ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג מכללת תילתן לרפואה משלימה - סניף תל אביב?
השאר פרטים ונציג מכללת תילתן לרפואה משלימה - סניף תל אביב יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


מכללת תילתן לרפואה משלימה - סניף תל אביב באנר

חזרה למסלולי לימוד

קורס ארומתרפיה

מבנה
הלימודים
במסגרת קורס לימודי ארומתרפיה נלמד אודות למעלה מ-60 תמציות שמנים ארומתרפיים ושמני בסיס ,תכונותיהם, שימושיהם הקליניים, דרכי השימוש בהם והתוויות נגד. כמו כן ,ייתנו מתכונים של תערובות לטיפול בבעיות ספציפיות (פתולוגיות שונות) , סיפורי מקרה וכן הכנת קרמים. קורס ארומתרפיה הנלמד במכללה לרפואה משלימה לומדים את הכרת ההיסטוריה של השמנים ומקורו של השמן האתרי בצמחי המרפא השונים. הכרת השמנים הארומתרפיים על היבטיהם השונים: הכנתם ושימושם - עיסוי ארומתרפי ,רטיות אדים, גרגור, הכרנת מרשמים ותערובות ארומתפיים וקוסמטיים. בלימודי ארומתרפיה נלמד על איכויות הריפוי של השמנים, לימודי תמציות שמנים ארומתיים , תכונותיהם ,שימושיהם הקליניים , מינונים מומלצים והטוויות נגד, מרשמים של תערובות שמנים לטיפול בפתולוגיות שונות.
משך
הלימודים
15 מפגשים , כל מפגש 4 שעות לימוד אקדמאיות.
תעודה /
הסמכה
תעודה מוענקת מטפל בארומתרפיה
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765