ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג EZ Way?
השאר פרטים ונציג EZ Way יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


EZ Way באנר

חזרה למסלולי לימוד

EZ way. פסיכומטרי אקדמי. בלי ויתורים

מבנה
הלימודים

קורסי  EZ Wayנלמדים במוסדות אקדמאים מאז 1998.
אלה קורסי הפסיכומטרי הנבחרים ע"י מרבית המוסדות להשכלה גבוהה בארץ: הקורסים נלמדים ונמצאים בבקרה ופיקוח בלמעלה מ- 25 קמפוסי האוניברסיטאות והמכללות ברחבי הארץ. זהו הקורס היחידי בארץ בפיקוח אקדמי!!
EZ Way מובילה היום את שינוי התפיסה, כי לפסיכומטרי ניתן ללמוד בקבוצה אבל ע"מ להגיע ליתרון היחסי הדרוש לקבלת ציון גבוה, יש להתאמן עם מדריך צמוד. כל תלמיד במסלול הVIP נהנה ממדריך פסיכומטרי במתכונת אחד על אחד לאורך כל מסלול הלימוד.

EZ Way מובילה היום בתחום שיטות ההוראה ופיתוח אמצעי לימוד מהחדשים והמתקדמים ביותר: מלימוד באמצעות מצגות מולטימדיה בשיעורים, דרך אפליקציות מתקדמות ללימוד אוצר מילים באינטרנט, בפלאפון או מילים להורדה לMP, ועד תוכנות ייחודיות למעקב של המדריך אחרי כל תלמיד באינטרנט על תרגול וניתוח סימולציות.
התלמידים בקורסים שלנו עובדים קשה, אך הם נהנים משיטות לימוד בלתי שגרתיות, יחס אישי, תוכנית אימונים פרטית, פיקוח אקדמי ומגוון של אמצעים ייחודיים - שמטרתם היא אחת בלבד:

לדאוג שבעבור התלמידים שלנו - הבחינה תהיה EZ.

המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765