ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג מכללת אין ליין?
השאר פרטים ונציג מכללת אין ליין יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


מכללת אין ליין באנר

חזרה למסלולי לימוד

טכנאי מיגון ואבטחה אלקטרוני

מבנה
הלימודים

היחידי בישראל עם תעודה מטעם משרד התמ"ת

שעות לימוד
ניתן לבחור מסלול בוקר וצהריים או במסלול אחהצ וערב  

מעודי פתיחה
המסלול נפתח מספר פעמים במהלך השנה 
 
 נושאי הלימוד:
מערכות אזעקה לבתים ועסקים המתקדמים ביותר בשוק הישראלי והעולמי, מערכות הקלטה דיגיטאליות, מצלמות מתוחכמות וטלוויזיה במעגל סגור. הקורס כולל תגבורים ותרגולים עד להצלחה מלאה.

במכללה ישנה מעבדה - המשוכללת ביותר בארץ בתחום המיגון, הכוללת מכשור מיגון מן המתקדמים ביותר של החברות המובילות בשוק, כגון: פימא, עורב, קודיקום, דיגינט ועוד. :אודות המסלול
 
 
* עזרה במציאת עבודה ע"י צוות המכללה - מכללת אין-ליין מקיימת קשרי עבודה עם הארגונים והחברות המובילות במשק על מנת לעזור לך להשתלב בהקדם בחברה מובילה.

* צוות ההוראה כולל את מיטב אנשי המקצוע וההוראה בתחום. צוות מרצים מיומן ומנוסה, בעל ניסיון רב והיכרות מעמיקה של המערכות והטכנולוגיות בשוק המיגון. :הערות ומידע נוסף 

משך
הלימודים
שישה חודשים, לימודי ערב פעמיים בשבוע בין השעות: 18:00-21:30 או ימי שישי בוקר בין השעות: 8:30-13:30  
תעודה /
הסמכה
תעודת גמר מוכרת של מכללת אין ליין  
תנאים
 טכנאי מיגון ואבטחה אלקטרוני, 12 שנות לימוד ומעלה, בעל חוש טכני, ראיון אישי 
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765