפסיכומטרי בגובה 550 המשוקלל עם תעודת בגרות מלאה בציון 80.

תואר ראשון במנהל עסקים תנאי קבלה: הסטודנטים נהנים ממגוון אפשרויות קבלה שונות


קבלה למנהל עסקים עם תעודת בגרות מלאה

 
הקבלה באמצעות תעודת בגרות מלאה שכיחה לרוב במכללות ובמרכזים האקדמיים השונים המציעים תנאים מקלים יותר מהאוניברסיטאות. כדי להיות זכאים לקבלה על סמך ממוצע ציוני הבגרות, יהיה עליכם להשיג ממוצע ציונים בגובה של כ-105-107 נקודות.

לצורך הרישום על סמך ציוני בגרות בלבד, אנו ממליצים לפנות אל המוסד האקדמי הרצוי ולבקש ממזכירות החוג פרטים נוספים. כחלק מן התהליך תידרשו לעבור ראיון קבלה אישי ובחינות מיון שיבחנו את מידת התאמתכם למסלול.

קבלה למנהל עסקים באמצעות מכינה קדם אקדמית


מכינה קדם אקדמית למנהל עסקים נהוגה באוניברסיטאות ומכללות ומאפשרת למתעניינים ומתעניינות שאינם עומדים בתנאי הסף, לעבור מסלול ייעודי חלופי באורך של כשנה אקדמית במסגרתו נלמדים נושאים דוגמת אנגלית ומתמטיקה.

חשוב לציין שני דברים חשובים:

  1. מכינה קדם אקדמית איננה מהווה חלופה מוחלטת לציון פסיכומטרי, והרישום למרבית המכינות מותנה בציון פסיכומטרי שנע בין 480-500 יחד עם תעודת בגרות מלאה. לפיכך, מכינה יכולה להתאים למועמדים עם נתונים נמוכים יחסית המבקשים למצוא אלטרנטיבה כדי להתקבל למוסד בו הם מעוניינים ללמוד.
  2. מרבית המוסדות אינם מכירים במכינה שמועמד או מועמדת עברו במוסד המקביל אליהם וזהו קריטריון שמומלץ לכם לקחת בחשבון בעת הרישום. אם אתם בני 30 ומעלה אנו ממליצים לכם לקבל מידע נוסף על מכינה לבני 30+. מכינה זו מאפשרת לבני 30 ומעלה להתקבל ללימודים הייעודיים עם תעודת 12 שנות לימוד או תעודת בגרות מלאה, ללא צורך בפסיכומטרי.

לסיכום


תואר ראשון במנהל עסקים נהנה מאפשרויות סף קבלה שונות המאפשרות רישום תחת מגוון רחב של תנאים המשתנים בין מוסד למוסד. לקבלת מידע נוסף אודות תנאי קבלה למנהל עסקים אנו ממליצים לפנות אל המוסד בו אתם רוצים ללמוד ולבחון מול נציגי המזכירות את האפשרות שהוזכרו לעיל.

כאן בפורטל לימודים תוכלו למצוא מגוון מוסדות ללימודי מנהל עסקים. באפשרותכם לסמן אחד או יותר מבין המוסדות המוצעים בתחתית המאמר ולשלוח פרטי התקשרות כדי שנציגיהם יצרו עמכם קשר בהקדם.

לשירותכם ניתן לקבל הכוונה ללימודים ממוקד היועצים שלנו במספר 03-3727765 או להשאיר פרטים ואנו נעשה את מירב המאמצים לחזור אליכם עם מידע נוסף אודות תנאי קבלה למנהל עסקים, מוסדות לימוד הקרובים לאזור מגוריכם ומגוון תכניות לימוד נוספות.

אפשרויות לימוד נוספות


חיפשתם מידע על תואר ראשון במנהל עסקים ועל תנאי קבלה? ייתכן שתמצאו עניין גם בלימודי כלכלה ומנהל עסקים לתואר ראשון.

צריך עזרה?
מלא פרטיך ואחד מיועצנו
יחזור אליך בהקדם
או התקשרו ליעוץ חינם
03-3727765
מלא טופס פנייה למוסד וקבל מידע על תואר ראשון במנהל עסקים
אוניברסיטת אריאל בשומרון
המכללה מלמדת ב: אריאל.

המסלול נלמד ב: אריאל.
עושים אוניברסיטה לעסקים
המכללה האקדמית נתניה
עושים אוניברסיטה לעסקים
המכללה מלמדת ב: נתניה.

המסלול נלמד ב: נתניה.
המכללה האקדמית ספיר
המכללה מלמדת ב: אשקלון, שדרות.

המסלול נלמד ב: אשקלון, שדרות.
אל תשתלב, תוביל!
המסלול האקדמי המכללה למינהל
אל תשתלב, תוביל!
אל תשתלב, תוביל!
המסלול האקדמי המכללה למינהל הקמפוס החרדי
אל תשתלב, תוביל!
דגש בלמידה המרחיבה את האופקים
המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
דגש בלמידה המרחיבה את האופקים
המכללה מלמדת ב: רמת גן.

המסלול נלמד ב: רמת גן.
אחד על אחד עד התואר
המרכז האקדמי פרס
אחד על אחד עד התואר
המכללה מלמדת ב: רחובות.

המסלול נלמד ב: רחובות.

מידע על
המכללה

מידע על המסלול

7 מסלולים

מפת הגעה

8 סרטוני וידאו
המרכז האקדמי רופין
המכללה מלמדת ב: עמק חפר.

המסלול נלמד ב: עמק חפר.
האקדמיה למנהיגי העתיד
המרכז הבינתחומי הרצליה
האקדמיה למנהיגי העתיד
המכללה מלמדת ב: הרצליה.

המסלול נלמד ב: הרצליה.
משנים את פני החברה בישראל
הקריה האקדמית אונו
משנים את פני החברה בישראל
המכללה מלמדת ב: אור יהודה, חיפה, ירושלים, קרית אונו.

המסלול נלמד ב: אור יהודה, חיפה, ירושלים, קרית אונו.
משנים את פני החברה בישראל
הקריה האקדמית אונו אור יהודה
משנים את פני החברה בישראל
המכללה מלמדת ב: חיפה, ירושלים, קרית אונו.

המסלול נלמד ב: חיפה, ירושלים, קרית אונו.
משנים את פני החברה בישראל
הקריה האקדמית אונו חיפה
משנים את פני החברה בישראל
המכללה מלמדת ב: חיפה, ירושלים, קרית אונו.

המסלול נלמד ב: חיפה, ירושלים, קרית אונו.
משנים את פני החברה בישראל
הקריה האקדמית אונו ירושלים
משנים את פני החברה בישראל
המכללה מלמדת ב: חיפה, ירושלים, קרית אונו.

המסלול נלמד ב: חיפה, ירושלים, קרית אונו.
יורם כללי
בתי הספר רב תחומיים ומוכרים ע´´י מהט
רשת בתי הספר להנדסאים של המכללה למינהל
בתי הספר רב תחומיים ומוכרים ע´´י מהט
המכללה מלמדת ב: אילת, אשדוד, באר שבע, חיפה, ירושלים, נתניה, פתח תקוה, ראשון לציון, רחובות, תל אביב.

ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765
או השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם
שירות מהיר
מקצועי ואישי
10 שנות
נסיון בתחום
עבודה מול בתי הספר
הטובים בארץ

תגובות הגולשים למאמר
רוצה להוסיף תגובה למאמר שקראת?
הוסף תגובה ואנו נפרסמה בהקדם


מאמרים אחרונים במגזין עסקים, כלכלה ופיננסים
כל מה שצריך לדעת על תואר ראשון במנהל עסקים
כל מה שצריך לדעת על תואר ראשון במנהל עסקים
אתה מנהיג טבעי? חושב שיש לך את זה? בטוח שזה בדיוק המסלול בשבילך? פה תמצא את כל מה שחשוב לדעת על לימודי מנהל עסקים ...המשך
כל התשובות לכל השאלות על תואר ראשון בכלכלה
כל התשובות לכל השאלות על תואר ראשון בכלכלה
בעולם הקפיטליסטי בו אנו חיים לכולנו יש שאיפות, חלומות שאנו שואפים להגשים, מקומות שנרצה לבקר בהם, ללכת להופעה של קווין, לטוס לקולדפליי, למשחק כדורגל אנחנו רוצים לקנות רכב, דירה, יש לנו חשבונות לשלם עליהם, המשותף לכל אלו היא הכלכלה. ...המשך
להתקבל ללימודי תואר ראשון בראיית חשבון
להתקבל ללימודי תואר ראשון בראיית חשבון
בדרך להפוך לרואי חשבון תבנו תפיסת עולם רחבה של העולם העסקי והפיננסי ותכין אתכם בצורה הטובה ביותר לקריירה בניהול חשבונות ודוחות פיננסיים במגזר הציבורי והפרטי, רוצים להתמחות בניהול פיננסי? הדרך שלכם מתחילה כאן! ...המשך
התוכנית האקדמית ללימודי משאבי אנוש
התוכנית האקדמית ללימודי משאבי אנוש
לקח לעולם הניהול זמן להפנים את זה אבל ברוב המקרים מה שיכריע בין הצלחה לכישלון והמשאב החשוב ביותר למיצוי יכולות של ארגון הוא ההון האנושי בכתבה הבאה נאסוף ונסדר את מה שחשוב לדעת על מסלול הלימודים ...המשך
הקורסים שנלמדים במסגרת תואר ראשון בבנקאות ושוק ההון
הקורסים שנלמדים במסגרת תואר ראשון בבנקאות ושוק ההון
עולם הפיננסים מאוד דינמי ומגוון וחבויים בו אתגרים רבים כמו גם הזדמנויות רבות, לא לחינם הוא נקרא שוק ההון, על מנת לעסוק בו יש צורך ברקע ובהבנה עמוקה של התחום, מי נגד מי ואיך זה עובד לפרטים נוספים כנסו.. ...המשך
מה אפשר לעשות עם תואר בכלכלה?
מה אפשר לעשות עם תואר בכלכלה?
מתלבטים ללמוד כלכלה אבל לא יודעים במה תעבדו אחר כך? הנה מספר קריירות מקצועיות לבוגרי תואר ראשון בכלכלה, עם פרטים על מה לצפות ומהם המיומנויות שתדרשו להציג. ...המשך
7 סיבות ללמוד תואר בשיווק
7 סיבות ללמוד תואר בשיווק
אם אתם שוקלים קריירה בתחום העסקי, או ליתר דיוק בצד השיווק של העסקים, מאמר זה עשוי לעזור לשכנע אותך ללמוד את זה באוניברסיטה. ...המשך
למי מתאים ללמוד תואר בכלכלה?
למי מתאים ללמוד תואר בכלכלה?
לימודי כלכלה הינם מהלימודים המוכרים והמבוקשים בישראל שכן הם מסוגלים לספק לבוגרים אפשרויות תעסוקה מגוונות ועשירות. אז למי באמת כדאי לבחור בלימודים אלה? ...המשך
במה עובדים מהנדסי תעשייה וניהול?
במה עובדים מהנדסי תעשייה וניהול?
להבדיל מתארים הנדסיים אחרים, תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מכוון להיצע נרחב של משרות ותפקידים השונים אחד מן השני באופן מהותי. אז מה הן אפשרויות התעסוקה למהנדסי תעשייה וניהול? ובאילו התמחויות כדאי לבחור? ...המשך
סיבות ללמוד להיות רואה חשבון
סיבות ללמוד להיות רואה חשבון
לימודי ראיית חשבון מצריכים מן הסטודנטים לא מעט מאמצים, דם, יזע ודמעות. מדובר במשך הכשרה שמגיע עד ל-5 שנים ושאיננו מבייש במידת האתגר תארים שלקוחים מן הפקולטות להנדסה במוסדות האקדמיים השונים. ...המשך
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765