ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג מכללת אורנס לניהול חדרה?
השאר פרטים ונציג מכללת אורנס לניהול חדרה יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


מכללת אורנס לניהול חדרה באנר

חזרה למסלולי לימוד

קורס ביקורת ומדידות

מבנה
הלימודים

מה בקורס?
בעולם הטכנולוגי המתפתח נדרשים כל העת לייצר מוצרים מתוחכמים ולמצוא פתרונות טכנולוגיים ייחודיים לענפים שונים כמו רפואה, אלקטרוניקה, תעשייה וכד´. לכן, פיתחנו במכללת אורנס את הקורס ביקורת ומדידות. הקורס מכשיר את בוגריו לעסוק במקצועות מובילים בתעשייה ולהשתלב בהם כבעלי מקצוע איכותיים בתחום הביקורת והבטחת איכות.
תפקיד מבקר האיכות הפך למרכזי במפעלים יצרניים ככלל ובמפעלי מתכת בפרט. התפקיד דורש ידע נרחב בשרטוט, מיומנויות שימוש בכלי מדידה והבנת טכנולוגיות ותהליכים. המבקר בודק מידות ואיכויות של מוצרים וחלקים בזמן תהליך הייצור ובנוסף אחראי על תקינות וכיול ציוד המדידה. כמו כן, הוא אחראי על בחינת הוראות ההפעלה מול נהלי אבטחת האיכות במפעל ומציאת רעיונות לשיפור האיכות.
הכלים, הידע והאחריות הרבה שדורש התפקיד נלמדים בקורס ביקורת ומדידות במכללת אורנס.

תכנית הלימודים
בין הנושאים הנלמדים : שרטוט טכני, כלי מדידה, מילוי דוחות ביקורת, נהלי הבטחת איכות. הקורס כמובן משלב גם ידע מעשי ולכן, מועבר בחלקו במפעלים, במעבדות ביקורת ומקנה לתלמידים ידע פרקטי בביקורת איכות ומדידות.

משך
הלימודים

משך הקורס הוא 120 שעות ומועבר באמצע שבוע בשעות ערב או לחילופין בימי שישי.


תעודה /
הסמכה

תעודת גמר מטעם מכללת אורנס לניהול ובנוסף תעודה מטעם האיגוד הישראלי לאיכות.

תנאים

בעלי 12 שנות לימוד או 10 שנות לימוד ורקע טכני, ראיה תקינה ועברית בסיסית.

קהל היעד
הקורס מיועד לאלו המעוניינים ללמוד מקצוע (עיוני ומעשי) ולהשתלב בתפקיד מפתח בתעשייה.

סטאג'

המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765