ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
צריך עזרה?
מלא פרטיך ואחד מיועצנו
יחזור אליך בהקדם
או התקשרו ליעוץ חינם
03-3727765

קורס שיווק נדל"ן

רוצים ללמוד שיווק ומכירות נדל"ן?


קורס שיווק נדל"ן ייקח אתכם כמתווכי נדל"ן צעד אחד ענק קדימה ויחשוף אתכם לכל הכלים השיווקיים והמכירתיים שיאפשרו לכם לזהות הזדמנויות ולמצות את הפונטציאל הקיים כדי לסגור מכירות מוצלחות מול מגוון רחב של לקוחות ונכסים.

אם אתם מתווכי נדל"ן בפועל או לומדים לקראת בחינת רשם המתווכים ומרגישים שחסרים לכם כלים מעשיים, תכנית הלימודים הזו מתאימה בדיוק עבורכם. במהלך לימודי שיווק נדל"ן תלמדו כיצד לנהל משא ומתן יעיל ומכוון תוצאות, איך לקרוא ולהבין את תנועות הגוף של המוכרים והקונים וכיצד לנסח חוזים והסכמים בצורה נכונה. לאור השאלות הרבות שנשאלנו אודות קורס שיווק נדל"ן, כאן איגדנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת על התחום החל מתכנית הלימוד, דרך תנאי הקבלה ועד למוסדות מובילים.

לפרטים נוספים ולקבלת ייעוץ לימודים ניתן להשאיר פרטי התקשרות או ליצור עמנו קשר במספר הטלפון 03-3727765. כבר החלטתם שזה התחום עבורכם? חפשו בסוף המאמר את המוסד הרצוי והשאירו לו פרטים כדי שנציגיו יחזרו אליכם!
תעודת זהות קורס שיווק נדלן
תנאי קבלה
 • הקבלה לקורס שיווק נדל"ן מותנית במעבר ראיון קבלה אישי, 12 שנות לימוד והצגת רישיון תיווך נדל"ן או תעודת השתתפות בפועל בקורס תיווך נדל"ן.
משך לימודים
 • היקפה של תכנית הלימוד הוא קצר באופן משמעותי מקורסים אחרים והיא אורכת בין 7 ל-10 מפגשים חד שבועיים. 
שכר ממוצע
 • בעזרת הכלים שתרכשו במהלך הקורס, תצליחו לסגור יותר עסקאות ואפילו לברור בין הזדמנויות שונות ולבחור את העסקאות שמעניינות אתכם.
 • המטרה העיקרית של התכנית היא להקנות למתווכים כלים להגברת המכירות ומיצוי הפוטנציאל שבהן.
תכונות אופי
 • ללימודי שיווק נדל"ן מומלץ להגיע עם ראש פתוח והמון נכונות ללמידה של טכניקות חדשות.
 • הקורס מתאים לאנשים המעוניינים לקדם את עולמם המקצועי לשלב חדש, מאתגר ומתגמל.
לרשימת מוסדות באתרינו המלמדים קורס שיווק נדלן

למה ללמוד שיווק נדל"ן?

דמיינו שיש לכם מוצר, אתם מאמינים בו בכל לבכם ויודעים שהוא יעניק ללקוח לכם את כל מבוקשתו, עם זאת ברגע האמת אתם פשוט לא מצליחים לייחצן אותו בצורה נכונה. לעתים אתם מרגישים שהצלחתם כבר להגיע לשלב מתקדם והנה לפתע הלקוח מהסס ומתמהמה.

התסכול הזה הוא מנת חלקם של לא מעט אנשי מקצוע העוסקים במכירות ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בעסקאות ששוות מאות אלפי ומיליוני שקלים. החדשות הטובות הן שכמו בכל מקצוע מכירתי, גם פה מדובר במוצר והכל מסתכם בדרך שבה הוא מוגש וכיצד האקט המכירתי מתבצע!

אז מה קורס שיווק נדל"ן ייתן לכם?
 • טכניקות הגשה מכירתיות ויכולות שכנוע
 • התמודדות עם התנגדויות
 • כלים לביצוע משא ומתן אפקטיבי
 • ניסוח חוזים והסכמים
 • כלים בסיסיים לאבחון שפת גוף
 • ידע רקע חשוב לגיבוש עמדת מפתח בהליך המכירתי
 • התנסות מעשית בעזרת סימולציות כיתתיות


רקע ללימודי שיווק נדל"ן

קורס שיווק נדל"ן נחשב למעין קורס השלמה, קורס פרקטי שנותן את הגיבוי המעשי לכל הידע התיאורטי הרב והחשוב שלומדים המתווכים במסגרת קורס תיווך נדל"ן.

ישנם קורסים לתיווך במסגרתם לומדים גם על הפן המעשי, אך לרוב מדובר בנושאים הנלמדים באופן מצומצם יחסית וזאת עקב התמקדותם בהכנה (החשובה לא פחות) לקראת הבחינה של רשם המתווכים.
ייתכן ואתם שולטים בחומר בצורה מעולה, אך לעתים הדרך שבה אנו מנסים לשווק את הידע והיכולות שלנו לוקות בחסר מהסיבה הפשוטה – איננו מכירים את התחום, לכן איננו עושים את כל הצעדים הנכונים ולפעמים עוסקים בניחושים או בניסוי וטעייה. אז במקום שתשתפרו באופן הדרגתי ועל בסיס התנסות אישית בלבד, קורס שיווק נדל"ן יעזור לכם לבצע קפיצת דרך משמעותית ולהגיע לרמה שאליה מתווכי נדל"ן מנוסים מגיעים לאחר שנים.

תכנית הלימודים מתחלקת בין הרצאות פרונטליות המקיפות נושאים מרתקים בתחומי הפסיכולוגיה המכירתית, התנהגות הלקוח ודינים משפטיים חשובים לבין סימולציות מעשיות המדמות מצבי אמת ואתגרים בהם נתקלים מתווכי נדל"ן לאורך עבודתם.
 


מה לומדים בקורס שיווק נדל"ן?

קורס שיווק נדל"ן נחשב אמנם ללימודים קצרים יחסית המתפרשים על מספר מפגשים בודדים, אך במסגרתו תיחשפו ותלמדו מגוון רחב של תחומים מרתקים שיעניקו לכם זווית ראיה מקצועית וביטחון רב יותר בעת ליווי הליך העסקה:
 • מהו שיווק נדל"ן?
 • איש הנדל"ן כאיש מכירות
 • פסיכולוגיה מכירתית
 • ניהול משא ומתן
 • התמודדות עם הנגדויות
 • ניסוח סעיפי בלעדיות
 • זיהוי מגמות בשוק
 • אבחון שפת גוף
 • חוק הגנת הצרכן
 • מיתוג ושיווק עצמי
 • פרסום במדיה הדיגיטלית
 • משכנתאות ומימון
 • היטלי שבח ומיסוי נוסף
 • חיפוש אחר שת"פים מקצועיים
 • ליווי עסקה נדל"נית
מרבית הקורסים כוללים סימולציות מעשיות לצד נושאי הלימוד העיוניים ולעתים גם שעות תרגול נוספות המיועדות להתייעצות ולהתמקדות בנקודות התורפה. כמו כן, הקורס מועבר על-ידי מרצים בעלי ניסיון בתחום הנדל"ן והמכירות המביאים עמם ניסיון רב, ערך מוסף ולקחים ומסקנות שלמדו בעצמם לאורך השנים.
לרשימת מוסדות באתרנו המלמדים קורס שיווק נדלן


הכתבות הבאות עשויות לעניין אתכם:תנאי קבלה

ההרשמה עבור לימודי שיווק נדל"ן פתוחה בפני מתווכים בפועל וסטודנטים ללימודי תיווך נדל"ן המעוניינים להעשיר את הבנתם בתחום ולהיכנס למקצוע עם ידע מעשי חשוב.

כחלק מתנאי הסף נדרשים המועמדים לעמוד בראיון קבלה אישי, להציג תעודת 12 שנות לימוד ולהציג אישור רישיון לתיווך מקרקעין או אישור השתתפות בקורס.

קהל יעד

הקורס פונה לכל העוסקים בנדל"ן ובמסגרתו ניתן למצוא מגוון רחב של תלמידים מרקעים שונים. חלקם יזמים ומשקיעים, חלקם סטודנטים לתיווך נדל"ן וחלקם מתווכים בפועל.

אם אתם מחפשים חיזוק מעשי שיעזור לכם לגשת לכל עסקה ופרויקט עם ביטחון רב יותר, אז אנו ממליצים על תכנית הלימודים הזו בחום. 

איפה לומדים את התחום?

בין המוסדות המלמדים קורס שיווק נדל"ן ניתן לציין:
 • מכללת R.E.S פתרונות נדל"ן – אם חיפשתם מכללה קרובה לאזור מגוריכם, מרבית הסיכויים שתמצאו את מכללת R.E.S. המכללה נחשבת למוסד מוכר וידוע בתחום הכשרות הנדל"ן ומציעה את קורסיה השונים בנקודות רבות בכל רחבי הארץ.
 • רי/מקס ביה"ס לנדל"ן של ישראל – ככל הנראה אחד מן השמות המוכרים ביותר בעולם הנדל"ן. רימקס מציעה תכנים איכותיים וקורסים מקיפים למקצועות הנדל"ן עם פריסה נרחבת ביותר בכל רחבי הארץ. במהלך הקורס תלמדו שיטות עבודה בדוקות ותקבלו ערך מוסף ממגוון מדריכים מיומנים ובעלי ניסיון עתיר שנים במקצוע.
 • מכללת יסודות הנדל"ן – אחד מן המוסדות הוותיקים שבתחום הנדל"ן ובו עברו יזמים, משקיעים, מתווכים ומגוון אנשי מקצוע הפעילים ומשפיעים כיום באופן ניכר על ענף הנדל"ן בישראל. למכללה סניפים במגוון נקודות ברחבי ישראל והלימודים מוכרים לצפורשי משרד הביטחון, לביטוח לאומי, כשנת שבתון ולזכאי משרד הקליטה.
 • מכללת מגמות ללימודי נדל"ן – מכללה וותיקה המציעה מגוון רחב של הכשרות הן בתחום הנדל"ן והן בתחומי שוק ההון והמסחר. למכללה מגמת נדל"ן במסגרתה תוכלו למצוא הכשרות איכות בתיווך ובמכירות ושיווק נדל"ן. למכללה סניפים בנקודות מרכזיות בארץ: פתח תקווה, רחובות, חיפה, ירושלים ובאר שבע.


משך הלימודים

בשל העובדה שאין מדובר בקורס להכשרה מקצועית, כי אם תכנית לימודים להקניית ערך מוסף והבנה מעשית של מכירות ושיווק, לימודי שיווק נדל"ן מתפרשים על גבי מספר מפגשים בודדים בלבד ואורכים בין 7 ל-10 מפגשים כשכל מפגש אורך כ-4.5 שעות.

תעודות

לבוגרי הקורס שיעמדו בכל דרישות המוסד הלימודי תינתן תעודת סיום חגיגית המעידה על סיומה בהצלחה של התכנית.

אפשרויות תעסוקה

הקורס מיועד למעוניינים להשתלב ולעבוד כמתווכי נדל"ן ומסייע באופן משמעותי להגברת המכירות ולהשגת עסקאות נדל"ן מוצלחות.

מלא טופס פנייה למוסד וקבל מידע על קורס שיווק נדלן
יורם כללי
המכללה הבלעדית המוכרת על ידי האיגוד הנדל"ן הישראלי
מכללת R.E.S- קורסי תיווך ונדל"ן
המכללה הבלעדית המוכרת על ידי האיגוד הנדל"ן הישראלי
המכללה מלמדת ב: אופקים, אריאל, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בני ברק, בת ים, הוד השרון, הרצליה, חדרה, חיפה, ירושלים, כפר סבא, לוד, נהריה, נתיבות, נתניה, עפולה, ערד, פתח תקוה, קרית ים, קרית מלאכי, ראש פינה, ראשון לציון, רחובות, רמלה, רמת גן, רעננה, שדרות, תל אביב.

המסלול נלמד ב: עפולה, ראש פינה, קרית ים, נתניה, רמת גן.

מידע על
המכללה

8 מסלולים

מפת הגעה
ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765
או השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם
שירות מהיר
מקצועי ואישי
10 שנות
נסיון בתחום
עבודה מול בתי הספר
הטובים בארץ


מאמרים אחרונים בנושא קורס שיווק נדלן
להיות יזם נדל"ן מוצלח
להיות יזם נדל"ן מוצלח
אתם מתעניינים הלימודי יזמות נדל"ן אך שואלים את עצמכם קודם כל, איך באמת מצליחים בתחום הזה שבו בו הרבה מתחרים. לשם כך ערכנו עבורכם את הכתבה הבאה. מקווים שתהנו ותלמדו. ...המשך
שמאות מקרקעין
שמאות מקרקעין
שמאי המקרקעין הם אנשי המקצוע הקובעים את ערך הקרקע והנכסים באופן המקצועי ביותר ובמדינה בה שוק הנדל"ן משפיע על חיי האזרחים כולם, מדבור במקצוע בעל משמעות ואחריות גדולה. התעניינתם ולא ידעתם איפה להתחיל? הנה כל המידע אודות קורס שמאות מקרקעין. ...המשך
מדוע ללמוד השקעות נדל"ן
מדוע ללמוד השקעות נדל"ן
במדינת ישראל השקעה נכונה בשוק הנדל"ן יכולה להיות האקזיט החדש עבור רבים מהישראלים. לכן, יש ביקוש גדול לאנשי מקצוע שיוכלו לספק את ההכוונה הנכונה ובדיוק לשם כך הוקם קורס השקעות נדל"ן. ...המשך
קורסי הנדל"ן המבוקשים
קורסי הנדל"ן המבוקשים
ענף הנדל"ן הוא אחד מהענפים החשובים במשק הישראלי ומאכלס בתוכו אלפי עובדים מדי יום. מתעניינים בעולם הנדל"ן ולא יודעים מאיפה להתחיל? הנה הקורסים הטובים ביותר בתחום וכל מה שאתם צריכים לדעת. ...המשך
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765