ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
צריך עזרה?
מלא פרטיך ואחד מיועצנו
יחזור אליך בהקדם
או התקשרו ליעוץ חינם
03-3727765

קורס שיווק בפייסבוק

לימודי שיווק בפייסבוק

פייסבוק מוכרת היום כרשת החברתית הגדולה בעולם וכבר מזמן הפכה מנישה ממוקדת לרשת בה משתמשים אנשים מכל הגילאים ועבור כל הסיבות הקיימות שניתן לחשוב עליהם, בין אם זה לטובת העשרה פרטית, או יצירת קשר עם אנשי מקצוע. עוצמתה של פייסבוק היא כה גדולה שהיום היא הפכה למתחרה רצינית במאבק הגולשים מול חברת גוגל ומנוע החיפוש שלה, מה שהוביל מפרסמים רבים לפנות לפייסבוק כדי לפרסם את עסקיהם ולנסות להגיע לגולשים וקהל יעד. עם הזמן נהיה ברור שלפרסום בפייסבוק ישנה שיטה שללא הכשרה נכונה אנשים רבים מבזבזים את כספם בפרסום שלא מתבצע כראוי וכך התפתח מקצוע השיווק בפייסבוק. הקורסים המקצועיים מכשירים אנשי מקצוע ייעודיים לרשת החברתית הגדולה בעולם ומקנה להם את הכלים והידע על מנת שיוכלו לעבוד עם מערכת הפרסום של פייסבוק בצורה הטובה ביותר ולהגיע לכמה שיותר לקוחות איכותיים שאכן זקוקים לשירותים שהחברות והעסקים איתם הם עובדים מציעים. רוצים לדעת עוד? בפורטל לימודים תקבלו את כל המידע הנחוץ לכם אודות הקורס המקצועי ומוסדות הלימוד. אתם מוזמנים לקרוא ולהשאיר פרטים או להתקשר למוקד הייעוץ שלנו וצוות היועצים יישמח לעזור לכם בכל שאלה ולקשר אתכם למוסדות הלימוד. בהצלחה.
תעודת זהות קורס שיווק בפייסבוק
תנאי קבלה
 • ראיון אישי 
 • ידע והכרה בתפעול רשתות חברתיות
 • אנגלית ברמה טובה
 • חשבון פייסבוק פעיל
משך לימודים
 • בין 4 ל-6 חודשים
שכר ממוצע
 •  8,000 – 12,000 ש"ח
תכונות אופי
 • משמעת
 • יצרתיות
 • יסודיות
 • תושייה
 • ניהול זמן
לרשימת מוסדות באתרינו המלמדים קורס שיווק בפייסבוק

קצת רקע אודות התפתחותה של פייסבוק

האם כשמארק צוקרברג פיתוח את פייסבוק בתחילת שנות האלפיים הוא ידע לחזות את הפופלאריות וההצלחה העצומה שלה? כנראה שלא. מה שכן היה ידוע אז, זה שעידן הרשתות החברתיות היה רק בחיתוליו והוא בהחלט משך אנשים רבים. מאז ועד היום, 11 שנים לאחר שיצאה לאוויר האינטרנט, פייסבוק הפכה לפלטפורה עולמית שמקשר מיליארדי בני אדם בכל היבשות וברחבי העולם ומפרסמים ואנשי מקצוע שמו לב לתופעה הזו ומייד הגיבו אליה. עם הזמן שיפרה ושיכללה פייסבוק את מערכת הפרסום שלה, עד שהיום היא מסוגלת לספק למפרסמים מידע אודות קהל היעד הרלוונטי בעבורה ולעזור להם להציג מודעות שונות ומגוונות במטרה למשוך עוד ועוד גולשים לעמודים עסקיים, שם המפרסמים יוכלו ליצור קשר עם לקוחות פוטנציאלים. פייסבוק הפכה למאגר של מפרסמים שונים כשהיא מאפשרת לכל אדם עם רעיון לגלגל אותו אל עבר קהל היעד שהוא מעוניין שיקבל אותו לצורך הפצה וקידום הרעיון, שיווק, קידום אישיות ציבורית ופתיחה של מיזם עסקי. העוצמה השיווקית של פייסבוק הובילה לכך שמפרסמים רבים חיפשו אנשי מקצוע שיבצעו עבורם את המטלות השיווקיות הללו, יתאימו פעילות, משחקים והגרלות, יעלו וידאו, תמונות, יישתפו מאמרים ודעות ועוד, ולשם כך נפתחו קורסים מקצועיים להכשרת אנשי המקצוע שיוכלו לנהל את אותם עמודים עסקיים וינהלו את תקציבי הפרסום ברשת החברתית.

קורס שיווק בפייסבוק

מתי פעם אחרונה הצטרפתם לעמוד פייסבוק כלשהו מתוך רצון להשתתף בהגרלה בפייסבוק? מרבית האנשים עושים זאת יותר מפעם אחת והסיבה לכך היא שיווק. מפרסמים רבים מנסים לשווק את העסק שלהם בכל דרך אפשרית ובהתאם לכך שוכרים אנשי מקצוע שעברו את הקורס ורכשו את הכלים והידע כדי לעבוד נכון עם כלי הפרסום של פייסבוק. מטרת הקורס היא להקנות לסטודנטים את המיומנויות להכרת הרשת החברתית והמדיה הפרסומית הקיימת בה. במהלך הקורס המרצים יציגו לסטודנטים את הדרכים לפרסם, לשווק ולבנות מותג מוצלח בפייסבוק. כמו-כן צוות ההוראה ילמדו אותם כיצד מגדילים את האינטראקציה מול הגולשים ברשת ומספקים להם מידע אודות הכלים השיווקיים המוצעים בפייסבוק לקדם מכירות ולבצע יחסי ציבור ברמה גבוהה. הקורס אף חוקר את התפתחות השימוש בבלוגים ומלמד את הסטודנטים לשווק את הלקוחות שלו באמצעות האינטרנט כשההתמקדות אפשרת להבין את הכוח הפרסומי של הרשת החברתית. הלימודים עצמם פונים למגוון קהלי יעד כשהחצי הראשון מורכב מבעלי אתרים, מנהלי שיווק, בעלי עסקים, מקדמי אתרים ועצמאיים המעוניינים להתשמש באמצעי הפרסום של פייסבוק. החתי השני מורכב שאנשים המגיעים ללא ידע מוקדם הקשור לשיווק וקידום אתרי אינטרנט במטרה להכשיר אותם בעבודה המקצועית מבסיסה כך שמעוניינים שמגיעים ללא רקע בקידוד או פרסום אינם צריכים לחשוש וההזדמנות להירשם ללימודים פתוחה לכולם באופן שווה.

תכני הלימוד בקורס פייסבוק

תוכנית הלימודים בקורס שיווק בפייסבוק יכולה להשתנות בין מוסד אחד לשני בהתאם לגישת השיווק של הכל מוסד. עם זאת, מרבית הקורסים אכן עוסקים בנושאים דומים כאשר השוני הוא בכמות התוכן הנלמד. להלן חלק מתכני הלימוד שניתן ללמוד בקורס שיווק בפייסבוק: מבוא לקידום ממומן באינטרנט ובפייסבוק, פיתוח web applications, ניתוח סטטיסטיקות, אופטימיזציה שוטפת, בניית קמפיינים ממומנים בפייסבוק, הקמת דפים בפייסבוק, פתיחת עמוד עסקי, אופן השיווק של דף עסקי, בניית קבוצות בפייסבוק, הגדרה נכונה של יעדים למסעות הפרסום, ניהול דפים, בניית אסטרטגיית תוכן רב ערוצית, בנייה של דפי אוהדים, אפליקציות ללא תשלום ובתשלום, ניהול דף אוהדים, בנייה וניהול של קהילה מקצועית, מינוף הפרופיל והקשרים האישיים, הקמת חנויות ברשת החברתית, עבודה מקצועית עם מובילי דעה בפייסבוק, שימוש בפרופיל האישי לצרכי נטוורקינג ומיתוג, הקמת אתרים בפייסבוק, פרסום מודעות ממומנות בפייסבוק, כתיבת תוכן – על מה ואיך כותבים, חווית המשתמש, כתיבת תוכן שיווקי לפייסבוק, קמפיין וידאו ועוד. הלימודים ייעשו במסגרת של שיעורים והרצאות עיונית בשילוב התנסויות וסדנאות מעשיות.

איפה לומדים קורס שיווק בפייסבוק

כיום קיימים מספר רב של מוסדות לימוד המעבירים סדנאותצ וקורסים מקצועיים במטרה להכשיר ולהסמיך אנשי מקצוע חדשים ברשת החברתית במגוון עריםפ ברחבי הארץ ואף במאצעות שיעורים אוןליין ממחשב הבית של הסטודנט. להלן חלק ממוסדות הלימוד המעבירים קורס שיווק בפייסבוק: מכללת פסגות הינה מכללה ללימודי השקעות שפועלת רבות באמצעים דיגילטיים כשבנוסף לכך נפתחו לאחרונה קורס שיווק ברשתות חברתיות. למכללה יש מגוון סניפים הממוקמים בחיפה, הרצליה, רמת גן, ירושלים, באר שבע ורחובות; מכללתHACKERU, מכללה מקצועית ללימודים הייטק הממוקמת בשני קמפוסים ברמת גן וחיפה; המכללה לניו מדיה, מעביר קורסי פרסום, תקשורת ושיווק בעולם הדיגיטלי וממוקמת בעיר תל אביב; מכללת השרון השייכת למכללה הרב תחומית וממוקמת בכפרס סבא; מוסד הלימודים מ.ט.י גליל מערבי, מרכז לטיפוח יזמות עסקית, הלימודים מתקיימים בחיפה, עכו, מעלות וכפר יאסיף; ומשרדי אורטל דיגיטל המעבירים שיעורים פרטיים אונליין.

מיהו קהל היעד לקורס שיווק בפייסבוק

לימודי השיווק בפייסבוק מתאימים לקהלי יעד שונים ומגוונים. תחילה, הקורס מתאים לבעלי עסקים קטנים ועצמאיים המחפשים לקדם את העסק הפרטי שלהם ומועניינים להכיר את כל כלי השיווק הדיגיטליים במטרה להגיע לקהל יעד איכותי. שנית, הלימודים יכולים להתאים לאנשי מקצוע המגיעים מענף השיווק והפרסום אשר מעוניינים להגדיל את ההכשרה המעשית שלהם ובכך להציע ללקוחות שלהם שירותים רחבים יותר ולהיות מועדפים על ידי מעסיקים. לבסוף, הלימודים יכולים להתאים גם לאנשים המגיעים ללא רקע מקצועי הקשור בפרסום או שיווק ומבקשים להשתמש בהכשרה כקרש קפיצה לעולם הדיגיטלי, בין אם הם חיילים משוחררים או אנשים המחפשים לעבור הסבת מקצוע.

מהם תנאי הקבלה לקורס שיווק בפייסבוק

תנאי הקבלה יכולים להשתנות כאשר פונים לכל מוסד בנפרד, אולם לרוב המוסדות אין תנאי קבלה נוקשים מדי כאשר הם מבינים במדובר בתחום שרבים בוחרים אותו כמקצוע לתחילת הקריירה שלהם. בין תנאי הקבלה הקיימים ניתן למצוא דרישה לרמת שליטה גבוהה בשפה האנגלית, הנחשבת לשפה המקצועית, הכרה וידע מוקדם בהפעלת יישומי מחשב ותפעול רשתות חברתיות, תעודת בגרות מלאה (ישנם מוסדות שמסתפקים ב-12 שנות לימוד) ולבסוף, בחלק מהמוסדות יידרשו מהמועמדים להיות בעלי חשבון פייסבוק פעיל.
לרשימת מוסדות באתרנו המלמדים קורס שיווק בפייסבוק


משך הלימודים לקורס שיווק בפייסבוק

בקורס שיווק בפייסבוק ישנם מספר מסלולי לימוד כאשר הקורסים הבסיסים נחשבים לקצרים במיוחד ויכולים להימשך לחודשיים בלבד. גם מרבית הקורסים המתקדמים יותר אינם ארוכים במיוחד אך בהחלט עוברים את הרף החודשיים ומגיעים לעיתים לכחצי שנה של לימודים. המשך הממוצע אורך כחודשיים וחצי עד שלושה כאשר הסטודנטים לומדים במשך 40 עד 60 שעות ובכיתות לימוד של עד 10 משתתפים. מתוכנת הלימודים מאפשר גם לאנשים עובדים להירשם לקורס כשמרבית השיעורים נלמדים בשעות אחר הצהריים והערב.

תעודה \ הסמכה מקצועית לבוגרי קורס שיווק בפייסבוק

בוגרי הקורס אשר יעברו אותו בהצלחה ויעמדו בכל דירשות הלימודים, ייזכו לקבל תעודה מקצועית מטעם מוסד הלימודים הרלוונטי, אשר מכשירה אותם כאנשי מקצוע. תעודה מקצועית זו נחשבת לתעודה יוקרתית שכן היא מעידה על כל המיומנויות נרכשו על ידי בוגרי הקורס ונחשבת למבוקשת במיוחד על ידי מעסיקים.

אפשרויות התעסוקה לבוגרי קורס שיווק בפייסבוק

בוגרי הקורס שסיימו אותו בהצלחה יכולים להשתלב במגוון עסקים כשכירים העובדים עם ארגונים וחברות גדולות שמחפשות אנשי קידום ושיווק קבועים שינהלו את עמודי הפייסבוק שלהם. מרבית הבוגרים בוחרים לעבוד כעצמאיים ולנהל מספר עמודי פייסבוק במקביל ולעבוד בשיתוף פעולה עם משרדי פרסום ויחסי ציבור.

מלא טופס פנייה למוסד וקבל מידע על קורס שיווק בפייסבוק
כשתבדוק, תבין!
HACKERU
כשתבדוק, תבין!
המכללה מלמדת ב: חיפה, רמת גן.


מידע על
המכללה

43 מסלולים

מפת הגעה

13 סרטוני וידאו

20 ממליצים
פורצים גבולות בשיווק
אורטל דיגיטל1
פורצים גבולות בשיווק
יורם כללי
ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765
או השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם
שירות מהיר
מקצועי ואישי
10 שנות
נסיון בתחום
עבודה מול בתי הספר
הטובים בארץ
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765