ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג מכללת R.E.S- קורסי תיווך ונדל"ן?
השאר פרטים ונציג מכללת R.E.S- קורסי תיווך ונדל"ן יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


מכללת R.E.S- קורסי תיווך ונדל"ן באנר

מכללת R.E.S" פתרונות בנדל"ן" היא אחת ממגוון חברות הנדל"ן הנמצאות תחת חברת RES פתרונות בנדל"ן.
RES"  פתרונות בנדל"ן" היא החברה היחידה המאגדת תחת קורת גג אחת את כל פתרונות הנדל"ן תוך ייעוץ וליווי אישי, הכוונה ושקיפות מלאה. כלקוח וכעובד מן המניין תוכל למצוא בחברתנו ייעוץ משכנתאות, תיווך נדל"ן, מכללה ללימודי מקצועות הנדל"ן, יזמות, שמאות ועוד... אבן היסוד בחברתנו היא בראש ובראשונה טובת הלקוח, מקצועיות ואמינות.
מכללת RES  כיום נחשבת למכללה ללימודי הנדל"ן הגדולה ביותר בארץ, אשר סניפיה פרוסים בכל רחבי הארץ ומעניקה לסטודנט שירותים ייחודיים ובלעדיים. שירותים אלה מקנים לו יתרון גדול על אחרים בשוק העבודה בתחום הנדל"ן.
במהלך הקורס או בסיומו הסטודנטים שלנו ישתלבו בצורה הכי טבעית בשוק העבודה תוך כדי ליווי של מרצי המכללה, אשר יבטיחו לסטודנט 100% הצלחה.
 
אנו מזמינים אתכם להצטרף להצלחה אשר תקנה לכם בסיס איתן בתחילת דרככם.
 
למה ללמוד דווקא במכללתR.E.S
1. לסטודנטים תינתן אפשרות לעבוד בחברת RES   כזכיין, מתווך, או יועץ, כי חשוב לעבוד אצל הטובים ביותר.
2. לכל סטודנט יינתן מאגר של נכסי "כונסי נכסים" וחשיפה  למכרזי נדלן ברחבי הארץ.
3. לכל סטודנט יינתן מאגר של לקוחות פוטנציאלים ונכסי נדל"ן על מנת שיוכל להתחיל לעבוד ללא עיכובים כי, ההתחלות הם הכי קשות.
4. לכל סטודנט יינתן ליווי אישי וכנה  לאחר הקורס במהלך עבודתו בשטח אם זה כמתווך, כיזם וכמשקיע.
5. חומר הלימוד שמועבר הינו דרך ידע  אמתי  מניסיון  ועבודה מרובה מהשטח על ידי טובי המרצים.
6. המרצים המלמדים במכללה הם מהשורה הראשונה בעולם הנדל"ן: שמאיים, אדריכלים, יועצי משכנתאות עם ניסיון רב בעולם הנדל"ן, התיווך, בתחום ההוראה באוניברסיטאות השונות.
7. אצלנו יש 100% הצלחה!!! במידה ולא עברת, קורס נוסף על חשבוננו ללא עלות עד שתעבור את המבחן.
8. אנחנו מתחייבים לתת לסטודנט את הקורס הטוב ביותר במחיר הזול ביותר. במידה והסטודנט יוכיח מחיר זול יותר נפחית את מחיר הקורס. במידה וימצא קורס טוב יותר כספו יוחזר.
9. לכל סטודנט תינתן אפשרות לעשות סטאז´ , להתלוות לאחד המתווכים בחברתנו ולבנות את שיטת העבודה ודרכיה .
10. פגישות אישיות לאחר הקורס ובמהלכו -  יינתנו פגישות אישיות על ידי המרצים של המכללה כאשר כל סטודנט  יקבל תכנית ייעוץ אישית וקידום מקצועי שלו בתחום הנדל"ן.
11. לתלמידים תינתן אפשרות להיכנס לעולם היזמות במהלך הקורס בחברת RES"  פתרונות בנדל"ן". התלמיד ייחשף למבחר מיזמי נדל"ן בהם יוכל לקחת חלק.
12. מכללת RES – החברה היחידה בארץ שנותנת את כל הפתרונות לסטודנט. אצלנו תוכל להיות גם מתווך, גם יועץ משכנתא, גם יזם וגם משקיע אולטימטיבי.


גם אני ממליץ על
מכללת R.E.S- קורסי תיווך ונדל"ן
גם אני אוהב את
מכללת R.E.S- קורסי תיווך ונדל"ן
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765