ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
צריך עזרה?
מלא פרטיך ואחד מיועצנו
יחזור אליך בהקדם
או התקשרו ליעוץ חינם
03-3727765

קורס אקסל

קורס אקסל
בעידן המודרני של המאה ה-21 אין אדם שלא מכיר או שמע על תוכנת אקס - Excel של חברת מייקרוסופט. רוב הציבור רק שמע על התוכנה לעיצוב טבלאות וגרפים, אך רבים אחרים יודעים לתפעל אותה ולהוציא ממנה את מיטב היכולות שהיא מסוגלת לספק לאנשי מקצוע רבים. התוכנה הפכה עם השנים לתוכנת חובה בכל משרד פעיל והיום ידיעת התוכנה הפכה לדרישת סף בכל ראיון עבודה הקשור לתחום האדמיניסטרטיבי. באמצעות התוכנה, משתמשים רבים יוצרים עימה טבלאות, גרפים, מקצרים תהליכים של חישובים ארוכים של ניתוחי שכר ועליות או ירידות בתפוקה החודשית של העסק וכו' והיא אף עוברת במקרים רבים את תוכנת וורד המפורסמת במספר המשתמשים בה בשוק העבודה. רוצים לדעת עוד על לימודי אקסל? בפורטל לימודים תקבלו את כל המידע אודות קורס אקסל החל מקהל היעד ותנאי הקבלה, דרך תכני הלימוד ומסלולי הקורס השונים ועד לאפשרויות התעסוקה או לימודי ההמשך של בוגרי הקורס. לכל מידע נוסף אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם או להתקשר למוקד הטלפון של פורטל לימודים לצורך קבלת ייעוץ ראשוני בחינם. בהצלחה. 

לרשימת מוסדות באתרינו המלמדים קורס אקסל

אקסל - טיפים, מידע ופרטים על מוסדות לימוד

תוכנת האקסל - Excel

Excel הינה תוכנה של חברת מייקרוסופט באמצעותה בונים המשתמשים גיליונות אלקטרוניים, בעזרת אמצעים גרפיים, כלים חישוביים, שפת תכנות VBA ו-Pivot Tables. התוכנה קיימת כבר למעלה מ-30 שנה כחלק מחבילת היישומים של מיקרוסופט אופיס, והיא נחשבת לנפוצה בקרב כלל התוכנות של הגיליונות האלקטרוניים. מעטים זוכרים כי תוכנתה זו ייעודה במקור בשביל מחשבי המקינטוש, אך לאחר מספר שנים וההצלחה של מחשבי מייקרוסופט פותחו גרסאות ייעודיות למערכת ההפעלה של Windows.  כיום התוכנה כבר מספקת למשתמשים שלה הרבה פונקציות מתמטיות, באמצעותן הם יכולים לבצע חישובים בקלות לשם יצירת דוחות, טבלאות וגרפים שונים, ולצורך בניית מאגרי מידע. התוכנה נמצאת היום כמעט בכל משרד עסקי כאשר כמעט כל מעסיק היום, מבקש מהמזכירות, מנהלי החשבונות, משקיעים, רואי החשבון ועוד להכיר את התוכנה ברמת תפעול טובה והיכולת לעבוד עם תוכנת Excel נחשבת היום לדרישת סף בקבלה למגוון עבודות.

לימודי אקסל

קורס אקסל הוקם בשל הביקוש הרב הקיים היום בשוק העבודה לבעלי תפקידים שיוכשרו בתוכנה, בין אם כהשתלמויות מטעם העבודה או כתנאי סף לקבלה לעבודה חדשה. התוכנה הפכה עם השנים לדרישת סף בכל משרד והדבר הוביל לפתחה מרובה של קורסים אשר נועדו להכשיר את הסטודנטים בכל היישומים שתוכנת האקסל מסוגלת לספק. הקורס נועד להכשיר את המשתתפים בכל היישומים של התוכנה, בין אם לצרכים שיווקיים, משרדיים או לבניית מאגרי מידע. הלימודים מעניקים למשתתפים ידע נחוץ ביותר לאנשים בתחילת דרכם המקצועית בשוק העבודה של המאה ה-21 הווא עוסק בנושאים כגון: היכרות עם מסדי נתונים טבלאיים, קליטת נתונים ממערכות צד שלישי, סינון, מיון, טבלאות ציר, סיכומי ביניים ועוד, אשר מועבר לסטודנטים הן בשיעורים עיוניים והן בשיעורים מעשיים. אם אתם מעוניינים להכיר את תוכנת האקסל על בוריה על מנת שתוכלו לבצע את תפקידכם בצורה הטובה ביותר, לימודי קורס אקסל מיועדים במיוחד עבורכם.
לרשימת מוסדות באתרנו המלמדים אקסל


תוכנית הלימודים בקורס אקסל

בדומה לקרוסים מקצועיים רבים, גם קורס אקסל מחולק על ידי רוב מוסדות הלימוד לקורס למתחילים וקורס למתקדמים. הלימודים עצמם מתקיימים בכיתות מחשבים המחולקות לקבוצות קטנות על מנת לעזור לתלמידים ליהנות מהדרכה מלאה ותרגולים שוטפים, שיעזרו להם ללמוד ולרכוש את הכישורים הנדרשים לעבודה עם התוכנה. הקורס למתחילים עוסק בעיקרו בהיכרות בסיסית עם התוכנה, מספק ידע בסיסי ביישומי המחשב ומתרכז בעיקר בשימוש הפונקציות להכנת גרפים, טבלאות ציר, דיאגרמות, הכרת הנוסחאות, עיצוב הגיליון ועוד. הקורס המתקדם כבר כולל נושאים מורכבים יותר אשר עוסקים בקליטת נתונים מצד שלישי, הכרות עם מסדי נתונים, אוטומציה של תהליכים ועוד.  בין אם מדובר בקורס הבסיסי או המתקדם, המשתתפים עוסקים במהלך הקורס בנושאים כגון: פונקציות לוגיות, עיצוב ועריכת תרשימים, שאילתות אינטרנט, התאמה של סרגלי כלים, סינון נתונים מתקדם, ניתוח רגישות ותרחישים, שימוש בטבלאות ציר, פונקציות שעות ותאריכים, טבלאות ומסדי נתונים, הקפאה של עמודות ושורות, שימוש והקלטות מקרו, שליפת נתונים מבסיסי נתונים, פעולות חוזרות באקסל, מיון מותאם אישית על פי רמות, חיפוש ואיתור של מידע, יצירת סיכומי ביניים אוטומטיים, פרישה מותאמת אישית, עיבוד של בסיסי נתונים פנימיים, שימוש בנתונים מיובאים, קביעת הערכים שמוזנים לתאים, הגנה על נתונים בגיליונות ועוד.

היכן נלמד קורס אקסל?

מיותר לציין כי מדובר בקורס שיש לו דורשים בכל רחבי הארץ ממטולה ועד אילת וישנם מגוון מוסדות לימוד המציעים לימודי אקסל ברחבי הארץ. להלן מוסדות הלימוד המציעים קורס אקסל בפורטל לימודים:
מכללת פאר - בוחרים בדרך המקצועית מ-1983 - הלימודים מתקיימים בראשון לציון וחולון.
מכללת ארז - מכללה מקצועית לתעשייה מוכשרת - הלימודים מתקיימים בשלומי.
המכללה למינהל - תלמד מהנסיון ותצליח - הלימודים מתקיימים בנתניה, חיפה, ירושלים, אשדוד ובאר שבע.
מכללת השרון - המכללה הרב תחומית - הלימודים מתקיימים בכפר סבא.
Ness college מכללת נס - טכנולוגיה לומדים רק מחברת הייטק - הלימודים מתקיימים בתל אביב, באר שבע ורחובות.
אוניברסיטת בן גוריון בנגב - המרכז האוניברסיטאי ללימודי חוץ - הלימודים מתקיימים בבאר שבע.
המרכז להצלחה - חוגים, צהרון, העשרה - הלימודים מתקיימים בקרית מוצקין.
מיכל דוד - המיכללה האינטרנטית (קורסים אונליין וקורסים בחברות) - הלימודים מתקיימים אונליין.
לימודי חוץ במכללה האקדמית כנרת - הלימודים מתקיימים בכנרת. 

מיהו קהל היעד לקורס אקסל?

הלימודים מיועדים כמעט לכל אאדם אשר מעוניין ללמוד את יישומי התוכנה. כאמור, ישנם מסלולים המיועדים לאנשים המגיעים ללא רקע כלשהו או ניסיון תעסוקתי, וקורסים מותאמים לאנשי מקצוע העוסקים בתחומי הנהלת החשבונות, ניהול הכספים, חשבונאות, תפקידים אדמיניסטרטיביים, תפקידי שיווק, חשבים, כלכלנים, מנהלי חשבונות, יועצי מס, מהנדסים, עורכי דין, יזמים ובעלי עסקים. עם זאת, חשוב לדעת כי כל מועמד נדרש להגיע עם יכולת כלשהי בעבודה עם יישומי מחשב ושליטה טובה בשפה האנגלית.

תנאי קבלה לקורס אקסל

תנאי הקבלה לקורס מתחלקים לפי רמת הקורסים השונים. קורס האקסל למתחילים אינו מציב תנאי קבלה בפני המועמדים, כאשר הדרישה העיקרית היא ידיעת השפה האנגלית ורקע עם הפעלת יישומי מחשב. לקורס אקסל למתקדמים כבר יש תנאי קבלה מעט מורכבים יותר, בהשוואה כמובן לקורס למתחילים, ודורש כי המועמדים המגיעים לקורס זה יגיעו עם רקע כלשהו בעבודה עם התוכנה ובעיקרון הוא מיועד יותר לאנשים שנמצאים בשלב כזה או אחר בשוק התעסוקה וזקוקים לרכישת הידע הנ"ל לצורך התקדמות בעבודה ברמה כזו או אחרת. בנוסף לכך, ישנם קורסים ייעודיים לאנשי מקצוע כגון קורס אקסל למנהלי חשבונות. בסופו של דבר, המועמדים יופנו לעבור ראיון קבלה קצר, שם ישוחחו עם הנהלת המוסד הלימודי במטרה לבדוק את התאמתם ללימודי הקורס. ייתכן כי בקורס המתקדם יותר, המועמדים יידרשו לעבור בחינה מוקדמת כיד לוודא כי המועמד אכן בקיא בתוכנה.
לרשימת מוסדות באתרנו המלמדים אקסל


משך הלימודים בקורס אקסל

תקופת הלימודים לקורס אקסל אינה נחשבת לארוכה במיוחד ומרבית הקורסים, בין אם מדובר בקורס למתקדמים או מתחילים, אורכים כארבעה חודשים ונפרשים בין 15 ל-70 שעות אקדמיות. הלימודים עצמם יתקיימו במסגרת של שיעור עד שני שיעורים בשבוע, כאשר כל מוסד מאפשר לימודי בוקר או ערב וישנם מקרים כשהשיעור נלמד בימי שישי על מנת להקל על סטודנטים או אנשים עובדים.
 

אפשרויות תעסוקה לבוגרי קורס אקסל

כאמור, הקורס מיועד לכל אדם המעוניין לעבוד בעבודה משרדית \ אדמיניסטרטיבית ולכן בוגרי הקורס בין אם הם בעלי ניסיון תעסוקתי או רק מתחילים להצטרף לשוק העבודה הישראלי, עובדים במגוון משרות כגון: חשבי שכר, מזכירות משפטיות, מזכירות רפואיות, רואי חשבון, עורכי דין, מנהלי שיווק, ערוכי תוכן, מנהלי משרד, מנהלי פרויקט ועוד. 

לימודי המשך לבוגרי קורס אקסל

לבוגרי קורס אקסל יש מגוון רחב מאוד של לימודי המשך, בין אם מדובר בקורסים מקצועיים או מסלולים אקדמאים ויכולים לנוע במגוון תחומים ותעשיות. בוגרים רבים בוחרים להמשיך את לימודיהם בתחום מחשבים ואינטרנט ולומדים קורס תוכנת אופיס, בניית אתרים וניהול מערכות מידע. ואילו אחרים בוחרים לפנות לתחומים יותר ריאלים כגון קורס ראיית חשבון, קורס חשבי שכר, בנקאות, לימודי סטטיסטיקה ועוד.

לכל מידע נוסף אתם יכולים להשאיר את הפרטים שלכם בטפסי צור הקשר בפורטל לימודים, לסמן את המוסדות הרלוונטים עבורכם וצוות פורטל לימודים ייצור עמכם קשר בשעות הקרובות וייספק לכם ייעוץ ראשוני בחינם. בהצלחה. 
מלא טופס פנייה למוסד וקבל מידע על קורס אקסל
המכללה לניהול ופיננסים
המכללה מלמדת ב: חדרה.

המסלול נלמד ב: חדרה.
הנדסאים באריאל
המכללה מלמדת ב: אריאל.

המסלול נלמד ב: אריאל.
יורם כללי
בוחרים בדרך המקצועית! מ- 1983
מכללות פאר ותפנית - חולון
בוחרים בדרך המקצועית! מ- 1983
המכללה מלמדת ב: חולון, ראשון לציון.

המסלול נלמד ב: חולון, ראשון לציון.

מידע על
המכללה

12 מסלולים

מפת הגעה

2 ממליצים
בוחרים בדרך המקצועית!
מכללות פאר ותפנית - ראשון לציון
בוחרים בדרך המקצועית!
המכללה מלמדת ב: חולון, ראשון לציון.

המסלול נלמד ב: חולון, ראשון לציון.

מידע על
המכללה

18 מסלולים

מפת הגעה
המכללה הרב תחומית
מכללת השרון
המכללה הרב תחומית
המכללה מלמדת ב: כפר סבא.

המסלול נלמד ב: כפר סבא.
בתי הספר רב תחומיים ומוכרים ע´´י מהט
רשת בתי הספר להנדסאים של המכללה למינהל
בתי הספר רב תחומיים ומוכרים ע´´י מהט
המכללה מלמדת ב: אילת, אשדוד, באר שבע, חיפה, ירושלים, נתניה, פתח תקוה, ראשון לציון, רחובות, תל אביב.

הרשת המובילה להכשרה מקצועית
שרוטל
הרשת המובילה להכשרה מקצועית
המכללה מלמדת ב: חולון, כפר סבא, פתח תקוה, ראשון לציון, תל אביב.

המסלול נלמד ב: חולון, כפר סבא, פתח תקוה, ראשון לציון, תל אביב.
ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765
או השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם
שירות מהיר
מקצועי ואישי
10 שנות
נסיון בתחום
עבודה מול בתי הספר
הטובים בארץ
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765