ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
צריך עזרה?
מלא פרטיך ואחד מיועצנו
יחזור אליך בהקדם
או התקשרו ליעוץ חינם
03-3727765

קורס טכנאי סלולר

טכנולוגית הסלולר, היא הטכנולוגיה שכולנו מכירים. היא זו שמתפתחת בצורה המהירה ביותר כיום מבין כל שאר הטכנולוגיות, וכמו בכל טכנולוגיה רצופה בתקלות ובעיות עד להגעה לשלמות (כמה שניתן). תחום הסלולר אחראי על שימוש בטלפונים ניידים, שליחת הודעות, שימוש באפליקציות ומכשירים מתקדמים ועוד.. האנשים שאחראים על תחזוקת טכנולוגיה זו, נקראים טכנאי הסלולר. בשנים האחרונות, כאמור, חלה התפתחות ענקית בתחום, מה שגרם לסלולר להיות שווה ערך למחשב. כיום כל דבר שאפשר לעשות כמעט במחשב - אפשר גם בסלולר. עם מיליונים של טלפונים סלולריים כיום בשוק, התקנים מסוימים מחויבים להתמודד עם בעיות טכניות או תקלות אחרות. לכן, הדרישה לטכנאים שיוכלו לתפעל ולסדר תקלות עולה ללא הרף.

בפורטל לימודים ריכזנו עבורכם שלל מסלולי לימוד עבור קורס טכנאי סלולר. אנחנו ממליצים לכם לסייר באתר שלנו, לקרוא את כל המידע על הקורסים השונים בכדי לראות אם אתם נמשכים לנושא, וכמובן, אם אתם מתאימים. לאחר מכן, כל מה שנותר לכם הוא להשאיר את פרטיכם, ואחד מהנציגים שלנו יחזור אליכם עם פרטים תוך זמן קצר.
לרשימת מוסדות באתרינו המלמדים קורס טכנאי סלולר

טכנאי סלולר

ההתפתחות הטכנולוגית בתחומים השונים, השפיעה והגיעה גם אל תחום הסלולר. התחום, שהתפתח באופן מהיר מאוד, מראה ללא הפסקה חידושים וחברות חדשות שמנסות להיות הדבר הבא בשוק הסלולר. אם פעם המכשירים הסלולריים נחשבו לכלי עזר נייד, כיום הם נחשבים לכלי שפשוט חייב שיהיה. המציאות היומיומית שלנו השתנתה לחלוטין בעזרת כניסתם של המכשירים הסלולריים בכלל, ושל הטלפונים החכמים בפרט. כיום, תוכלו לעשות כמעט כל דבר בעזרת הטלפון הסלולרי, החל מביצוע שיחות, שליחת מיילים, שימוש בתוכנות, הקלטה, צילום, צילום וידאו, משחקים ועוד.. שלא תטעו, כמו בכל מכשיר אלקטרוני, גם בטלפונים הניידים יש את הצורך הבלתי פוסק בשירותים שמספקים טיפול בתקלות במכשירים אלו. אין דבר כזה כיום טלפון מושלם, וזאת, מבלי לדבר על הנזקים שאנחנו עצמנו גורמים למכשירים. השאיפה של כל אחד מאיתנו, זה להחזיק את המכשיר הסלולרי המתקדם ביותר כיום, לכן תפקידו של הטכנאי הסלולרי יכול להשתנות מעבודה על החלפת חומרה כמו מסך, רמקולים, סלולות ועד לעבודה עם תוכנה כמו התקנת אפליקציות חדישות, עדכון תוכנה, שמירת זכרונות ומציאת פתרונות חדישים ומתקדמים בשוק. העבודה בתור טכנאי סלולר, מתבצעת בסביבה טכנולוגית מתקדמת מאוד, ונחשבת לאחת המעניינות. השינויים, החידושים והעדכונים הטכנולוגיים משתנים מידי יום, כך שכמות החומר שנלמד לא רק בקורס הוא עצום. בכדי להתחיל קריירה בתחום טכנאות הסלולר, הצעד הראשון שלכם יהיה לעבור קורס שיכשיר אתכם לכך. הקורס במקרה שלנו, נקרא "קורס טכנאי סלולר", שעליו תוכלו לקרוא בפירוט נרחב באתר הלימודים פורטל לימודים, בשלל כתבות ומאמרים, ובדפי מוסדות הלימוד שמעבירים את הקורס. בנתיים, בעמוד זה תוכלו למצוא מידע נרחב וכללי על הקורס והמקצוע.

מי הוא קהל היעד עבור לימודים ועבודה בתחום טכנאי הסלולר?
קהל היעד לקורס טכנאי סלולר משתנה מאוד, ויכול להתאים למספר סוגים של אנשים באוכלוסיה, עליהם נפרט בהמשך. כדאי שתדעו קצת מידע על תנאי הקבלה לקורס, שיכולים להשתנות ממוסד אחד לאחר, ובדרך כלל כוללים: תנאי סף של לימודים בתיכון שעומדים על מינימום 12 שנות לימודים מלאות, שכמובן ילוו בתעודה מתאימה. עוד תנאי סף חשוב מאוד, הוא ידע בסיסי בשפה האנגלית, שכן רוב ההוראות לביצוע פעולות בטלפונים ניידים הם בשפה הזו, כמו גם החלקים השונים של מכשירים אלו, החברות וכדומה.. בנוסף, מומלץ מאוד להגיע אל הקורס עם היכרות מסוימת וזיקה לעולם המחשוב והסלולר. כאמור, הזכרנו כי התנאים יכולים להשתנות ולכלול גם תעודת בגרות מלאה, ואף מעבר של מבדקים ומבחנים מטעם מוסד הלימודים, וזאת, על מנת לבדוק את מידת התאמתו של המועמד למסלול הלימודים. לימודי טכנאי הסלולר, פונים בראש ובראשונה, כראוי לשלל הקורסים בתחומי הטכנאות, לאנשים בעלי רמה טכנית גבוהה מאוד, מהסיבה הפשוטה שרוב העבודה היא באמת טכנית וכרוכה בהחלפת חלקים, פירוק והרכבה של טלפונים ניידים וכדומה.. כמו כן, אנשים בעלי זיקה וחיבה לטכנולוגיה מתקדמת גם יתאימו מאוד לקורס, כמו שאמרנו קודם לכן עולם הסלולר הוא עולם מפותח מאוד מבחינה טכנולוגית, ולא נראה שהוא יפסיק להתפתח בעתיד הקרוב לעין. חשוב לציין שתחום טכנאות הסלולר הוא תחום מאוד פורה ומבוקש מבחינה כלכלית, כך שאם אתם מחפשים שילוב של כל הכישורים שצוינו יחד עם רווח כלכלי גדול, וכמובן, אפשרות לעצמאות עסקית - אז זו בהחלט יכולה להיות בחירה טובה עבורכם. ניתן לומר שבאופן כללי, הקורס בתחום טכנאות הסלולר פונה לכל מי שמעוניין להרחיב את הידע הטכנולוגי שלו וללמוד מקצוע לקריירה שמרכזה הוא פתרון תקלות.

הסמכה כטכנאי סלולר
תכנית הלימודים עצמה, יכולה להשתנות ממוסד למוסד, בדרך כלל באופן הלימוד. הנושאים שנלמדים בדרך כלל זהים ברוב מוסדות הלימוד. ישנם מוסדות לימוד שמתאימים את הנושאים הנלמדים בקורס, ספציפית למה שנדרש בשוק העבודה, בתחום הסלולר. בעזרת הקורס, יוכלו המשתתפים ללמוד את כל המיומנויות והכלים הדרושים בכדי להשתלב במהרה בתחום. במסגרת הקורס, תוכחו לדעת שאופן הלימודים משתלב בין לימודים עיוניים של חומרים רלוונטים, לבין התנסות מעשית בתיקון, תחזוקת, והחלפת חלפים למכשירים הסלולרים, וכן, גם התקנת אפליקציות, מערכות הפעלה ועוד.. בין הנושאים הנלמדים בקורס טכנאי סלולר תוכלו למצוא נושאים כמו: רשתות סלולר, טיפול בתקלות חומרה, טיפול בתקלות תוכנה, הלחמת רכיבים, רכיבי צילום, רכיבי תאורה, רכיבי קול, מערכות הפעלה של אנדרואיד, מערכות הפעלה של אפל, יסודות החשמל והאלקטרוניקה, הכרה מעשית של רכיבי הטלפון הסלולרי, הכרת התוכנות והאפליקציות ושימושן, פירוק והרכבה של מכשירים שונים, איכות השירות, איתור תקלות, חובת הטכנאי, אמצעי הגנה, רמות איתור שונות, דרישות חברות במסגרת האחריות, עבודה במעבדות, כלים לתיקון ועוד.. בסיום הלימודים, תוענק לזכאים שיעמדו בכל תנאי הקורס, תעודת גמר "טכנאי סלולר", וזאת, מטעם המוסד בו הם בחרו ללמוד.

משך הלימודים בקורס טכנאי סלולר
משך הלימודים, כמו תכנית הלימודים, יכול להשתנות ממוסד למשנהו. בדרך כלל, הלימודים נמשכים בין 150 ל300 שעות לימודיות, שמתחלקות ללימודים עיוניים וללימודים מעשיים. הלימודים מתפרשים על פני מספר חודשים ספורים, ומשכם יכול להשתנות בהתאם לרמתו של הקורס. בחלק ממוסדת הלימודים רמתו של הקורס היא בסיסית וכללית, ובחלק השני רמתו של הקורס היא יותר מתקדמת ומקיפה.

האחריות בעבודת טכנאי הסלולר
כמו שאמרנו, משמעותו של הטלפון הסלולרי לאדם היא נעלה וחשובה מאוד. לכן, טכנאי הסלולר יכול להיחשב עבור רבים, למושיע. על הטכנאי הסלולרי להיות קשוב לתקלתו של הלקוח, ולתיאורו שלה. הסיבה שפרט זה הוא כל כך חשוב, היא בכדי שהטכנאי יוכל לדעת אילו בדיקות עליו להריץ על הטלפון הנייד, בכדי לדעת האם צריך לפתוח אותו, להחליף חומרה או להתרכז בתוכנה וכדומה.. כמו כן, על הטכנאי לעבוד בסביבה נקייה ומסודרת, בכדי לבצע את העבודה בצורה הטובה והמקצועית ביותר. תכונות כמו כישורי תקשורת טובים, ראייה טובה ויכולת קריאה חזקה הם מאוד חשובים עבור טכנאים, למען ביצוע עבודתם בצורה זו. העובדה במקרה זה, היא כמו בשאר עבודות הטכנאות, ככל שתיהיו יותר טובים ומקצועיים, כך תשיגו עוד ועוד לקוחות, וכמובן, הכנסות!

אפשרויות התעסוקה לבוגרי קורס טכנאי סלולר
בוגרי קורס טכנאי סלולר, שיעמדו בכל יעדיו, יוכלו להשתלב בהצלחה בתפקיד בשלל מקומות תעסוקה שונים. אם זה בחברות סלולריות גדולות ובמעבדות פרטיות, שכיום נמצאות בפריסה ארצית ענקית בכל רחבי ישראל. כמו כן, רבים מטכנאי הסלולר לאחר שנים של צבירת ניסיון וקהל לקוחות, פונים לפתיחת עסק עצמאי בו יתנו את שירותי התיקון שלהם באופן פרטי.

פריסה ארצית של קורסים
תוצאה ישירה של הפופולאריות של הטלפונים הסלולריים, וכמובן של הדרישה לטכנאים בשוק העבודה, גורמת לפריסה ארצית נרחבת של מוסדות לימודים שמציעים קורס שמכשיר אתכם לעבוד בתחום. כאן, בפורטל לימודים, תוכלו למצוא היכן הקורס הקרוב ביותר לביתכם, את מועד פתיחתו של הקורס הקרוב, את הפרטים של תוכנית הלימודים הספציפית אותה תרצו ללמוד ועוד מידע רב.

אז אם קראתם את המידע הנ"ל, והחלטתם שאתם מעוניינים ללמוד, גם אם לא בתחום טכנאות הסלולר - כל מה שאתם צריכים לעשות זה להשאיר את פרטיכם כאן, בפורטל לימודים, ואחד מהנציגים שלנו יחזור אליכם במהרה עם כל הפרטים על הקורס או תחום הלימודים שתבחרו! באפשרותכם לבצע סיור קל באתר שלנו, ולמצוא מידע נרחב על כמו ענקית של תחומי ומסלולי לימוד, לכל השאר, אנחנו נדאג! שיהיה בהצלחה!
מלא טופס פנייה למוסד וקבל מידע על קורס טכנאי סלולר
המכללה לטכנאי שירות, ללמוד בשביל לעבוד.
המינהל הטכני
המכללה לטכנאי שירות, ללמוד בשביל לעבוד.
המכללה מלמדת ב: כפר סבא, ראשון לציון.

המסלול נלמד ב: כפר סבא, ראשון לציון.

מידע על
המכללה

15 מסלולים

מפת הגעה

14 סרטוני וידאו

4 ממליצים
מכללה להכשרה מקצועית בחיפה והקריות, הלימודים נערכים בערב בלבד
המכללה הרב תחומית
מכללה להכשרה מקצועית בחיפה והקריות, הלימודים נערכים בערב בלבד
המכללה מלמדת ב: חיפה, קרית ביאליק.

המסלול נלמד ב: חיפה, קרית ביאליק.
המכללה להכשרה מקצועית - חיפה והקריות
המכללה לניהול - קרית ביאליק
המכללה להכשרה מקצועית - חיפה והקריות
המכללה מלמדת ב: קרית ביאליק.

המסלול נלמד ב: קרית ביאליק.
יורם כללי
מכללת יסודות אילת
המכללה מלמדת ב: הרצליה.

המסלול נלמד ב: הרצליה.
בתי הספר רב תחומיים ומוכרים ע´´י מהט
רשת בתי הספר להנדסאים של המכללה למינהל
בתי הספר רב תחומיים ומוכרים ע´´י מהט
המכללה מלמדת ב: אילת, אשדוד, באר שבע, חיפה, ירושלים, נתניה, פתח תקוה, ראשון לציון, רחובות, תל אביב.

ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765
או השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם
שירות מהיר
מקצועי ואישי
10 שנות
נסיון בתחום
עבודה מול בתי הספר
הטובים בארץ
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765