ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג ספרדית בסנטר- און ליין - פרטי, קורסים פרונטאליים?
השאר פרטים ונציג ספרדית בסנטר- און ליין - פרטי, קורסים פרונטאליים יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


ספרדית בסנטר- און ליין - פרטי, קורסים פרונטאליים באנר

ספרדית בסנטר בית ספר ´בוטיק´ לספרדית, שיטה מהפכנית המאפשרת לדבר את השפה החל מהשיעור הראשון ולחוות את התרבות הלטינית לאורך כל הקורס. הלימוד נעשה ע"י פעילות דינמית ומעניינת לתלמידים. לכן, תוך כדי שהתלמיד מכייף הוא לומד ומפנים אפילו בלי לשים לב. למידה באווירה כיפית, בקבוצות קטנות ויחס אישי לכל תלמיד. קורסים בכל הרמות, שיעורי שיחה, שיעורים פרטיים, אונליין, ספרדית לעסקים.
הוראה ספרדית היא המומחיות שלנו, אנחנו יודעים בדיוק מה צריך כדי לרכוש את השפה ולהצליח, 15 שנה ניסיון בתחום מאפשרים לנו להוביל את כל תלמיד ותלמיד להצלחה בלימוד השפה.

 


גם אני ממליץ על
ספרדית בסנטר- און ליין - פרטי, קורסים פרונטאליים
גם אני אוהב את
ספרדית בסנטר- און ליין - פרטי, קורסים פרונטאליים
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765