ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג מכללת High Cosmetics ?
השאר פרטים ונציג מכללת High Cosmetics יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


מכללת High Cosmetics  באנר

חזרה למסלולי לימוד

קורס הסרת שיער בשעווה

מבנה
הלימודים

הזדמנות לרכוש מקצוע מבוקש, להשתלבות במעגל העבודה. במסלול זה תלמדי כיצד להסיר שיער. למידה של כל טכניקות השעווה ברמה מקצועית גבוהה ביותר, הכרות של כל סוגי העור, והתאמת שעווה בהתאם. התאמת סוגי השעווה לכל סוגי העור ולכל סוגי השיער – שעוות גוף, פנים,  בית שחי, וקו בקיני. שעורים עיוניים ומעשיים. פסיכולוגיה של ההצלחה, תכנון פתיחת עסק וניהולו.

לימוד טכניקות עבודה לאזורי הגוף השונים והפנים ברמה מקצועית גבוהה, לימוד והכרה של סוגי השעוות השונות והשימוש בהן באזורים המתאימים שעוות גוף ,פנים ,בית שחי ,מפשעות וקו ברזילאי .
אצלנו את מתאמנת על לקוחות כבר בשיעור הראשון

מקום הלימודים
היי קוסמטיקס  שוכן במתחם מתן בראש העין ונגיש לכל מבקריו בקלות רבה

קהל היעד
לנשים בלבד

נושאי הלימוד
- הכרת כל סוגי השעוות
- התאמה של השעווה לסוג עור ואזור

משך
הלימודים
2 מפגשים בני שלוש שעות
תעודה /
הסמכה
תעודה מטעם היי קוסמטיקס ומשרד התמ"ת
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765