ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
צריך עזרה?
מלא פרטיך ואחד מיועצנו
יחזור אליך בהקדם
או התקשרו ליעוץ חינם
03-3727765

קורס SolidWorks

קורס סולידוורקס מעניין אותך?


קורס Solidworks ילמד אתכם צעד אחר צעד כיצד להשתמש בתוכנת ההדמייה והשרטוט סולידוורקס המאפשרת למהנדסים העוסקים בעיקר בתכנון מכשורים מכניים, לתכנן ולדמות אבטיפוס עד לרמת הרכיבים הקטנים ביותר. תוכנה מקצועית זו נחשבת כיום לפופולרית והמתקדמת בעולם כשהיא הופכת את הייצור והתכנון לפעולה פשוטה ועם זאת יעילה ומדויקת הרבה יותר.

במסגרת הקורס עליו נספר בהרחבה, תלמדו כיצד להשתמש בפיצ'רים השונים של התוכנה, איך לבצע מגוון טכניקות בקרה כדי להבטיח מוצר סופי ברמה גבוהה, כיצד לבצע שרטוטים ממוחשבים מורכבים וכל זאת באמצעות ממשק פשוט, נוח וידידותי. לכל שאלה נוספת ולקבלת הכוונה ללימודים ללא עלות או התחייבות ניתן להתקשר אלינו במספר 03-3727765 או להשאיר פרטים ואנו נעשה את מירב המאמצים לחזור אליכם בהקדם. את המוסדות השונים לקורס סולידוורקס תוכלו גם למצוא בסוף הכתבה ולשלוח אליהם פרטי קשר באופן ישיר.
תעודת זהות קורס SolidWorks
תנאי קבלה
 • מרבית מוסדות הלימוד מייעדים את הקורס עבור אנשי מקצוע המגיעים מתוך מקצועות ההנדסה. מסיבה זו ייתכן ואחד מתנאי הקבלה יהיה תואר ראשון או שני בהנדסה.
 • כל מוסד שומר לעצמו את הזכות להתנות את ההרשמה בתנאים נוספים, דוגמת מיומנויות מחשב בסיסיות טובות ואנגלית בסיסית טובה.
משך לימודים
 • בבדיקה בין המוסדות השונים ייתכן ותשימו לב לשינוי ניכר בהיקף הלימודים בין כל מכללה כשחלקן מציעות קורס הנפרש על גבי כ-120 שעות וחלקן קורס הנפרש על מחצית מכך.
 • הסיבה לשינויים נובעת מהשוני במידת ההתעמקות בנושאים השונים ולכן מומלץ לערוך סקירה של הסילבוס ואף לקיים שיחת ייעוץ עם מספר מוסדות לשם ההשוואה.
שכר ממוצע
 • מרבית הנרשמים ללימודי סולידוורקס מגיעים מתוך מקצועות ההנדסה. ככלל שכרם של מהנדסים מתחום הייצור מגיע לסכומים נאים למדי הנעים בין 12,000 ל-15,000 ש"ח כבר בשנים הראשונות למקצוע.
 • מרביתם פונים לקורס זה כדי להעמיק את יכולותיהם היישומיות בתחום ובכך להקנות לעצמם יתרון על פני מתחרים.
 • כל מיומנות נדרשת עשויה בהחלט להשפיע על קצב ההתקדמות בקריירה ועל אפשרויות התעסוקה.
תכונות אופי
 • בדומה למגוון קורסים מקבילים העוסקים בהקניית מיומנויות על תוכנת מחשב מסוימת, גם קורס זה מבוסס בעיקרו על תרגולים מעשיים.
 • לאלו המבקשים להירשם לתכנית מומלץ להיערך למתכונת לימודים המבוססת על שיעורי בית תכופים ותרגולים כיתתיים.
 • על אף ממשקה הידידותי של התוכנה, גישה טובה למחשבים היא בהחלט יתרון אותו תוכלו לזקוף לזכותכם במהלך הלימודים.
לרשימת מוסדות באתרינו המלמדים קורס SolidWorks

כמה דברים על Solidworks

סולידוורקס יצאה אל השוק בשנת 1995 ובתוך עשור צברה פופולריות גבוהה במיוחד בקרב הנדסאים ומהנדסים מכל הענפים הנוגעים לתחום הייצור. את שכלולה של התוכנה עם הזמן והוספתם של פיצ'רים נוספים ניתן לראות בנתונים שהתפרסמו ואשר מראים כי בשנת 2013 זכתה סולידוורקס לשימוש נרחב בקרב כ-2 מיליון מהנדסים בכל רחבי העולם כשהמשמעות היא 165 אלף חברות העוסקות בתחום ההנדסה.

נכון להיום הצליחה תוכנת הסולידוורקס למקם את עצמה כאחת מתוכנות השרטוט והתיב"ם המתקדמות והפופולריות ביותר בענף ההנדסה. ייעודה, הדומה במידה רבה לזה של תוכנת האוטוקאד הוא להקל על מלאכת השרטוט, התכנון וההדמיה של המוצרים השונים רק שבעוד שהאוטוקאד נוגעת בעיקר לפן העיצובי דוגמת אדריכלים ומהנדסי בניין, הסולידוורקס פונה למהנדסים והנדסאים העוסקים בתכנון וייצור מכשורים הנדסיים מכניים.

מבנה ומטרת קורס סולידוורקס

במסגרת קורס סולידוורקס לומדים המשתתפים את מגוון פתרונות ואפשרויות העיצוב המתקדמות של התוכנה דרך תרגול כיתתי ומטלות בית מעשיות שונות.

תכנית לימודים זו איננה רק מקנה את הבקיאות ביכולות הטכניות של התוכנה ומערבת גם את גישת העבודה המקצועית באמצעותה ניתן לדעת איך לנצל את הכלים השונים שהיא מציעה באופן האופטימלי ביותר. עד תום הלימודים, תרכשו יכולות מוכחות בשרטוט ועיצוב ציוד מכני תלת ממדי, בביצוע בדיקות בקרה וביצירת הדמיות ברמה מקצועית גבוהה.

מה לומדים במסגרת הקורס?

מהצצה בתכנית הלימודים של קורס SolidWorks ייתכן ותשימו לב למספר שינויים בין התכנים המועברים על ידי כל מוסד ומוסד. זאת כיוון שתכנית הלימודים איננה מפוקחת ותלויה באופן שבו נבנתה על ידי כל אחת מן המכללות*: 
 • מרבית עקרונות ושיטות עבודה בתיב"ם
 • מידול תלת ממדי
 • שרטוט ממוחשב
 • סקיצות
 • מבוא לעבודה בממשק ה-Solidworks
 • יצירת סרטוני הדמייה תלת ממדית
 • שימוש במבנים וצורות מובנים
 • מידות
 • בניית קפיץ
 • ניהול מודלים
 • שרטוטים דו ממדיים
 • הפקת קבצי תלת ממד
 • כלי בנייה
 • ועוד.
*מומלץ לערוך השוואה בין מספר מוסדות ולבדוק היכן התכנית שתתאים בצורה המדויקת ביותר לצורכיכם:  תכנית מקיפה ומעמיקה, או תכנית ממוקדת לטווח קצר יותר.

לרשימת מוסדות באתרנו המלמדים קורס SolidWorks


למה לקחת קורס בעצם?

מוסדות אקדמיים רבים חושפים את הסטודנטים להנדסה לתוכנה זו, אך מרבית הקורסים מאפשרים למשתתפים לקבל הצצה חטופה בלבד. מסיבה זו, בוגרי מקצועות ההנדסה המבקשים להתמקצע בה, פונים למוסדות לימוד מקצועיים המציעים קורס סולידוורקס ממוקד, מעשי ומפורט שיקנה להם כלים פרקטיים הנדרשים בארגונים רבים.

כמו תוכנות רבות נוספות שהצליחו להתברג בשוק העבודה, גם תוכנה זו מתהדרת בממשק ידידותי במיוחד המאפשר למשתמש לערוך שרטוטים והדמיות תלת ממדיות מורכבות בפשטות יחסית. עם זאת, רבדיה השונית שאינם תמיד נגלים לעין מצריכים בכל זאת היכרות מעמיקה יותר ובדיוק לשם כך מוסדות רבים שקדו ובנו עבור הקהל הרחב קורס SolidWorks ממוקד ומעשי.

מוסדות לימוד נבחרים

בפורטל לימודים דאגנו לקבץ עבורכם את המוסדות המובילים בתחום לימודי סולידוורקס. בין המוסדות ניתן לציין את:
 • כרמל בטיחות
 • המכללה הטכנולוגית תל חי - היחידה ללימודי חוץ
 • מכללת עתיד
 • המינהל הטכני
 • מכללת ארז
 • המרכז להשתלמויות רופין
את המוסדות הללו ועוד תוכלו למצוא בתחתית המאמר. באפשרותכם להקליק על מוסד ספציפי עבור מידע נוסף או לחילופין לסמן מספר מוסדות ולשלוח אליהם פרטי התקשרות לצורך קבלת שיחת ייעוץ ותיאום פגישה.

קהל יעד

תכנית הלימודים מתאימה לקהלים המגיעים ממקצועות יצרניים מכניים שונים וביניהם מנהלי מוצר, אנשים העוסקים בעיצוב תעשייתי, מהנדסים והנדסאים.

תנאי קבלה

מרבית המוסדות מתנים את ההרשמה ללימודי סולידוורקס ברקע השכלתי בתחום מקצועות ההנדסה וההנדסאות. בנוסף לכך, ייתכן ותיבדקנה מיומנויות המחשב של המועמד ורמת האנגלית.

היקף הלימודים

קורס SolidWorks איננו מפוקח ולכן עשוי להשתנות בין המוסדות השונים. שינויים אלה ניכרים גם בהיקף שעות הלימוד אשר יכול להשתנות במידה ניכרת.

ישנם מוסדות המציעים לימודי סולידוורקס בהיקף של כ-60 שעות לימוד. במקביל אליהם ישנם מוסדות המציעים קורס ממושך יותר באורך של כ-110-120 שעות.

תעודות והסמכה

לבוגרים אשר ינכחו בשיעורים, יבצעו את התרגולים השונים ויגישו את המטלות הנדרשות, תינתן עם סיום הלימודים תעודת בוגר קורס סולידוורקס.

אפשרויות תעסוקה

תכנית הלימודים איננה מיועדת לצורך מציאת עבודה, אך ההתמקצעות של הבוגרים בתוכנה בהחלט יכולה לפתוח דלתות ולהשפיע באופן ניכר על מעסיקים פוטנציאליים המחפשים אחר עובדים מקצועיים ובעלי מיומנויות נדרשות במקום העבודה.

את הדרישה לבקיאות בתוכנת הסולידוורקס ניתן לראות במגוון ארגונים במגזר הפרטי, העסקי והממשלתי דוגמת חברות עיצוב תעשייתי, מפעלים, תעשייה צבאית, חברות חשמל ואלקטרוניקה וחברות הייטק.

מלא טופס פנייה למוסד וקבל מידע על קורס SolidWorks
היחידה ללימודי חוץ - קורסים והכשרות
המכללה הטכנולוגית תל חי - היחידה ללימודי חוץ
היחידה ללימודי חוץ - קורסים והכשרות
המכללה מלמדת ב: קרית שמונה.

המכללה לטכנאי שירות, ללמוד בשביל לעבוד.
המינהל הטכני
המכללה לטכנאי שירות, ללמוד בשביל לעבוד.
המכללה מלמדת ב: כפר סבא, ראשון לציון.

המסלול נלמד ב: כפר סבא, ראשון לציון.

מידע על
המכללה

15 מסלולים

מפת הגעה

14 סרטוני וידאו

4 ממליצים
יורם כללי
בתי ספר ומכללות למדעים וטכנולוגיה
מכללת עתיד
בתי ספר ומכללות למדעים וטכנולוגיה
המכללה מלמדת ב: אום אל פאחם, באר שבע, חיפה, ירכא, כרמיאל, לוד, מעלות, קרית ביאליק, קרית מוצקין, תל אביב.

המסלול נלמד ב: אום אל פאחם, באר שבע, חיפה, ירכא, כרמיאל, לוד, מעלות, קרית ביאליק, קרית מוצקין, תל אביב.
ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765
או השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם
שירות מהיר
מקצועי ואישי
10 שנות
נסיון בתחום
עבודה מול בתי הספר
הטובים בארץ


המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765