ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
צריך עזרה?
מלא פרטיך ואחד מיועצנו
יחזור אליך בהקדם
או התקשרו ליעוץ חינם
03-3727765

קורס אנגלית

קורס אנגלית
לימודי אנגלית הם הדרך הטובה ביותר להשתלב היום בעולם העסקים, בין אם מדובר במסחר, אמנות, עסקים ובידור, השפה האנגלית הפכה כיום לשפה המובילה בכל תחום ולכן מדבור בידע חובה עבור כל אדם המחפש לקדם את עסקיו, או להתקדם בסביבת העבודה שלו. השפה האנגלית חשובה גם עבור תקשורת עם זרים שכן מאז החליפה, את הצרפתית כשפה הבולטת בעולם המערבי, אנשים אשר מכירים את השפה יוכלו לתקשר בצורה טובה יותר מול מי שעומד מולם בין אם מדובר בעבודה, או בנושאים אישיים וכו'. בפורטל לימודים אנו מציעים לגולשים שלנו את מיטב בתי הספר ללימודי אנגלית בישראל ובמגוון האופציות הלימודיות בין אם מדובר באנגלית למתקדמים, אנגלית למתחילים, אנגלית עסקית ועוד. אופן הבחירה נעשה בצורה הפשוטה ביותר לנוחיותכם, וכל שעליכם לעשות הוא לסמן את בתי הספר הקרובים לאזור מגוריכם, הזינו את הפרטים שלכם לפי המבוקש ואנו נדאג שתקבלו את הצעות המחיר ללימודים בקורס האנגלית תגיע אליכם יחד עם מידע אודות הקורס והמוסדות בזמן הקצר ביותר שאפשר.

 
לרשימת מוסדות באתרינו המלמדים קורס אנגלית

קצת מידע על קורס אנגלית

היסטוריה של השפה האנגלית

השפה האנגלית היא שייכת למשפחת השפות הגרמאניות שמקורן באנגליה של ימינו. האנגלית נחשבת לאחת השפות המדוברות בעולם, ובמשך השנים, הפך מעמדה לדומיננטי יותר ויותר עד אשר מעמדה הפך לרשמי ביותר מדינות ברחבי העולם, והיום היא השפה הנלמדת והמובנת יותר מכל שפות העולם. לפי הערכות מכוני הסטטיסטיקה, בעולם ישנם בין 500 מיליון ל-1.8 מיליארד איש הדוברים את השפה האנגלית ברמה כלשהי, כשפת אם או כשפה שנייה. כדיאלקט התפתחה השפה האנגלית במשך מאות שנים כשהאנגלית עתיקה שהכלה את דרכה עוד במאה החמישית לספירה, אינה השפה המדוברת כיום ולמעשה היא דומה יותר לשפה האיסלנדית של ימינו והבנתה ע"י דוברי אנגלית מודרנית כמעט בלתי-אפשרית. גלגולה השני של האנגלית המשיך באנגלית התיכונה, אשר התפתחה במאה ה-12 על ידי המשורר ג'פרי צ'וסר, שחיבר את "סיפורי קנטרברי" ונחשב בהיסטוריה האנושית כמייסד השירה האנגלית. את גלגולה השלישי, חייבת השפה האנגלית למר וויליאם שייקספיר אשר הגה את האנגלית מודרנית המוקדמת במשה ה-16 לספירה, כשהשוני העיקרי בין שתי הדיאלקטים דומה בהווייתו בין השוני של העברית המקראית, שנכתבה על ידי סופרי התנ"ך, לעומת העברית הישראלית שנכתבה בתחילת המאה ה-20. לבסוף, גלגולה הרביעי והאחרון של השפה האנגלית נקרא האנגלית המודרנית, המדוברת כיום, אשר את התפשטותה חייבת השפה לימי הפאר של האימפריה הבריטית, שהחלו במאה ה-17 לספירה ולא פסקו גם בעת שזו דעכה במאה ה-20. כיום היא הפכה בזכות עומתן של שתי המעצמות החזקות והמשפיעות בעולם המערבי, אנגליה וארצות הברית, לשפה שנייה ושפה רשמית במדינות רבות (בריטניה, קנדה, אירלנד, פקיסטן, הודו, סינגפור, פיליפינים, ני-זילנד ועוד) וזכתה להגדרה של "לינגואה פרנקה" בשל ההשפעה העצומה שיש לה בכל התחומים הנלמדים כגון: מדע, עסקים, תעופה, תקשורת, אקדמיה, תיירות, בידור, ים, דיפלומטיה, מחשבים ואינטרנט.

לשון השפה האנגלית

האנגלית המודרנית מוגדרת כשפה עם אוצר המילים הגדול ביותר בעולם. קשה לאמוד את מספר המילים בה, ולפי מספר הערכות הוא עומד על 600,000 מילים (לשם השוואה, במילון אבן שושן, קיימות כ-70 אלף מילים בלבד בשפה העברית הרשמית, ויחד עם הסלנג המשתנה בין השנים, היתן להגיע לכ-100 אלף מילים בלבד). מקורה של השפה מגיע הוא בערבוב של השפות הגרמאנית, צרפתית, יוונית עתיקה ולטינית אשר שורבבו להן יחדיו, וכך גם תרמו לאוצר המילים הגדול שלה. המילים הקצרות בדיאלקט האנגלי מגיעות במקורן מהשפה הגרמאני, ומהוות לרוב את הדיבור היומ-יומי ובעלות מובן רחב ואוניברסלי. המילים שמקורן מגיע מהשפות הצרפתית והלטינית\יוונית עתיקה, נחשבות למילים הארוכות יותר (שמות תרופות והגדרות רשמיות רבות), ומטרתן יותר ספציפית אשר נוגעת בתחומים מיוחדים ומצומצמים. עם זאת, ולמרות אוצר המילים הרחב, היקף אוצר המילים המדובר בצורה יום-יומית במדינות רבות מגיע לכ-5,000 מילים מדוברות ועד כ-15 אלף מילה בהן נעשה שימוש בכתיבה או קריאה.
לרשימת מוסדות באתרנו המלמדים אנגלית


החשיבות של קורס אנגלית

כל אדם המעוניין להתקדם היום באופן חייב נדרש, יותר מתמיד לידיעת השפה האנגלית, על מנת שיכירו בו כאדם עם ידע רחב, אשר מסוגל להתמודד במספר זירות. ככל שהשימוש באנגלית נעשה רהוט ורווי במושגים עסקיים יותר, כך ישנה תרומה ישירה יותר למעמדו ותדמיתו של האדם, בעל העסק, החברה, בשוק הגלובלי. שליטה גבוהה בשפה האנגלית מספקת ערך רב במישור האישי, שכן זו מעניקה תחושת ביטחון ויכולה להבטיח, עד כמה שניתן, מיצוי שיחה עם דובר שפה זרה. לעומת זאת, ידיעה חלקית או מצומצמת, המגיעה לרוב עם חוסר ביטחון, של השפה עלולה לגרור תגובות קיצוניות אל הצד השני כשאדם ללא הידע הנדרש ייחשב לאדם בעל חוסר אמינות או מקצועיות בקרב מול האדם בצד השני של השיחה ובעולם העסקי עלול לגרום לאיבוד שותפים והפסדים כספיים בשל צמצום ההזדמנויות. לימוד השפה האנגלית יכול להכנות לאדם גם אופציות רגשיות רבות יותר, כגון הזדמנות למערכות יחסים עם אנשים ממדינות שונות, ואף היכרות עם אוכלוסיות שונות, חדשות או קהילות אשר מכירות באורח חיים שאדם מחפש לעצמו.

מה מקנה לימוד קורס אנגלית?

לימוד השפה האנגלית יכול לפתוח הזדמנויות רבות, עבור כל אדם, בכל הנוגע לקידום אישי והעסקי לבד ויחדיו. מעמדה של השפה האנגלית כה רב, אך שהיא חולשת על כל האספקטים המוכרים כיום ולכן, לא חשוב מהו עיסוקיו או מטרותיו של אדם מסוים, ברגע שסיים קורס אנגלית ברמה גבוהה, והוא הגיע לרמת שליטה גבוהה בשפה, הוא יזכה ליתרון גדול על פני אנשים רבים אחרים שהידע שלהם מצומצם יותר ולמעשה מתמקד בלימודים יסודיים או תיכוניים בלבד. בנוסף לכך, ידיעת השפה האנגלית מעניקה לאדם רושם ראשוני של אינטליגנציה גבוהה, יחד עם הוכחה לרצינות, שאפתנות ורצון (ויכולת) ולהתקדם וללמוד נושאים חדשים. הכל הנוגע לעולם העסקי וקריירה שאדם בחר לעצמו, ידיעת השפה ברמה כזו או אחרת, מאפשרת לכל בעל עסק את האופציה להרחיב את עולמו גם במישור הבינלאומי.
לרשימת מוסדות באתרנו המלמדים אנגלית


למי מתאים קורס ללימוד אנגלית וכיצד השיעורים מתבצעים?

לימודי השפה האנגלית מתאפשרים לכל אדם במספר מסגרות. המסגרת הראשונה מופיעה עוד בשלב הלימודים היסודיים, והתיכוניים, אך למי שהוא הצליח לנצל את תקופה זו ללימודי אנגלית נאותה, או מעוניין להרחיב את הידע שלו במגוון נושאים עסקיים תיירותיים ועוד, ישנם מספר מסגרות של קורסים ייעודיים או מוסדות אקדמיים, בהם ניתן ללמוד את השפה במגוון רחב של אפשרויות, החל מאנגלית למתחילים, דרך אנגלית למתקדמים, עד לאנגלית עסקית ולמידת השפה על בורייה וספרות אנגלית. לכל אופציה כזו יש מגוון של לוחות זמנים אשר משתנים בהתאם למסלול הלימודים ויכול לעמוד בין מספר חודשים בודדים ועד מספר שנים ארוכות. בנוסף לכך, כיום ניתן ללמוד גם בדרכים אינטרנטיות (למי שמתקשה בלימודים בכיתה עם מספר רב של תלמידים ודורש הדרכה אישית יותר), במספר מוסדות לימודיים אשר מציעים לימודיים בבית, דרך המחשב, או בשיחות טלפון. לימודי השפה מתאימים עבור כל מי שמעוניין ללמוד אנגלית למטרות אישיות, כגון מעבר לחוץ לארץ, למידה בארצות בהן ניתן ללמוד בבתי ספר בינלאומיים, ואף למטרות עסקיות במקרים בהן אנשים פרטיים מעוניינים להתקדם בעבודה ולפתוח עבור עצמם דלתות נוספות. לבסוף, בעלי חברות ועסקים פרטיים, אשר מעוניינים להרחיב את מספר הלקוחות שלהם ולהיות נגישים לזרים המגיעים לארץ או להקים אתר אינטרנטי בו ייצאו את מרכולתם, יידרשו גם הם להכיר ולשלוט בשפה האנגלית באופן אופטימלי על מנת שיוכלו להבטיח עבור עצמם הצלחה בשוק הבין לאומי.

טיפים ללמידת השפה האנגלית

בלימודי אנגלית, כמו בכל לימודים של שפה חדשה, יש חשיבות לתרגול היום-יומי עד אשר אפשר "לנשום" את השפה. כאשר מתחילים קורס או כאשר מטרת הלימודים ברורה, יש חשיבות להתמקד על אוצר המילים החשוב ביותר, אותו אדם מעוניין ללמוד. את המיקוד אפשר לעשות בין היתר, במהלך הקורס ומחוצה לו על ידי קריאת מאמרים באינטרנט, קריאה בעיתון, צפייה בטלוויזיה באנגלית והכנה של פתקיות וכרטיסיות. כך ניתן לתרגל ולשנן את השפה באוטובוס, בהפסקה, ובהפסקות סיגריה. יחד עם כל זאת, יש להשתדל להישאר עם מילון אוצר מלים קטן, בכיס החולצה או התיק, אשר יהיה למוצא אחרון במקרים של התקשות ולמידה של אוצר מילים חדש.
מלא טופס פנייה למוסד וקבל מידע על קורס אנגלית
בית ספר ללימודי אנגלית והכנה לבחינות
TopPrep
בית ספר ללימודי אנגלית והכנה לבחינות
המכללה מלמדת ב: רמת גן, תל אביב.

המסלול נלמד ב: רמת גן, תל אביב.
ברלינגטון אינגליש
המכללה מלמדת ב: אשדוד, אשקלון, באר שבע, בית שמש, חדרה, חולון, חיפה, טבריה, ירושלים, כפר סבא, כרמיאל, מודיעין, נצרת עלית, נתניה, עפולה, פתח תקוה, קרית שמונה, ראשון לציון, רחובות, רמלה, רמת גן, רעננה.

המסלול נלמד ב: אשדוד, אשקלון, באר שבע, בית שמש, חדרה, חולון, חיפה, טבריה, ירושלים, כפר סבא, כרמיאל, מודיעין, נצרת עלית, נתניה, עפולה, פתח תקוה, קרית שמונה, ראשון לציון, רחובות, רמלה, רמת גן, רעננה.
יורם כללי
ספורט - בריאות - הגשמה
מכללת אשכולות
ספורט - בריאות - הגשמה
המכללה מלמדת ב: זכרון יעקב, ירושלים, קרית שמונה.

המסלול נלמד ב: קרית שמונה.
המכללה הרב תחומית
מכללת השרון
המכללה הרב תחומית
המכללה מלמדת ב: כפר סבא.

המסלול נלמד ב: כפר סבא.
מכללת יסודות אילת
המכללה מלמדת ב: הרצליה.

המסלול נלמד ב: הרצליה.
בתי הספר רב תחומיים ומוכרים ע´´י מהט
רשת בתי הספר להנדסאים של המכללה למינהל
בתי הספר רב תחומיים ומוכרים ע´´י מהט
המכללה מלמדת ב: אילת, אשדוד, באר שבע, חיפה, ירושלים, נתניה, פתח תקוה, ראשון לציון, רחובות, תל אביב.

המסלול נלמד ב: אילת.
ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765
או השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם
שירות מהיר
מקצועי ואישי
10 שנות
נסיון בתחום
עבודה מול בתי הספר
הטובים בארץ


מאמרים אחרונים בנושא קורס אנגלית
היתרונות בלימודים בחו"ל
היתרונות בלימודים בחו"ל
החוויה האולטימטיבית, אפשרויות תעסוקה ברחבי העולם, האפשרות ללמוד שפה ותרבות חדשה וגם המחירים שעוד יפתיעו אתכם. הנה כל הסיבות מדוע עליכם לעשות את הצעד, לעלות על המטוס וללמוד בחו"ל. ...המשך
איך נרשמים ללימודים בחו"ל?
איך נרשמים ללימודים בחו"ל?
עשיתם את הצעד הראשון והחלטתם שאתם מעוניינים ללמוד בחו"ל עכשיו עליכם לעשות את הצעד השני ולהבין כיצד נרשמים ואיך עוברים את תנאי הקבלה. במיוחד בשבילכם הכנו את הכתבה הבאה. בהצלחה. ...המשך
החשיבות של השפה האנגלית
החשיבות של השפה האנגלית
היא השפה המדוברת ביותר בעולם, מפתחת אופציות תעסוקה יותר טובות, מספקת גישה ללימודים בכל העולם והיא השפה של התרבות הפופולרית. הנה מספר סיבות לחשיבותה של השפה האנגלית. ...המשך
מהם לימודי אנגלית עסקית?
מהם לימודי אנגלית עסקית?
בסוף המאה ה-20 העולם הפך לקטן יותר וחזון "הכפר הגלובלי" החל להתגשם בזכות רשת האינטרנט ששינתה את אפשרויות התקשורת של אוכלוסיות בכל העולם, אך גם את אפשרויות התקשורת הכלכלית. ...המשך
מדוע לימודי אנגלית כל כך חשובים
מדוע לימודי אנגלית כל כך חשובים
לימודי אנגלית יכולים לעזור לנו במציאת עבודה, שדרוג רמת החיים שלנו וזיהוי הזדמנויות שבלעדיה היינו מפספסים. אז רוצים לדעת איך אפשר להשלים את הידע החשוב הזה ובזמן יחסית קצר? אנחנו כאן כדי לעזור. ...המשך
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765