ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג ספרדית בסנטר- און ליין - פרטי, קורסים פרונטאליים?
השאר פרטים ונציג ספרדית בסנטר- און ליין - פרטי, קורסים פרונטאליים יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


ספרדית בסנטר- און ליין - פרטי, קורסים פרונטאליים באנר

חזרה למסלולי לימוד

ספרדית בדקה ה- 90 - ספרדית למטיילים

מבנה
הלימודים

אתה נוסע בקרוב לדרום אמריקה לטייל? נוסע לפגישה בספרד? מאוד כדאי לך ללמוד ולדעת כמה מושגים ומשפטים שיהפכו את הנסיעה שלך לחוויית אחרת.חשוב שתדע שבמדינות דוברות ספרדית מעטים יודעים אנגלית, לכן מומלץ מאוד להגיע לארצות אלו מוכנים מראש ולדעת לפחות מספר משפטים ושאלות בסיסיות.
ספרדית בדקה- 90, הוא קורס קצר, פרטי (אחד על אחד), המאפשר לך ללמוד ספרדית בהתאמה לתקופת הזמן המוגבלת שעומדת לרשותך לפני הנסיעה.

מקום הלימודים
תל אביב

במתנה: כמות בלתי פוסקת של ´טיפים´ על הטיול, מקומות, תרבות, אוכל, בטחון, כסף ועוד.

נושאי הלימוד
מה לומדים בספרדית בדקה ה- 90? ברכות, להציג את עצמך, לשאול על מיקום מקומות, מאכלים, קניות ושעות (מספר הנושאים תלוי בכמות השיעורים הנרכשים).
אתה חייב לדעת לפחות "משהו" עם אתה נוסע לאמריקה הלטינית או ספרד אל תתפשר בסוגיה הזאת. תכין את עצמך כמו שצריך לאחת החוויות החשובות ביותר בחייך, שפר את סיכוייך לטיול מושלם.

משך
הלימודים
חבילה של 5 עד 10 מפגשים. כל מפגש 60/90 דקות, אפשרות של פעם או פעמיים בשבוע (אם תפס אותך ממש ברגע אחרון ניתן גם בכל יום).
השיעורים נקבעים בהתאמת הזמינות של התלמיד והמורה.
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765