ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג BDO האקדמיה לפיננסים?
השאר פרטים ונציג BDO האקדמיה לפיננסים יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


BDO האקדמיה לפיננסים באנר

חזרה למסלולי לימוד

קורס מעו"ף - אופציות וחוזים עתידיים

מבנה
הלימודים

מסחר באופציות מעוף וחוזים עתידיים הפך להיות פופולרי ביותר בשנים האחרונות. סגנון המסחר הוא האינטנסיבי ביותר ודורש מומחיות גדולה. זהו סוג מסחר מרגש ומרתק הדורש התמקצעות ביחד עם חדות מחשבה ומשמעת במסחר.
בצד התשואות הגדולות קיימת חשיפה לסיכון. על מנת להרוויח במסחר באופציות מעו"ף באופן סיסטמתי יש צורך בקורס זה המקנה את היכולת לבנות אסטרטגיות מסחר שמותאמות לכל מצב שוק.
הקורס נותן דגש על שימוש באופציות להגנה על תיק ההשקעות המנוהל.

נושאי המפגשים: מדד המעוף, אופציות CALL ואופציות PUT , חוזים עתידיים.משך
הלימודים

הקורס יערך במתכונת אקדמית ויתפרס על פני 8 מפגשים שבועיים. כל מפגש יימשך ארבע שעות אקדמיות.

שעות: 17:30-20:30

תעודה /
הסמכה

תנאים
קהל יעד: מתאים  למי שמעוניין להיות סוחר באופציות, נגזרים וחוזים עתידיים, ולמי שרוצה ללמוד להגן על תיק ההשקעות מפני תנודות בשוק ההון באמצעות אופציות הגנה.
סטאג'

המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765