ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג BDO האקדמיה לפיננסים?
השאר פרטים ונציג BDO האקדמיה לפיננסים יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


BDO האקדמיה לפיננסים באנר
המלצות אחרונות
גד שנהב
היי מיכל, תודה רבה מקרב לב על ההשקעה האדירה שלך בקורס חשבונאות. שמחנו לקבל ממך מידי שבוע עדכונים ,הסברים ,פתרונות לשיעורים ולנושאים שהועלו במסגרת השיעור.(כמובן ששמנו לב שהמיילים נשלחו בשעות הלילה המאוחרות) ביוזמתך ובזמנך הפנוי הקדמת לבוא לפני השיעור במספר מפגשים ולתרגל עמנו נושאים חשובים. ביוזמתך דאגת להוסיף לנו שיעור נוסף בשלבי הסימולציה ועל כך נתונה תודתי. אני מרגיש את הצורך להגיש לך פשוט תודה, היית מושלמת.
טלי גורליק
הגעתי ללמוד באקדמיה לפיננסים ומצאתי מקצוע! נרשמתי לקורס אתיקה ודיני ני"ע ולקורס מקצועית א +ב. המרצים היו מעולים, האווירה הייתה מצויינת והחומרים הלימודים ברמה גבוהה ביותר.עברתי את כל הבחינות בפעם הראשונה ! כבר במהלך הלימודים הציעו לי להשתלב במסגרת מגדל שוקי הון, וכיום אני אחראית הבקרה במחלקת הציות במגדל שוקי הון. זהו תפקיד מעניין ומאתר, המאפשר לי להגשים את עצמי ולהביא את יכולותי ואהבתי לשוק ההון לידי ביטוי. בזכות האקדמיה לפיננסים קיבלתי רשיון ומצאתי מקצוע. יש לי רק מילה אחת לצוות האקדמיה לפיננסים: תודה !!!
נדב פרידמן
להודות לאקדמיה לפיננסים ובמיוחד לניסן שהעביר את החומר למבחן בצורה ממוקדת ועניינית. בזכות מורה מעולה, התמדה במטלות, ונחישות עברנו את המבחן. שוב תודה, נדב
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765