ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
צריך עזרה?
מלא פרטיך ואחד מיועצנו
יחזור אליך בהקדם
או התקשרו ליעוץ חינם
03-3727765

לימוד יפנית

קורס יפנית: שפת ארץ השמש העולה


לימוד יפנית יקנה לכם ידע ושליטה באחת מן השפות המרתקות והעשירות של תרבות המזרח הרחוק. לצד לימודי האלפ"בית היפני, אוצר המילים, הדקדוק והקרוא וכתוב, תיחשפו במהלך השיעורים לגינונים והתרבות היפנית ותרכשו שליטה בדיבור שבעל-פה ליצירת שיח יומיומי באמצעות תכנית שיטתית ותרגולים מעמיקים על-ידי מיטב המרצים בתחום.

אם התעניינתם בלימודי יפנית, במאמר הבא ריכזנו עבורכם את כל המידע אודות תכנית הלימודים בדגש על מבנה ומטרת התכנית, מתכונות הקורס הקיימות (יפנית למתחילים ולמתקדמים), נושאי לימוד עיקריים, מוסדות לימוד, תנאי קבלה ועוד. לקבלת ייעוץ לימודים ניתן להתקשר אלינו במספר הטלפון 03-3727765 או להשאיר פרטים בתיבות צור הקשר שבאתר ואנו נחזור אליכם בהקדם. כמו כן, בסוף בעמוד ריכזנו עבורכם מגוון מוסדות ללימודי יפנית ברחבי הארץ להם ניתן להשאיר פרטי התקשרות באופן ישיר לתיאום פגישת היכרות ולמתן מידע נוסף.
תעודת זהות קורס לימוד יפנית
תנאי קבלה
 • קורס יפנית למתחילים מתאים לאנשים המעוניינים לרכוש את השפה מכל סיבה שהיא: אם אתם נמצאים לפני טיול ליפן, אם אתם מעוניינים להירשם ללימודי תואר ראשון במזרח הרחוק, נמצאים לקראת מעבר עבודה מקצועי או פשוט מחפשים להעשיר את אהבתכם לשפות.
משך לימודים
 • היקף הלימודים נע בין 15 לכ-20 מפגשים חד שבועיים בממוצע.
שכר ממוצע
 • לא ניתן לספק נתונים עבור תחום לימודי זה.
תכונות אופי
 • אם אתם מוצאים את עצמכם מרותקים מן התרבות היפנית ומעוניינים להעמיק את ידיעתכם בשפת ארץ השמש העולה, הרי שתכנית זו תתאים עבורכם.
 • הקורס דורש שקידה, זיקה לשפות ונכונות לשעות לימוד ארוכות גם מחוץ למסגרת הלימודית.
לרשימת מוסדות באתרינו המלמדים קורס לימוד יפנית

רגע לפני: מה כדאי לדעת על השפה היפנית?

החלטתם ללמוד יפנית? אם כן, אז למעשה החלטתם להצטרף לכ-150 מיליון דוברי יפנית, נתון שהופך אותה לשפה ה-9 המדוברת ביותר כיום בעולם. מזה מספר עשורים שלימודי השפה היפנית זוכים לפופולריות בכל רחבי העולם הן בשל היות יפן אחת מן הכלכלות החזקות ביותר בעולם והן בשל התרבות העשירה שלה שייצאה אל העולם פיתוחים טכנולוגיים מתקדמים, רכבים, משחקי מחשב וווידאו, אופנות לבוש, תכניות טלוויזיה, סרטים, אומנות אנימציה ועוד.

כמו רבות משפות המזרח הרחוק, גם היפנית שונה באופן משמעותי מן השפות המערביות המוכרות לנו, והיא מתאפיינת במערכת פועל ודקדוק ייחודית, דרכי הגייה שונות והשפעות תרבותיות הזרות לנו דוגמת 3 רמות שונות של נימוס ודרכי פנייה שונות אל אנשים ממעמדות שונים.

מלבד העושר התרבותי הנכלל בשפה היפנית, ניתן למצוא בה גם השפעות מרתקות מן השפה הסינית, הקוריאנית, פורטוגזית, הולנדית, ספרדית ואנגלית עם מילים דוגמת טקושי במשמעות טקסי/מונית ובירו במשמעות בירה : ).

מבנה ומטרת תכנית הלימודים

קורס יפנית זמין כיום במתכונת מתחילים ומתקדמים כשתכנית המתקדמים אף היא מתחלקת למספר רמות.

כלל תכניות הלימוד שמות לעצמן למטרה להקנות למשתתפיהן באופן מסודר והדרגתי את הידע הטכני הנדרש במערכת בדקדוק, התחביר והפועל של השפה זאת לצד רכישת אוצר מילים במגוון נושאי שיחה יומיומיים. כמעט ולא ניתן להפריד את לימוד היפנית כשפה מתוך התרבות שממנה היא הגיעה וזאת בשל הגינונים היפניים הרבים. לפיכך, לימוד יפנית משלב בין תכנים מעשיים הכוללים תרגול קריאה וכתיבה של קטעי טקסט ברמות שונות וניהול שיחות לבין לימודי רקע תרבותיים מעשירים ומרתקים במיוחד.

לימוד יפנית: נושאי לימוד עיקריים

הרשימה שלהלן הינה כללית ומתייחסת בעיקרה ללימודי יפנית למתחילים. עם זאת, מרבית הנושאים בכללותם זהים ומשתנים מבחינת הרמה והעומק שאליו הקורס נכנס:

 • מבוא לשפה והתרבות היפנית
 • הכתב היפני – לימוד האלפב"ית
 • מבנה מערכת הדקדוק
 • מערכת הפועל והטיית פעלים
 • שמות תואר
 • גינונים ונימוסין
 • ברכות
 • תחביר ובניית משפט
 • הגייה וניהול שיח פעיל
 • הקניית אוצר מילים
 • קריאת ופתירת טקסטים
 • תרבות והיסטוריית יפן
 • אירוח
 • דתות יפן
 • שימוש במילון
 • ועוד.


 • קהל יעד

  לימוד יפנית פונה לקהל הרחב ומתאים לכל מי שמרותק מן השפות בכלל ומן המזרח הרחוק בפרט. יפן עשירה בתרבות ובהסתכלות שונה מכל מה שהעין המערבית מכירה. תכנית לימודים זו תעשיר את הבנתכם במזרח הרחוק ותפתח בפניכם צוהר אל עבר אחת מן התרבויות העתיקות והמסקרנות ביותר.

  תנאי קבלה

  ההרשמה עבור קורס יפנית למתחילים איננה מוגבלת והתכנית מתאימה לכל מי שמעוניין ללמוד את השפה. מרבית המוסדות מתנים את ההרשמה במעבר ראיון קבלה אישי בלבד לצורך תיאום ציפיות ומתן מידע נוסף על תכנית הלימודים.

  למעוניינים ברישום עבור קורס יפנית למתקדמים מומלץ לפנות אל המוסד הלימודי הרלוונטי ולבדוק באופן פרטני את תנאי הקבלה שלרוב כרוכים בהצגת תעודת סיום קורס הבסיס ומעבר בחינות קבלה הבודקות את רמת המועמד לצורך התאמתו אל הקורס הנכון ביותר.

  מוסדות לימוד

  כאן בפורטל לימודים תוכלו למצוא מוסדות לימוד רלוונטיים ללימוד יפנית ובפריסה ארצית נרחבת. אנו מזמינים אתכם לעיין ברשימת בית הספר הממוקמת בתחתית המאמר, לסמן את המוסד הרצוי ולקבל מנציגיו פרטים באופן ישיר.

  לכל התלבטות ושאלה ניתן להשאיר לנו פרטי התקשרות ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

  שפות נוספות:

 • שפרו את האנגלית שלכם עם מגוון רמות לימוד במסגרת קורס אנגלית
 • אוהבים שפות? למדו את השפה השמחה בעולם במסגרת קורס ספרדית


 • משך הלימודים

  אורכם של לימודי יפנית משתנה בין מוסד למוסד ונע בין 15 לכ-20 מפגשים בממוצע.

  התכנית מתקיימת במתכונות בוקר וערב, מפגשים חד-שבועיים ודו-שבועיים ונמשכת כ-50-60 שעות לימוד אקדמיות.

  תעודות

  בוגרים שיסיימו את לימודיהם בהצלחה, יגישו את המטלות הנדרשות, יצלחו את הבחינות וינכחו ב-85% מכלל המפגשים, יקבלו תעודת סיום חגיגית מטעם בית הספר בו למדו.

  אפשרויות תעסוקה לבוגרי קורס יפנית

  לימוד יפנית יכול לפתוח בפני בוגריו אפשרויות תעסוקה מעניינות במגוון חברות ומוסדות הן במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי.

  דוברי יפנית יכולים להשתלב בארגונים ומוסדות המקיימים יחסים עסקיים עם קולגות מיפן בנושאים טכנולוגיים וסחר בינלאומי. משרדים ממשלתיים רבים מחפשים אף הם אחר דוברי יפנית ברמה טובה לצורך חיזוק היחסים הדיפלומטיים, יחסי המסחר, כינון שיתופי פעולה ועוד.

  אפשרויות לימוד נוספות

  אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון לימודי השפות הקיימים באתרנו.

  כמו כן, גולשים שהתעניינו בשפות המזרח מצאו גם עניין בלימודי קורס רפואה סינית והמסלול להכשרת מטפלים בטווינא.

  השירות שלנו
  פורטל לימודים חרט על דגלו להנגיש את עולם הלימודים לכל המעוניין והמעוניינת החל מלימודי העשרה, דרך קורסים מקצועיים ועד ללימודי תואר ראשון ותארים מתקדמים.

  באתרנו תוכלו למצוא מידע כתוב על מגוון רחב של נושאים אותם תוכלו למצוא דרך תיבת החיפוש החופשי או דרך נושאי הלימוד השונים שבתפריט הראשי. כמו כן, אנו מזמינים אתכם לקבל הכוונה נוספת ללימודים במוקד הטלפוני שלנו שמספרו 03-3727765. ניתן גם להשאיר פרטי התקשרות ואנו נעשה את מירב המאמצים לחזור אליכם בהקדם האפשרי.

  מאחלים לכם המון בהצלחה!
  צוות פורטל לימודים


  מלא טופס פנייה למוסד וקבל מידע על לימוד יפנית
  זהו הזמן, המקום והרגע ללמוד שפה שאוהבים!
  דיאלוג
  זהו הזמן, המקום והרגע ללמוד שפה שאוהבים!
  המכללה מלמדת ב: אשדוד, באר שבע, חיפה, ירושלים, מודיעין, נתניה, פתח תקוה, ראשון לציון, רעננה, תל אביב.

  המסלול נלמד ב: אשדוד, באר שבע, חיפה, ירושלים, מודיעין, נתניה, פתח תקוה, ראשון לציון, רעננה, תל אביב.
  TASI - The Asian Institute
  המכון לאסיה- The Asian Institute אונליין
  TASI - The Asian Institute
  המכללה מלמדת ב: בנימינה, טבריה, רמת גן, תל אביב.

  המסלול נלמד ב: בנימינה, טבריה, רמת גן, תל אביב.
  יורם כללי
  ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765
  או השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם
  שירות מהיר
  מקצועי ואישי
  10 שנות
  נסיון בתחום
  עבודה מול בתי הספר
  הטובים בארץ


  מאמרים אחרונים בנושא לימוד יפנית
  איך נרשמים ללימודים בחו"ל?
  איך נרשמים ללימודים בחו"ל?
  עשיתם את הצעד הראשון והחלטתם שאתם מעוניינים ללמוד בחו"ל עכשיו עליכם לעשות את הצעד השני ולהבין כיצד נרשמים ואיך עוברים את תנאי הקבלה. במיוחד בשבילכם הכנו את הכתבה הבאה. בהצלחה. ...המשך
  למה ללמוד יפנית?
  למה ללמוד יפנית?
  אתם שוקלים ללמוד יפנית אבל לא בטוחים מדוע זה יועיל? בנוסף לכל הסיבות ה"רגילות" מדוע כולם צריכים ללמוד שפה נוספת, הנה 10 סיבות מוצקות מדוע יפנית עשויה להיות הבחירה הטובה עבורכם. ...המשך
  למה ללמוד יפנית?
  למה ללמוד יפנית?
  השפה היפנית נהנית מביקוש גבוה לאחרונה בקרב ישראלים רבים כשחלקם נמצאים לפני טיול לאורכה ולרוחבה של מדינת השמש העולה, חלקם עומדים לקראת רילוקיישן וחלקם פשוט מחפשים לימודי שפה מעשירים ומרתקים. ...המשך
  ללמוד יפנית: 4 סיבות חשובות ללמוד את השפה
  ללמוד יפנית: 4 סיבות חשובות ללמוד את השפה
  לימודי השפה היפנית זוכים בשנים האחרונות למשב רוח מרענן וכיום ניתן לראות בכיתות הלימוד של המוסדות השונים מבוגרים וצעירים ממגוון רחב של גילאים וממגוון רחב מאוד של מטרות ורצונות. אז למה לכולם חשוב כל כך ללמוד את השפה? ...המשך
  המומחים שלנו כאן בשבילכם
  מי אנחנו
  אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

  כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

  השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
  פורטל לימודים
  מאמרים אחרונים
  מוסדות לימוד מובילים
  X
  יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765