ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג המרכז האקדמי פרס?
השאר פרטים ונציג המרכז האקדמי פרס יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


המרכז האקדמי פרס באנר

המרכז האקדמי פרס ברחובות חותר להיות מוסד אקדמי מוביל המשלב בין גישה חדשנית ייחודית בתוכניות הלימודים לבין מחויבות חברתית עמוקה ומתמשכת של מייסדי המרכז, עובדיו ותלמידיו.

אחד על אחד עד התואר
במרכז האקדמי פרס מאמינים כי הקשר האישי והישיר בין הסטודנטים למרצים מחזק את תחושת השייכות והשותפות ביניהם ומאפשר לסטודנט להפיק את המרב מלימודיו. כחלק מתפיסה זו זוכה כל סטודנט במרכז ל"פרופ´ אישי", פרופסור או מרצה בכיר אחר שמלווה אותו, ומסייע לו להתגבר על קשיים התקדמותו האקדמית למשך כל תקופת הלימודים לתואר.

ייעוץ והדרכה אישית של אנשי עסקים
המרכז האקדמי פרס שם לו ליעד להוות קרקע פורייה לעידוד מיזמים ולחיזוק הדיאלוג שבין הסטודנטים לבין המעסיקים הפוטנציאלים, הממתינים להם עם סיום הלימודים. המרכז מקיים ימי הכוונה לתעסוקה, ומארח מפגשים עם אנשי ציבור ואנשי עסקים מבכירי המשק והתעשייה. בנוסף, מקיים המרכז תכנית "מנטורים" לסטודנטים לתואר שני, שבמסגרתה נפגשים הסטודנטים פגישות אישיות עם אנשי עסקים מהבכירים מעולם העסקים בישראל וזוכים מהם לייעוץ בנושאים מקצועיים וקריירה.

חווית הלימוד
הסטודנטים במרכז האקדמי פרס זוכים לחוויה לימודית ייחודית המשלבת אתגרים אינטלקטואליים עם חיי חברה מגבשים. המרכז שחרט על דגלו בצד המצוינות האקדמית גם את המעורבות החברתית, נענה לקריאת המועצה להשכלה גבוהה ומקיים תכנית להתנדבות של סטודנטים ואנשי אקדמיה בקהילה ובחברה. הסטודנטים מוזמנים לפעול ולהתנדב במסגרות שונות, בהנחיה ובפיקוח היחידה למעורבות חברתית. פעילות התנדבותית זו גם מזכה את הסטודנטים בארבע נקודות זכות אקדמיות. עוד על המרכז האקדמי פרס


גם אני ממליץ על
המרכז האקדמי פרס
גם אני אוהב את
המרכז האקדמי פרס
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765