ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג המינהל הטכני?
השאר פרטים ונציג המינהל הטכני יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


המינהל הטכני באנר

מבצעים לחג!

1. מבצע חג פורים לנרשמים עד 17.3 - פטור מלא מדמי רישום לכל הקורסים ומסלולי הלימוד

2. קורס מחשבים - מלגת לימודים בסך 1200 ש"ח לנרשמים עד סוף חג פורים

3. קורס רשתות - מלגת לימודים בסך 1000 ש"ח לנרשמים עד סוף חג פורים

המינהל הטכני, הינו בית ספר להכשרת טכנאי שירות במגוון תחומים. מטרת ההכשרה הינה אחת ויחידה - הכשרה לצורכי עבודה!

כדי להגיע למטרה זו המינהל הטכני גייס לשורותיו מרצים מהשורה הראשונה, בעלי מקצוע עם המון שנות וותק, העוסקים כיום בתחום בו הם מלמדים ובעלי ניסיון רב בהדרכה. במכללה קיימות מעבדות עם הציוד הרלוונטי ביותר לסביבת העבודה, תוכניות לימוד התואמות את שוק העבודה ומתמקדת בעיקר בהתנסות מעשית. לאורך כל הקורס הסטודנטים נחשפים לתקלות בזמן אמת ומתמודדים עם איתור התקלות ומתן מענה עד לפתרונן המוחלט - הכל באופן מעשי וברמה הגבוהה ביותר. זאת על מנת להכין את הסטודנטים בצורה הטובה ביותר לקראת השתלבותם בשוק העבודה כטכנאים של המחר.... עוד על המינהל הטכני בע"מ

במינהל הטכני כל סטודנט מקבל ספרות מקצועית אשר תלווה אותו לאורך כל הקורס ובסיומו תשמש לו ככלי עזר בעבודתו. אנו במינהל הטכני מקיימים קשר שוטף עם החברות המובילות בשוק העבודה ומתעדכנים באופן שוטף בשינויים הטכנולוגיים החלים בו. לכן אנו מציעים מגוון רחב של קורסים החל מקורס אלקטרוניקה, קורס חשמלאים ועד לקורס טכנאי מחשבים.

השיעורים מתבצעים במתכונת של קבוצות לימוד קטנות בשלבים המעשיים, המבטיחה יחס אישי ומקצועי מלא לכל סטודנט/ית וכן יעילות מרבית בהכשרה המקצועית. כמו כן, המכללה מספקת שעורי תגבור (ללא תשלום) למעוניינים לשפר את הישגיהם.

הצוות המקצועי והפדגוגי עומד לרשות הסטודנטים במהלך כל שלבי ההכשרה החל מקליטת הסטודנט/ית ועד לעזרה בשילובו/ה בשוק העבודה. מסלולי ההכשרה המקצועית, ההשתלמויות והקורסים מתקיימים במסגרות לימוד גמישות, המותאמות לצורכי התלמידים - מסלולי ערב, מסלולי בוקר, מסלול שישי, מסלול מואץ ועוד.


גם אני ממליץ על
המינהל הטכני
גם אני אוהב את
המינהל הטכני
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765