ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
צריך עזרה?
מלא פרטיך ואחד מיועצנו
יחזור אליך בהקדם
או התקשרו ליעוץ חינם
03-3727765

קורס NLP

קורס NLP
קורס NLP הינו קורס חדש יחסית בעולם הרפואה המשלימה ונחשב לפורץ דרך בתחום הדימיון המודרך. הסטודנטים בקורס לומדים כיצד להשתמש בכוח המחשבה והרוח האנושית על מנת לעזור למטופלים להתגבר על מחלות פיסיות ונפשיות ולספק להם חוזק נפשי. הקורס עצמו מתחלק למגוון קורסים בסייסיים, העשרתיים ומקצועיים להכשרת מטפלים מוסמכים ובעיקרו פתוח לקהל הרחב כשתנאי הקבלה הוא לעבור ראיון \ מבחן קבלה לווידוא התאמה עם אופיו של מוסד הלימודים. במהלך הקורס יעסקו הסטודנטים בנושאים כגון: עוגנים, שחזור זיכרונות, מעגל המצוינות, ריפריימינג, יצירת תהליכי שינוי, חיזוק משאבים, עקרונות ה-NLP, רמזי עיניים ועוד. התעניינתם בלימודי NLP? מצויין! בפורטל לימודים תקבלו את כל המידע על קורס NLP החל מתנאי הקבלה, דרך תכני הלימוד ומוסדות הלימוד עצמם ועד לאפשרויות התעסוקה והשכר הממוצע של אנשי המקצוע. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם וצוות הפורטל יישמח לעזור לכם בכל שאלה ולהתאים עבורכם את המוסד הטוב ביותר. כמו-כן תוכלו להתקשר למוקד הטלפוני לקבלת שיחת ייעוץ ראשוני בחינם. בהצלחה.

לרשימת מוסדות באתרינו המלמדים קורס NLP

קצת מידע על קורס NLP

מעט רקע על NLP

NLP - Neuro Linguistic Programming היא גישה שפותחה במהלך שנות השבעים בארה"ב על ידי דוקטור ריצ'ארד בנדלר ועמיתו ג'ון גרינדר אשר ערכו מחקר מעמיק אחר נסיינים עם רקורד הצטיינות ובנו דרכם מודל התנהגותי תבניתי להצטיינות. במהלך המחקר זיהו השניים כי ישנו קשר חד משמעי בין השפה, תנועות הגוף, האינטואיציה וטון הדיבור לבין מקסום התוצאות האופטימליות, אשר הפך להיות שמה של השיטה החדשה שמשמעותו האופן שבו מוחנו קולט את הסביבה שלו. מטרת השיטה שנוסדה היה לקחת את תוצאות הבדיקות ולהחיל אותם על אנשים הסובלים מבעיה כלשהי שמפריעה להם להתנהג קשורה ובכך היא למעשה מתכנתת מחדש את אופיו של המטופל ובמהלך לומד המטופל להגיב כראוי לשם השגת כל מטרה שהוא מציב לעצמו. הטיפול עצמו כולל שימוש בדמיון באמצעות ויזיואליזציה של עצמים, פרטים, מחשבות ותחושות ומצבים מעוררי חושים. שיטת הדמיון המודרך משתמשת בו כדי להשפיע על מוחו של המטופל ועל תודעתו בזמן שהדמיון מעלה במטופל מחשבות לא מודעות באופן אסוציאטיבי, ובכך ניתן לתרגל שליטת מוח על התפקודים הגופניים. 

מהם לימודי NLP

לימודי NLP הם מתודולוגיה אשר חוקרת מהם המאפיינים שמובילים אנשים מסויימים להצטיין בתחומים לעומת מקביליהם ופועלת לייצר מציאות בה כל אדם יוכל לפעול ולהגיב באופן שיספק לו את התוצאות הטובות ביותר ושבאמצעותו יוכל להגשים את כל היעדים שלו. במהלך הקורס לומדים הסטודנטים כיצד לנטב את המקצוע ככלי טיפולי לתחום הפסיכולוגיה כאשר הסטודנטים משלבים מספר תיאוריות ממדעי המוח והפסיכולוגיה וכיצד ניתן להשתמש בהם ככלי לשינוי רגשות, התנהגויות ומחשבות של אנשים. היום משמש הטיפול ככלי עזר לחוליים רגשיים נפשית, אך בנוסף לכך, משתמשים בכלי הנ"ל גם במחלות פיסיות וכך אדם שסובל מבעיות בריאותיות שונות, מדמיין במהלך הטיפול כיצד גופו מתחזק, מבריא ופועל בנוחיות ובעזרת כוח האמונה יוכל להבריא ממחלתו ואף למקסם את ההזדמנויות הנקרות בדרכו באמצעות הכלים הניתנים לבוגרים. הלימודים הם תחום בתוך ענף הרפואה המשלימה והרפואה האלטרנטיבית ובסופם רשאים הבוגרים לעבוד כמטפלים ל-NLP ודמיון מודרך ולעזור למטופלים שלהם להתאים את עצמם למצבים הקיימים
 

תכני לימוד בקורס NLP

שיטת הלימוד בקורס NLP מציעה מגוון רמות וקורסים, בין אם מדובר בקורסי העשרה או לימודי תעודה מקצועיים להכשרה תעסוקתית. הלימודים עצמם ערוכים באופן מדורג כך שהסטודנטים שרוצים להתקדם ולהתפתח בשיטה ילמד תחילה את הקורסים הבסיסיים בתחום, ולאחר מכן יתקדם במעלה הסולם. עם זאת, חלק ממוסדות הלימוד מציעים גם קורסים עצמאיים כשההכשרה הסופית נעשית בהתאם לתוכניות המוסד כמובן שבהתאם לתכניות הלימוד המקובלות בעולם. הלימודים עצמם הם לימודים חוויתיים ומשלבים גם שיטות טיפול נוספות במהלך הלימודים בין אם מדובר בשיטות טיפול אלטרנטיביות או קונבנציונליות. נושאי הלימוד בקורס נלמדים באמצעות שיעורים עיוניים וסדנאות מעשיות שעוסקים ב: עקרונות ה-NLP, עוגנים, שחזור זיכרונות, ריפריימינג, יצירת תהליכי שינוי, חיזוק משאבים, מעגל המצוינות, רמזי עיניים, תקשורת עם הלא-מודע, מבוא לשיטה, מחקרים אודות יתרונותיו, היגמלות מעישון, שינוי היסטוריה, שינוי הרגלים, שחרור מתלות, השתקפות העתיד, שיטות הרפייה, מודלים לשימוש בשפה לצורך שינוי, טיפול בבעיות השמנה, טיפול באלרגיות, טיפול מהיר בפוביות, שחרור מדפוסי התנהגות, קריאת שפת גוף, התמודדות עם פחדים, מודעות עצמית ועוד.
לרשימת מוסדות באתרנו המלמדים NLP

איפה לומדים קורס NLP

כיוון שמדובר בתחום השייך ללימודי הרפואה המשלימה, מוסדות הלימוד לקורס זה קיימים ומבוקשים על ידי המועמדים בכל רחבי הארץ, מאזור הצפון ועד לאזור הדרום. קהל לקוחותיו של ענף הרפואה המשלימה רק גדל בשנים האחרונות כאשר גם רופאים מערביים ממליצים על טיפולים אלה כטיפולי משנה לטיפולים המקובלים. הלימודים עצמם עוסקים בכוח הרצון של האדם וכיצד הוא מסוגל לשפר את בריאותו ולכן בכל אזורי הארץ קיים ביקוש לאנשי מקצוע בתחום זה וישנם מוסדות לימוד רבים הפזורים בניפים שונים ברחבי הארץ.

להלן מגוון מוסדות הלימוד המלמדים קורס NLP:
מכללת יוזמות - בית הספר המוביל למקצועות האימון האישי וה- NLP, קורס הכשרת מאמנים (קואצינג) היחיד בפיקוח אוניברסיטה - הלימודים מתקיימים בת"א, ר"ג, רעננה, רחובות, נס ציונה, ב"ש, ים, חיפה, עמיעד, ירכא, ראש פינה
HIGHWAY - לומדים לעשות עסקים - הלימודים מתקיימים בתל אביב.
מכללת בינה - לימודי רפואה משלימה בגישה אישית - הלימודים מתקיימים באשקלון ובירושלים.
מכללת רטר - לימודי NLP ודמיון מודרך - הלימודים מתקיימים בתל אביב, חיפה, באר שבע, ירושלים, רחובות, רעננה, הרצליה, אור יהודה וזיכרון יעקב.
המכללה האקדמית גליל מערבי - הלימודים מתקיימים בעכו. רחל סטיקלרו - בחשיבה אחרת - הלימודים מתקיימים ברחובות. מכללת "התפתחות במיטבה" ביה"ס הגבוה לאימון התפתחותי - בשיטה שלנו תמריא, הרשמה מוקדמת חיסכון גדול - הלימודים מתקיימים בנס ציונה ורמלה. המרכז להשתלמויות בר אילן - כי השמיים הם הגבול - הלימודים מתקיימים ברמת גן.

מי קהל היעד ומהם תנאי הקבלה לקורס NLP

קורס NLP מיועד לכל אדם המעוניין להיכנס לענף הרפואה המשלימה ולכן הם מתאימים לקהל הרחב ולא דורשים מהמועמדים להגיע עם ניסיון תעסוקתי או תעודות מקצועיות כגון תואר ראשון וכדומה. הקורס פונה לכל אדם המאמין בכוחו של עולם האסוציאציות והדמיון, לאנשים המאמינים בכוחה של המחשבה לעצב את המציאות בה אנו חיים ובעלי חשיבה חיובית. עם זאת, ישנם מוסדות שכן ידרשו מהמועמדים לעבור ראיון או מבחן קבלה ראשוני כדי שיוכלו לראות מהי מידת התאמתו של המועמד ללימודים והתאמתו למוסד עצמו. 
 

מהו משך הלימודים בקורס NLP?

כאמור, לימודי NLP מתחלקים לקורסים בסיסיים יותר, קורסים להעשרה וקורסים להכשרת מטפלים בשיטת NLP. לכן, לכל מוסד יש את תוכנית הלימודים שהוא בחר בה וערך אותה ויחד עם זאת גם משך הלימודים יכולים להשתנות ממוסד אחד למשנהו. הקורסים הקצרים ביותר יכולים לערוך כ-20 שעות אקדמיות במצטבר, לצד קורסים ארוכים שאורכים למעלה ממספר חודשים ועד כחצי שנה. 
לרשימת מוסדות באתרנו המלמדים NLP

תעודה \ הסמכה לבוגרי קורס NLP

כל מוסד לימודי מספק לבוגרים שלו, אשר עמדו בדרישות וסיימו אותו בהצלחה, תעודת גמר מקצועית מטעמו, אשר מכריזה כי הם סיימו בהצלחה את הלימודים והוכשרו כמטפלים בשיטת NLP. הבוגרים יסיימו את הקורס עם כל הכלים והכישורים להיכרות עצמית של האדם (המטופל) עם עצמו ולהעשיר את ארגז הכלים המעשיים שלו.
 

אפשרויות תעסוקה לבוגרי קורס NLP

כל בוגר שסיים את לימודיו בהצלחה, יוכל לעבוד במכוני NLP כשכיר או עצמאי, או כקאוצ'ר בתחומו. בנוסף לכך יוכלו הסטודנטים לשלב את לימודי הקורס יחד עם לימודי תואר שני בפסיכולוגיה ובכך להרחיב את דרכי הטיפול שלהם באמצעות שיטת טיפול אפקטיבית זו.
 

לימודי המשך לבוגרי קורס NLP

בוגרי קורס NLP, יכולים לשלב את הידע המקצועי שרכשו עם אפשרויות ללימודי המשך בנושאים אחרים השייכים למקצועות התרפיה והטיפול השונים כגון: קינסיולוגיה, פסיכותרפיה, דמיון מודרך, ביבליותרפיה, פסיכודרמה, הידרותרפיה, פוטותרפיה, טיפול זוגי ומשפחתי, טבע תרפיה, מצבי לחץ ומשבר, תרפיה בעזרת בע"ח, טיפול באמנות, ליצנות רפואית, גינון טיפולי, רכיבה טיפולית, מדריכי הומוריקה, כלים שלובים, תרפיה במחול, תרפיה בקול ותנועה, פלדנקרייז, פסיכותרפיה הוליסטית, תרפיה ביוגה, פסיכותרפיה אנרגטית, פסיכותרפיה גופנית, תרפיית הטוויסט, יוגה צחוק, ביוסינטזה, קינסיולוגיה חינוכית, תרפיה בתיאטרון בובות, שיטת ABA, טיפול באמצעות מוזיקה, טיפול אינטגרטיבי ועוד.
 

משכורת ממוצעת של בוגרי קורס NLP לפי שנות ניסיון:

0-3 שנות ניסיון - מטפלים בהכשרה זו מקבלים שכר של 6,500 ועד 8,000 ש"ח בממוצע.
4-7 שנות ניסיון - בהכשרה זו מטפלים מרוויחים בין 7,000 ועד 9,000 ש"ח בממוצע.
8-10 שנות ניסיון -  הכשרה זו מספקת לאנשי המקצוע שכר בין 8,500 ועד 10,000 ש"ח בבמוצע בהתאם לתחומים הנוספים אותם הם לומדים.
מלא טופס פנייה למוסד וקבל מידע על קורס NLP
הבית של המשפחה
מרכז י.נ.ר - לימודי תעודה למגזר התורני
הבית של המשפחה
המכללה מלמדת ב: ירושלים.

המסלול נלמד ב: ירושלים.
וינגייט - אקדמי- נתניה
המכללה מלמדת ב: נתניה.

המסלול נלמד ב: נתניה.
יורם כללי
מכללת NLP - לשם שינוי
המכללה מלמדת ב: באר שבע.

המסלול נלמד ב: באר שבע.
ספורט - בריאות - הגשמה
מכללת אשכולות
ספורט - בריאות - הגשמה
המכללה מלמדת ב: זכרון יעקב, ירושלים, קרית שמונה.

המסלול נלמד ב: זכרון יעקב.
מכללת גישות לניהול, הנחייה ומדעי ההתנהגות
מכללת גישות
מכללת גישות לניהול, הנחייה ומדעי ההתנהגות
המכללה מלמדת ב: אשדוד, אשקלון, באר שבע, חיפה, ירושלים, מודיעין, מעלות, נצרת, רחובות, רמת אפעל, רמת גן, רעננה, תל אביב.

המסלול נלמד ב: אשדוד, אשקלון, באר שבע, חיפה, ירושלים, מודיעין, מעלות, נצרת, רחובות, רמת אפעל, רמת גן, רעננה, תל אביב.
ביה"ס למקצועות הטיפול
מכללת הנות בחדרה
ביה"ס למקצועות הטיפול
המכללה מלמדת ב: חדרה.

המסלול נלמד ב: חדרה.
ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765
או השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם
שירות מהיר
מקצועי ואישי
10 שנות
נסיון בתחום
עבודה מול בתי הספר
הטובים בארץ
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765