ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
צריך עזרה?
מלא פרטיך ואחד מיועצנו
יחזור אליך בהקדם
או התקשרו ליעוץ חינם
03-3727765

קורס אינדיזיין

כל מי שבקיא במעט בתחום העיצוב אשר נוגע לתוכנות מחשב, בוודאי כבר יצא לו להכיר את תוכנת אינדיזיין, וזאת כי מדובר בתוכנה מאוד יעילה עבור עיצוב ועימוד ועל כן שלל עיתונאים ועורכים עושים בה שימוש רב, ואף שלל גרפיקאים ומעצבים מהשורה, וזאת כי מדובר בתוכנה בעל יתרונות ייחודיים אשר נוגעים לעימוד, יתרונות שלא ניתן למצוא בשלל תוכנות עיצוב אחרות, ועל כן היא יעילה עד מאוד עבור שלל מצבים, אך בעיקר גם עבור הכנה של מגזינים, כתבי עת, עיתונים, ספרים וקטלוגים.
ללא ספק ניתן לומר שתוכנת אינדיזיין הינה התוכנה היותר שימושית כיום בכול הנוגע לתחום ההוצאה לאור, כאשר יש לקחת בחשבון שכיוון שמדובר בתוכנה כה פופולארית, היא עוברת מדי תקופה שינוים וחידושים נוספים בהתאם למסקנות ורוח התקופה, ועל כן חשוב ביותר להיות מודעים לכך ולהשלים פערים בהתאם לשינויי הגרסאות. עם זאת, בעוד שהתאפסות לגבי הגרסה החדשה ניתן לבצע לבד, הרי שעל מנת להכיר מההתחלה את התוכנה, מוטב לעבור קורס מסודר, וזאת כי לצד האופציה ללמוד באופן עצמאי את נפלאות התוכנה, יש להבין שלמידה מעין זו צפויה להיות הרבה יותר איטית ואף עשויה לפספס שלל מהלכי עבודה נכונים. אי לכך, על מנת להפיק ממנה את המרב ביתר קלות ובמינימום זמן, אנשים רבים בוחרים לעבור באופן מסודר את הקורס – החלטה שללא ספק מוכיחה את עצמה.
תעודת זהות קורס אינדיזיין
תנאי קבלה
  • תנאי הקבל המאוד מגוונים. ניתן למצוא מוסדות שמסתפקים בהבעת נכונות לעבור את הקורס, ולעומתם יש קורסים אשר דורשים היכרות מקדימה עם תוכנות עיצוב ואף רמת אנגלית סבירה.
משך לימודים
  • קשה להגדיר מראש את כמות השעות האקדמיות, וזאת כי יש קורסים קצרים במיוחד אשר אורכים כ 8 שעות ויש קורסים הרבה יותר ארוכים אשר כבר חולשים על פני 200 שעות אקדמיות.
שכר ממוצע
  • באופן כללי ניתן להרוויח בין 6,000 לבין 6,500 ₪ בתחום, אך הכול שאלה מול מי עובדים, כמה מתמחים בתחום והאם עובדים כשכירים, או לחלופין כעצמאיים.
תכונות אופי
  • מי שמבקש ללמוד קורס אינדיזיין, צריך להיות טיפוס שאוהב גרפיקה, אוהב תוכנות מחשב, מוכן לשבת ולתרגל, טיפוס שרגיל לעבוד באופן מסודר, מבקש לייעל מגוון מהלכים וכמובן שגם עליו להתחבר אל תחום הגרפיקה. 
לרשימת מוסדות באתרינו המלמדים קורס אינדיזיין

קורס אינדיזיין

באופן כללי יש לציין שלימודי אינדיזיין מאוד חשובים עבור כל מי שמבקש להתמחות בתחום ולהפיק מהתוכנה את המרב, וזאת למרות שמדובר בתוכנה יחסית ידידותית למשתמש. מי שבוחר לעבור קורס אינדיזיין יזכה לעבור על כלל הפונקציות שהיא כוללת, יזכה לבצע בה פעולות מאוד מושכלות ויעבור תרגול רב לצד הסברה פרונטלית מול מסך אשר משקף בזמן אמת את התרגול, כאשר כל קורס מציב את התלמידים מול מחשב אישי עבור הפקת המרב ועבור איכות התרגול וההפנמה.
עוד ראוי לדעת שעבור לימודי אינדיזיין ניתן למצוא לימוד המשך, כלומר בוגרי הקורס תמיד מוזמנים להמשיך להרחיב את ידיעותיהם בשלל תוכנות משלימות ואף להירשם לקורסים שמתמקדים בפיתוח אפליקציות, כך שאין גבול לכלל אפשרויות ההתמחות.

לימודי אינדיזיין

בין היתר לימודי אינדיזיין עשויים לכלול לא מעט מטלות בית, תרגולים רבים ובמקרים מסוימים גם הגשת פרויקט אישי בסוף הקורס. יש לראות בתרגול הרב כדרך הנכונה ביותר עבור הלימודים, וזאת כי למידת תוכנה מעין זו מתאפשרת על הצד הטוב ביותר רק אם מתרגלים ובנוסף מתרגלים עוד. אי לכך מדובר בפרמטר מאוד חשוב, וזאת כי גם אם ביום יום לא מוצאים את הזמן לשבת אל מול המחשב ולהחליט שעתה פשוט מתרגלים, הרי מי שנרשם לקורס, בעצם נכנס למסגרת שמתמקדת בכך ואף דורשת זאת, ועל כן מדובר בהזדמנות שאין שנייה לה. 
עוד ראוי לחדד שמדובר באחת התוכנות היותר בסיסיות וחשובת עבור עימוד ועיצוב, במיוחד עבור תחום העיצוב הפרטי ותחום ההוצאה לאור, כאשר טוב לדעת שניתן למצוא קורסים אשר מתמקדים אך ורק בתוכנה זו, לצד קורסים שמשלבים בין לימודי התוכנה לבין לימודי שורת תוכנות משלימות, כך שעל כל אחד לבחון היטב מהי המטרה ובמה הוא מבקש להתמקד.

תכני הלימוד בקורס אינדיזיין

מי שעומד לעבור קורס אינדיזיין זוכה לעבור על כלל השימושים שהיא יודעת להציע, אך לא רק זאת, אלא גם מדובר בתוכנת לימוד שבין היתר כוללת שילוב של שלל תוכנות עיצוב נוספות, שגם הן מגיעות מתחום הגרפיקה הממוחשבת, כך שניתן להפיק מכך את המרב, כלומר להגיע לתוצאה הרצויה ביותר בזמן הקצר ביותר. מבקשים טעימה משלל הנושאים להם ניתן לצפות כאשר עומדים לעבור קורס אינדיזיין? ובכן אתם מוזמנים לעבור על הרשימה המרשימה הבאה:
-שיטות צבע
-טבלאות
-מבחר כלי עיצוב 
-עימוד לקראת דפוס
-כלי בחירה
-ייבוא וייצוא לתוכנה
-מסמך מרובה עמודים
 -ניהול צבעים יצירת תבניות ועימוד תבניות
-הכנה לדפוס וסגירת קבצים
-יצירת מסמכים
-שילוב אינדיזיין עם תוכנות נוספות
-יצירת אפקטים
-יצירת ספריות
לרשימת מוסדות באתרנו המלמדים קורס אינדיזיין


איפה לומדים קורס אינדיזיין?

לימודי אינדיזיין מתקיימים במגוון מוסדות לימוד העוסקים ומתמחים בתחום העיצוב ובלימודי הגרפיקה הממוחשבת. בין שלל מוסדות הלימוד המובילים בתחום האינדיזיין, אתם מוזמנים להכיר את ההיצע הבא: 
-מכללת מנטור - המכללה מציעה קורס בהיקף של 147 שעות לימוד אקדמיות.
 -מכללת חשיפה - המכללה מטעם האוניברסיטה הפתוחה מציעה קורס אשר מסתכם בסה"כ 15 שעות לימוד אקדמיות.
-מכללת סולו  - המכללה מציעה שיטת לימוד אחד על אחד.
-מכללת מפא"י – המכללה מאפשרת לכל אחד לבחור בין לימוד בקבוצות, לימוד אחד על אחד, או לימוד מרחוק, כאשר בין היתר גם ניתן לבחור בין לימודי ערב, או לימודי בוקר.
-אוניברסיטת הנדסאים באריאל – האוניברסיטה מאפשרת לשלב בין לימודי תוכנת אינדיזיין לבין לימודי תוכנת אילוסטרייטור.
-המכון לעיצוב ואדריכלות קווים – המכון מציע קורס מקיף בעל 200 שעות אקדמיות, שבין היתר כוללות הסבר מפורט על חמשת תוכנות הגרפיקה המובילות בתחום (אינדיזיין, פלאש, דרימוויבר, פוטושופ ואילוסטרייטור).
-מכללת שנקר – המכללה מציעה קורס אשר נפרש על פני 25 מפגשים (אחת לשבוע).
-הקריה האקדמית אונו - מציעה קורס רחב היקף בעל כ190 שעות אקדמיות.  מלבד לימודי תוכנת אינדיזיין, הקורס גם כולל את התוכנות אילוסטרייטור ופוטושופ.

מיהו קהל היעד ללימודי קורס אינדיזיין?

באופן כללי כל מי שמבקש להפיק מהתוכנה את המרב עשוי להיכלל בקהל  היעד אשר מותאם לעבור את הקורס, אך באופן יותר ספציפי נציין שקורס זה ייעודי בעיקר עבור אנשי גרפיקה אשר מבקשים להרחיב את מניפת השירותים שלהם ולהפיק יותר תועלת בפחות זמן, עבור אנשים שמבקשים להתקבל למשרה אשר דורשת בקיאות (ברמה כזו או אחרת) בתחום ואף עבור שורת סטודנטים לעיצוב אשר חשים שבמוסד הלימודי שלהם לא ניתן מספיק דגש על איכויות התוכנה. 

מהם תנאי הקבלה לקורס אינדיזיין?

באופן כללי ניתן למצוא שמוסדות שונים דורשים מגוון דרישות משתנות, ועל כן נציין שיש מוסדות אשר מקבלים לקורס כל אחד עם תאווה ללמוד את התחום, אך יש מוסדות שלהם יש דרישות מעט יותר גבוהות, ועל כן ניתן למצוא שהם כבר דורשים ידע מקדים בתוכנות מהחשב (למשל היכרות מקדימה את פוטושופ) לצד רמת אנגלית ברמה בסיסית.

משך הלימודים בקורס אינדיזיין

כפי שכבר ציינו, ניתן להסיק שכל מוסד בוחר להתמקד בכמות אחרת של שעות אקדמיות, כך שאם נבחר לציין את המקרים היותר קיצוניים, נמצא שיש קורסים שמסתפקים בסה"כ 15 שעות לימוד אקדמיות ולעומתם יש קורסים שאינם מסתפקים בפחות מ200 שעות לימוד אקדמיות. כמו כן ניתן לבחור בין לימודי בוקר לערב, בין לימוד אחד על אחד מול לימודים מרחוק – כך שיש אינספור אופציות ועל כן כל שיש לעשות זה פשוט להבין מה הכי נכון עבור השאיפות והיכולות הפרקטיות שלכם.

תעודה/הסמכה מקצועית לבוגרי הקורס

באופן כללי בוגרי הקורס יזכו לתעודת הסמכה מטעם המוסד הנבחר, כאשר יש לקחת בחשבון שמוסדות יותר מוכרים, עשויים בהמשך הקריירה לפתוח יותר דלתות בתחום התעסוקה, אך לא רק על כך מושתתת ההצלחה, אלא גם על רמת הבקיאות בתוכנה.

אפשרויות תעסוקה לבוגרים

אפשרויות התעסוקה אשר עומדות לצד שלל הבוגרים מתבססות על מגוון מוסדות אשר זקוקים לשירותים מעין אלו ואף על שלל צרכים של לקוחות פרטיים. אי לכך, מי שבקיא בתוכנה מוזמן להיות שכיר, אך באותה נשימה גם בקלות יכול להיות עצמאי אשר מעניק שירותים עצמאיים בתחום. באופן כללי נציין שמוסדות שמחפשים אחר נותני שירות מעין זה יהיו משרדי פרסום, הוצאות לאור, חברות עיצוב, חנויות דפוס וכדומה.

מלא טופס פנייה למוסד וקבל מידע על קורס אינדיזיין
כשתבדוק, תבין!
HACKERU
כשתבדוק, תבין!
המכללה מלמדת ב: חיפה, רמת גן.


מידע על
המכללה

43 מסלולים

מפת הגעה

13 סרטוני וידאו

20 ממליצים
יורם כללי
בוחרים בדרך המקצועית! מ- 1983
מכללות פאר ותפנית - חולון
בוחרים בדרך המקצועית! מ- 1983
המכללה מלמדת ב: חולון, ראשון לציון.

המסלול נלמד ב: חולון, ראשון לציון.

מידע על
המכללה

12 מסלולים

מפת הגעה

2 ממליצים
בוחרים בדרך המקצועית!
מכללות פאר ותפנית - ראשון לציון
בוחרים בדרך המקצועית!
המכללה מלמדת ב: חולון, ראשון לציון.

המסלול נלמד ב: חולון, ראשון לציון.

מידע על
המכללה

מידע על המסלול

18 מסלולים

מפת הגעה
ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765
או השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם
שירות מהיר
מקצועי ואישי
10 שנות
נסיון בתחום
עבודה מול בתי הספר
הטובים בארץ
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765