ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג ירין שחף - בית הספר המוביל למקצועות היופי?
השאר פרטים ונציג ירין שחף - בית הספר המוביל למקצועות היופי יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


ירין שחף - בית הספר המוביל למקצועות היופי באנר

בלב העיר הסוערת בארץ שוכן לו הלב הפועם של תעשיית היופי הישראלית. בית הספר הגדול והמוביל למקצועות היופי על שלל רבדיו "ירין שחף", מאפשר לתלמידיו להגשים חלום ולעסוק במקצועות היופי הנחשקים.

מהיווסדו בשנת 1986 שולט בית הספר על עמודי התווך של עולם הביוטי  והקולנוע ומקפיד לעדכן את תכניו בהתאם למגמות המשתנות באופן תדיר, החל מנישות האיפור למיניהן (איפור מקצועי, ערב וכלות, במה וקולנוע, איירבראש) וכלה בלימודי השיער והסטיילינג, תוך שימת דגש בלתי נפרד על הפן העסקי והשיווקי לעוסקים במקצועות הללו.
המוטו של ביה"ס "למידה לצורך עבודה".
בית הספר "ירין שחף" אינו עוצר רק בגידול אמני העתיד ואף מכשיר מורים ומדריכי יופי לעסוק בהוראה והדרכה בתחום היופי.

בית הספר מקפיד באדיקות לשמור על הווייתו כנטול אינטרסים מסחריים ועל כן אינו דוגל ביצירת ליין איפור הנושא את שמו; כשם שמאפר טוב צריך להיחשף למגוון טכניקות עבודה כך עליו גם להתנסות בשלל מותגים באופן אובייקטיבי.

מעבר להיותו מוסד לימודי מוביל בתחומו, בית הספר "ירין שחף" הוא קודם כל בית; חממה מחבקת ומטפחת בה הדגש הינו על הפרט, לא רק כאמן אלא גם כאדם. מלבד העמדת סטודיו צילום מקצועי להעשרת תיקם המקצועי של תלמידיו ושיעורי חיזוק גם לאחר תום תקופת הלימודים, מורי בית הספר ממשיכים ללוות את בוגריו בהמשך דרכם כמנטורים ואף יוזמים ויוצרים הזדמנויות עבודה מגוונות עבורם ומשדכים בינם לבין הפקות נחשבות בתעשייה.

פרויקט "ירין שחף למען הקהילה"
בשנת 2001 קרם עור וגידים פרויקט חברתי חשוב בו נשלחים מאפרים מטעם ביה"ס (מורים ותלמידים כאחד) להתנדב בקהילה ולשמח אוכלוסיות נזקקות במוסדות שונים ברחבי הארץ. מאפרי ביה"ס אף לוקחים חלק בהפקות וכנסים המהווים מנוף לגיוס כספים לעמותות שונות.
ביה"ס מעודד את הרוח ההתנדבותית של תלמידיו (חלקם ממשיכים לתרום לקהילה גם בתום לימודיהם) ואף מעניק מדיי שנה מלגות חינם לעשרה תלמידים מרקע קשה על מנת להעניק להם סיכוי לעתיד טוב יותר.

צוות ההוראה בביה"ס "ירין שחף"

לימודים איכותיים מתבססים על צוות מורים בעלי כישורי הוראה מצויינים, מיומנויות מקצועיות גבוהות ויחסי אנוש טובים. הליווי האישי והיחס המקצועי שניתן לתלמידים הוא המימד המוביל במדיניות בית הספר וזאת כדי להבטיח שתלמידיו יצויידו בכלים הנכונים שיהפכו אותם לטובים ביותר בתחומם.
ליווי זה מתבטא במספר מישורים:
• בכל קורס מורה מלווה וכל תרגול נעשה בליווי צמוד של מדריך בכיר.
• ירין שחף (שמלמד ומלווה אישית בשיעורים המתקדמים) מקיים שתי פגישות אישיות עם כל תלמיד בבית הספר, בוחן עבודות ומעניק הערות מקצועיות.
• צוות ההוראה מנהל מעקב אחר התקדמות התלמיד כדי לדעת מה מצבו בכל שלב ולציידו בכלים הנדרשים להתקדמותו.

ירין שחף – מבכירי המאפרים בארץ. כבר בגיל צעיר גילה חיבה עזה לתחום האיפור ובמסגרת טיול לאיטליה כנער נחשף לעולם שלם ומרתק של איפור מקצועי.
במסגרת עבודתו כמאפר מהשורה הראשונה, הרצה ירין שחף רבות וגילה את חדוות ההוראה הטמונה בו, מכאן הדרך לקריירה ייחודית כמאפר על וכמייסד בית הספר המוביל בארץ למקצועות האיפור והיופי נסללה בטבעיות.
בנוסף להוראה בארץ, ירין שחף מלמד גם בברלין ובשטוקוהלם.
ירין שחף הינו טרנדולוג העוסק בחיזוי העתיד ובניסיון "לקרוא" מגמות בעולמות היופי טרם התרחשותן. ירין שחף חולק עם תלמידיו את רזי המקצוע ומקנה להם את הכלים הדרושים כדי לפתח יכולות איתור וקביעת טרנדים בעצמם למען יובילו את התעשייה בחדשנותם.

מסלולי בית הספר

תכניות הלימודים בביה"ס במגמות השונות עוקבות אחר החידושים האחרונים בתעשייה ומתכתבות עם הטרנדים העדכניים בעולם האופנה.
מעבר ללימודים המקצועיים, ביה"ס דוגל בשמירה על קשר עם בוגריו ומקפיד לרענן ולהרחיב את השכלתם באמצעות השתלמויות בתחומי הלימוד השונים.

 


גם אני ממליץ על
ירין שחף - בית הספר המוביל למקצועות היופי
גם אני אוהב את
ירין שחף - בית הספר המוביל למקצועות היופי
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765