ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
צריך עזרה?
מלא פרטיך ואחד מיועצנו
יחזור אליך בהקדם
או התקשרו ליעוץ חינם
03-3727765

קורס הנהלת חשבונות

קורס הנהלת חשבונות
הכלכלה והמסחר שהתפתחו והפכו מודרניים יותר ויותר ככל שהשנים עוברות, הפך את מקצוע הנהלת החשובות לאחד מהמבוקשים ביותר בשוק העבודה כיום. אין ארגון שאינו זקוק לשירותיו של מנהל חשבונות. תפקידו הכרחי עוד בשלבים הראשונים של תכנון העסק והפעלתו השוטפת. לכן, בין אם מדובר בחנות קטנה, בעל מלאכה, יצרן או חברה בע"מ. כולם מסתייעים במנהל חשבונות לצורך ניהולם הינו הכרחי והמקצוע הפך ממקצוע אפור לאחד המקצועות המבוקשים ביותר בתחום.

בפורטל לימודים ישנם מגוון מסלולי לימוד וקורסים בתחום הנהלת החשבונות כולל הנהלת חשבונות מעשי, ראיית חשבון, ניהול משרד, לימוד תוכנת חשבשבת ועוד. כל שעליכם לעשות הוא רק לבחור איזה מוסד ללימוד קורס הנהלת החשבונות מתאים לכם ביותר, השאירו פרטים, ונציג הלימודים שנבחר ייצור עמכם קשר תוך מספר שעות עם כל המידע על קורס הנהלת חשבונות. שימו לב למלא את כל הפרטים שאתם יכולים כולל שם מלא, מספר טלפון, מייל ואזור מגורים על מנת שנוכל להתאים לכם את המוסד הטוב ביותר עבורכם. בהצלחה!

לרשימת מוסדות באתרינו המלמדים קורס הנהלת חשבונות

קצת מידע על קורס הנהלת חשבונות

מסלול הלימוד של הנהלת חשבונות נחשבים למגוונים ופתוחים בפני כל בעלי המיומנויות אשר יש להם את הכישורים המתאימים לתחומי התעסוקה האופציונליים, שכן תפקידו של מנהל החשבונות תמיד גדל לפי זמן העסקתו בחברה .בין השאר, לימודי הנהלת חשבונות מעניקים  שלל כלים לסייע ברישומים מקצועיים של פעולות כספיות, שמירה על הליך חשבונות תקין ומאוזן, ותיעוד חשבוניות מס זיכוי, ניהול כספים, ניתוח כלכלי באמצעות הוצאות ומאזנים, מס חיוב ומסמכים רלוונטיים נוספים כגון קבלות, הכנת דוחו"ת כספיים, הפקדות בנקאיות ועוד. בנוסף לכך לימודי הנהלת חשבונות מקנים את בסיס הידע הנדרש לשם ייצוג חברה מול רשויות המס באמצעות תוכנות ייעודיות כמו חשבשבת.
 

מיהו קהל היעד עבור לימודי הנהלת חשבונות?

קהל היעד של קורס הנהלת החשבונות מיועדים למי שברצונו לעסוק במנהלי חשבונות והם בעלי תנאי הבסיס של 11-12 שנות לימוד ומעבר בחינות במתמטיקה לבדיקת מידת ההתאמה לתכנית. עם זאת, חשוב לדעת כי במידה והסטודנטים ירצו להרחיב את הידע שלהם בתחום, לימודי ההמשך ידרשו גם תנאי קבלה כגון תעודת גמר בהנהלת חשבונות בסיסית, וניסיון במשרה בתחום, אותו אפשר להשיג על ידי התלמדות. לבוגרי הקורס הנהלת חשבונות, שברשותם תעודת מנהל מטעם המוסד בו למדו, יכולים גם להוציא תעודות מלשכת רואי החשבון או מטעם משרד המסחר והתעשייה, ובמקרים כאלה יכלו למצוא תעסוקה במגוון מקומות עבודה בתחומים שונים. בוגרים שאינם מעוניינים להרחיב את לימודיהם מעבר למה שלמדו יוכלו להתקדם לתפקידים מסוג ייעוץ מס, ראיית חשבון ואף מנהל עסקים. תכנית הלימודים מתאימה במיוחד לאנשים המעוניינים בהסבה מקצועית, לאמהות המחפשות הכשרה למשרת אם ולכל אדם המבקש למצוא מקצוע משרדי יציב.
לרשימת מוסדות באתרנו המלמדים הנהלת חשבונות


 

הסמכת הנהלת חשבונות סוג 1+2

קורס הנהלת חשבונות בסיסי מספק לסטודנטים הבוחרים בו מעבר על לימודי הנהלת חשבונות סוג 1+2, בו מקבלים הסטודנטים הכשרה וכלים לתפקד בתור מנהלי חשבונות בסיסיים, כשבסיום תכנית הלימודים, הסטודנטים נדרשים לעבור בהצלחה את בחינות משרד הכלכלה. הקורס המכין את הסטודנטים למבחנים תורם להצלחה במבחן ופותח עבורם את הדלת לעבור בתפקיד מנהל חשבונות בכל חברה, או ארגון שהוא ולהיות חלק מוביל במערך הפיננסי שלה. תנאי הקבלה לקורס הבסיסי כוללים 12 שנות לימוד ובחלק מהמוסדות יידרשו ראיון קבלה אישי. משך הלימודים נע בדרך כלל בין חצי שנה לעשרה חודשים.
 

הסמכת הנהלת חשבונות סוג 3

קורס הנהלת חשבונות סוג 3, הוא קורס מתקדם יותר, אשר הסטודנטים בו מקבלים את ההכשרה המתקדמת ביותר בתחום. במסגרת לימודים זו לומדים הסטודנטים כיצד לבצע את הפעולות המורכבות בתחום הנהלת החשבונות לאחר השינוי שהתפתח בתחום בעידן הממוחשב. כדי להגיע לקורס זה, הסטודנטים נדרשים ללמוד תחיל קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2 וברו המקרים לא נדרש ניסיון מקצועי וניתן להתקדם בין הקורסים ללא הפסקה. כאמור, תנאי הקבלה לקורס הם דרישה להסכמה עבור הנהלת חשבונות סוג 1+2. גם כאן, משך הקורס יכול להשתנות ממוסד כזה או אחר, אך בדרך כלל נע בממוצע בין 200 ל-220 שעות לימודים, המתחלקות בין הרצאות תיאורטיות ועיוניות , לבין שיעורים בהם מתבצעים תרגולים מעשיים והכנות למבחנים.
 

כישורים שכל מנהל חשבונות צריך

עומס העבודה של מנהלי החשבונות הוא עניין שבשגרה ולכן בתחום הנהלת החשבונות ישנה דרישה למועמדים בעלי יכולת לעבור בין מספר יכולות מקצועיות ולרכוש מספר מיומנויות רכות שיכולות בהחלט לסייע בתפקיד. מנהלי החשבונות נדרשים להיות רגישים לפרטים, להיות בעלי גישה טובה ליישומים ממוחשבים, להחזיק ביכולת מולטי טסקינג מעולה, להיות בעלי כושר ארגוני גבוה ועיקר להכיר את תוכנת האקסל כמו את כף ידם.
 

נושאי הלימוד העיקריים בקורס הנהלת חשבונות

בין מגוון הנושאים שילמדו בקורס הנהלת חשבונות ילמדו הסטודנטים על עולם הכספים והגבייה כגון מיסוי, מושגים עקרוניים כלכלה, רישום, טיפול בעסקאות מט"ח, ביטוחים, הפקת וקריאת דוחות מאזן, דו"חות רווח והפסד, חישובי ריביות, חישובי פחת, מושגים עקרוניים בבנקאות, יצירת דו"חות תקופתיים, ביצוע רישומים ועוד.
 

משך תכנית הלימודים בקורס הנהלת חשבונות

כאמור, קורס הנהלת חשבונות מתחלק לשלוש הסמכות, סוג 1, סוג 2, סוג 3. היקפו הכללי של הקורס הבסיסי, הנהלת חשבונות 1+2, נמשך כשמונה חודשים בממוצע. עם זאת, חשוב לדעת כי משך הלימודים קצר יחסית, לעומת ההכשרה הרחבה, אשר מהווה יתרון בולט ומוקד משיכה עבור עלי עסקים המחפשים אחר אדם לתפקיד מנהל החשבונות.
לרשימת מוסדות באתרנו המלמדים הנהלת חשבונות

 

 

כיצד הקורסים מכינים את הסטודנטים למבחני הנהלת חשבונות של משרד הכלכלה?

בעלי המקצוע בתחום הנהלת חשבונות צריכים לעבור תרגול מתמיד במטרה לעבור את מבחני הנהלת החשבונות ולעסוק במקצוע. רוב הקורסים מעבירים חומר תיאורטי על הנהלת חשבונות, אך מבלבד זאת גם על ייעוץ מס. כמו-כן לסטודנטים מועברים תרגולים קפדניים, בדומה לתרגולים של מבחנים פסיכומטריים ולרוב משתמשים בבחינות מהשנים האחרונות בכדי לתרגל לקראת המבחנים הבאים.
 

תעודות והסמכה בקורס הנהלת חשבונות

הבוגרים שעוברים בהצלחה את כל חובות קורס הנהלת חשבונות, יקבלו מספר תעודות כגון: תעודת בוגר קורס הנהלת חשבונות מטעם המוסד בו הוא למד ותעודת גמר מטעם משרד הכלכלה, לאחר שעבר בהצלחה את הבחינה הממשלתית.
 

אפשרויות תעסוקה לבוגרי קורס הנהלת חשבונות

בישראל כיום ישנו צורך גבוה מאוד בשוק העבודה למנהלי חשבונות. כל ארגון עסקי החל ממפעלים, בתעשייה, חברות הייטק, חברות פיננסיות ועוד, מחפשות אחר אנשים איכותיים שיוכלו לבצע מעקב נכון אחר כספי החברה וימצאו דרכים בהם יוכלו לקצץ בעלויות מיותרות וכך להגדיל את הון החברה. בנוסף בוגרי קורס הנהלת חשבונות יוכלו להשתלב בחברות המספקות שירותי הנהלת חשבונות עבור עסקים או לעבוד כעצמאי. בנוסף לכך, למנהלי חשבונות רבים יש אפיקי קידום טובים מאוד למוצלחים והמובחרים בשוק. מנהלי חשבונות בעלי ניסיון ורזומה עשיר או מוצלח, יכולים לשדרג את מעמדם בכל חברה לעבור לתפקידים ניהוליים יותר ולזכות בתפקידי מפתח במגוון ארגונים, שכן הם שותפים לסוד הכי חשוב של בעלי העסק, התזרים הכספי. ויחד עם ההתקדמות העסקית, מגיעה גם העליה במשכורת ובוגרי קורס מנהלי חשבונות סוג 3, זוכים ברוב המקרים לתפקיד רחב יותר ולמשכורת גבוהה יותר.
 

מוסדות הלימוד המציעים קורס הנהלת חשבונות

בפורטל לימודים ישנם מוסדות לימודים מקצועיים רבים המלמדים קורס הנהלת חשבונות וכל שעליכם לעשות הוא להכיר אותם ואנו נדאג לקשר בין הצדדים. חלק ממוסדות הלימוד המפורסמים בפורטל לימודים הם: מכללת דיפלומה - הלימודים מתקיימים ברחבי הארץ, המכללה המשותפת - הלימודים מתקיימים בנתניה, מכללת רמת גן, לימודי חוץ – הלימודים מתקיימים ברמת גן, מכללת אינטלקט אקדמון - הלימודים מתקיימים בחיפה, אורין שפלטר - הלימודים מתקיימים בתל אביב, מכללת אורנס לניהול - הלימודים מתקיימים בחיפה, המכללה האקדמית גליל מערבי - הלימודים מתקיימים בעכו, מכללת פאר - הלימודים מתקיימים בראשון לציון ובחולון, הקריה האקדמית אונו, לימודי תעודה והמשך - הלימודים מתקיימים באור יהודה, מכללת אור יהודה - הלימודים מתקיימים באור יהודה, מכללת באר שבע והנגב לימודי חוץ - הלימודים מתקיימים בבאר שבע, אופקים, נתיבות, אשקלון ודימונה, מכללת חישובית - הלימודים מתקיימים בירושלים, מכללת ליאן - הלימודים מתקיימים באשדוד, המכללה הרב תחומית - הלימודים מתקיימים בחיפה וקרית ביאליק, מכללת MBC - הלימודים מתקיימים בחצור הגלילית, מכללת יזרעאל נצרת עלית - הלימודים מתקיימים בנצרת עלית, והמכללה למנהל - שלוחות פתח תקוה, רחובות, תל אביב-גינת, אלעד, נתניה, אשדוד, חיפה, ירושלים, ראשון לציון, באר שבע, אילת.
מלא טופס פנייה למוסד וקבל מידע על קורס הנהלת חשבונות
בוא לבנות קריירה בשוק ההון ובביטוח
BDO האקדמיה לפיננסים
בוא לבנות קריירה בשוק ההון ובביטוח
המכללה מלמדת ב: תל אביב.

המסלול נלמד ב: תל אביב.

מידע על
המכללה

52 מסלולים

מפת הגעה

21 סרטוני וידאו

3 ממליצים
מקצוע, קריירה. עתיד.
IPC
מקצוע, קריירה. עתיד.
המכללה מלמדת ב: ירושלים.

המסלול נלמד ב: ירושלים.
קריירה במקצועות המבוקשים
MBC - המכללה לטכנולוגיה ומדעים בחצור הגלילית
קריירה במקצועות המבוקשים
המכללה מלמדת ב: חצור הגלילית.

המסלול נלמד ב: חצור הגלילית.
your smart way to hitech
smart - משרד
your smart way to hitech
תכניות לימוד אקדמיות בתואר ראשון ושני כוללות סטאז´
אורט בראודה - המכללה האקדמית להנדסה
תכניות לימוד אקדמיות בתואר ראשון ושני כוללות סטאז´
המכללה מלמדת ב: כרמיאל.

המסלול נלמד ב: כרמיאל.
בית ספר להכשרה מיקצועית
דיפלומה
בית ספר להכשרה מיקצועית
המכללה מלמדת ב: אשדוד, באר שבע, חיפה, ירושלים, פתח תקוה, ראשון לציון, רמלה, רעננה, תל אביב.

המסלול נלמד ב: אשדוד, באר שבע, חיפה, ירושלים, פתח תקוה, ראשון לציון, רמלה, רעננה, תל אביב.

מידע על
המכללה

מידע על המסלול

37 מסלולים

מפת הגעה

8 סרטוני וידאו
בית ספר להנדסאים ומכללה טכנולוגית מובילה
המכללה הטכנולוגית נוף הגליל
בית ספר להנדסאים ומכללה טכנולוגית מובילה
המכללה מלמדת ב: נצרת עלית.

המסלול נלמד ב: נצרת עלית.
המכללה לניהול - קמפוס נתניה
המכללה מלמדת ב: חדרה, נתניה.

המסלול נלמד ב: חדרה, נתניה.
המכללה להכשרה מקצועית - חיפה והקריות
המכללה לניהול - קרית ביאליק
המכללה להכשרה מקצועית - חיפה והקריות
המכללה מלמדת ב: קרית ביאליק.

המסלול נלמד ב: קרית ביאליק.
המכללה לניהול ופיננסים
המכללה מלמדת ב: חדרה.

המסלול נלמד ב: חדרה.
יורם כללי
בוחרים בדרך המקצועית! מ- 1983
מכללות פאר ותפנית - חולון
בוחרים בדרך המקצועית! מ- 1983
המכללה מלמדת ב: חולון, ראשון לציון.

המסלול נלמד ב: חולון, ראשון לציון.

מידע על
המכללה

מידע על המסלול

12 מסלולים

מפת הגעה

2 ממליצים
בוחרים בדרך המקצועית!
מכללות פאר ותפנית - ראשון לציון
בוחרים בדרך המקצועית!
המכללה מלמדת ב: חולון, ראשון לציון.

המסלול נלמד ב: חולון, ראשון לציון.

מידע על
המכללה

18 מסלולים

מפת הגעה
התעודה שלכם בידיים שלנו
מכללת אורנס לניהול און ליין
התעודה שלכם בידיים שלנו
המכללה מלמדת ב: חיפה.

המסלול נלמד ב: חיפה.
התעודה שלכם בידיים שלנו
מכללת אורנס לניהול חיפה
התעודה שלכם בידיים שלנו
המכללה מלמדת ב: חיפה.

המסלול נלמד ב: חיפה.
חשבונאות זה אנחנו!
מכללת חשב
חשבונאות זה אנחנו!
המכללה מלמדת ב: כפר סבא.

המסלול נלמד ב: כפר סבא.
קורסים והשתלמויות
מכללת כיוון
קורסים והשתלמויות
המכללה מלמדת ב: אשדוד.

המסלול נלמד ב: אשדוד.
מכללה המובילה בלימודי תעודה בתחום המינהל
מכללת מישלב
מכללה המובילה בלימודי תעודה בתחום המינהל
המכללה מלמדת ב: חיפה, תל אביב.

המסלול נלמד ב: תל אביב.

מידע על
המכללה

מידע על המסלול

64 מסלולים

מפת הגעה
בתי ספר ומכללות למדעים וטכנולוגיה
מכללת עתיד
בתי ספר ומכללות למדעים וטכנולוגיה
המכללה מלמדת ב: אום אל פאחם, באר שבע, חיפה, ירכא, כרמיאל, לוד, מעלות, קרית ביאליק, קרית מוצקין, תל אביב.

המסלול נלמד ב: אום אל פאחם, באר שבע, חיפה, ירכא, כרמיאל, לוד, מעלות, קרית ביאליק, קרית מוצקין, תל אביב.
ספיר- המרכז ללימודי המשך וחוץ
המכללה מלמדת ב: שדרות.

המסלול נלמד ב: שדרות.
רשת מכללות ללימודי הנדסאים
רשת אורט
רשת מכללות ללימודי הנדסאים
המכללה מלמדת ב: ירושלים, כפר סבא, כרמיאל, נתניה, קרית ביאליק, רחובות, תל אביב.

המסלול נלמד ב: ירושלים, כפר סבא, כרמיאל, נתניה, קרית ביאליק, רחובות, תל אביב.
בתי הספר רב תחומיים ומוכרים ע´´י מהט
רשת בתי הספר להנדסאים של המכללה למינהל
בתי הספר רב תחומיים ומוכרים ע´´י מהט
המכללה מלמדת ב: אילת, אשדוד, באר שבע, חיפה, ירושלים, נתניה, פתח תקוה, ראשון לציון, רחובות, תל אביב.

המסלול נלמד ב: פתח תקוה, ראשון לציון, אילת, נתניה, אשדוד, באר שבע, חיפה, ירושלים, תל אביב.
ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765
או השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם
שירות מהיר
מקצועי ואישי
10 שנות
נסיון בתחום
עבודה מול בתי הספר
הטובים בארץ


מאמרים אחרונים בנושא קורס הנהלת חשבונות
לימודי קורס הנהלת חשבונות
לימודי קורס הנהלת חשבונות
תפקיד הנהלת החשבונות התפתח מאז גדלו שווקי הכלכלה והמסחר והחלו להפוך ליותר ויותר בינלאומיים. כיום חשיבותו של מנהל החשבונות גדול עוד יותר, ועם התפתחות העסקים נוצר שוק חדש למבקשי הבעלי מקצוע. ...המשך
ללמוד ייעוץ מס
ללמוד ייעוץ מס
יועצי המס משתלבים כעצמאיים או שכירים בחברות וארגונים ומספקים ייעוץ לשם ייעול תהליכים, מיקסום רווחים, חישוב תשלומים ועוד. אז אם אתם טובים במתמטיקה ומעוניינים להתקדם בעולם החשבונאות, הנה כל הפרטים על המקצוע והקורס שבאמצעותו מגיעים אליו. ...המשך
למי מתאים ללמוד הנהלת חשבונות מעשי?
למי מתאים ללמוד הנהלת חשבונות מעשי?
מקצוע הנהלת חשבונות אינו נעצר לאחר לימודי קורס הבסיס ומקיף בתוכו נושאים ותחומים רבים. בלימודי הקורס הבסיסי הסטודנטים עוסקים בעיקר בעבודה תיאורטית ובקורס המעשי מתחילים לצבור ניסיון מקצועי. ...המשך
הקורסים המבוקשים ביותר בתחום הכספים, ושירותי משרד
הקורסים המבוקשים ביותר בתחום הכספים, ושירותי משרד
העולם האדמיניסטרטיבי מהווה חלק חשוב מהחיים של כולנו. בין אם מדובר בניהול משרד, ניהול מחלקת הכספים, או ניהול פיננסי של העסק, מדובר בתפקידים שמצריכים אנשי מקצוע מהימנים והביקוש אליהם רק הולך וגדל. ובהתאם גם הקורסים המקצועיים. ...המשך
מהו קורס הנהלת חשבונות מעשי
מהו קורס הנהלת חשבונות מעשי
מדוע קיים קורס הנהלת חשבונות מעשי אותו יש להשלים לאחר שמסיימים את הקורס הנהלת חשבונות? איך הוא משפיע על אפשרויות התעסוקה של הבוגרים? ובמה הוא משפר את רמת הידע? ...המשך
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765