ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
צריך עזרה?
מלא פרטיך ואחד מיועצנו
יחזור אליך בהקדם
או התקשרו ליעוץ חינם
03-3727765

קורס אימון עסקי

קורס אימון עסקי

קורס אימון עסקי הינו מסלול לימודי מקצוע המיועד לצרכי הכשרתם של מאמנים עסקיים העוסקים ומתמחים במתן שירותי ייעוץ עסקי לעסקים, חברות וארגונים במשק. קורס מקצועי זה מועבר במספר הולך וגדל של מוסדות לימוד שונים ברחבי הארץ, והוא מתמקד בהקניית כלים מעשיים ופיתוח מיומנויות מקצועיות באמצעותם ניתן לקדם מטרות ויעדים פנים-ארגוניים ולהוביל את בית העסק/החברה או הארגון להישגיות. קורסי האימון העסקי מיועדים גם לאילו מביניכם המעוניינים לפתח קריירה עצמאית בתחום וגם לאילו מביניכם המעוניינים לפתח את מיומנויות וכישורי הניהול. 
בפורטל זה תוכלו לקבל את כל המידע הנחוץ לכם אודות מסלולי הלימוד השונים בתחום האימון העסקי, החל מתנאי הקבלה ותכני הלימוד ועד לאפשרויות התעסוקה השונות העומדות לרשותכם בסיום הלימודים. כמו כן, תוכלו להיחשף למידע עדכני ורלוונטי אודות מוסדות הלימוד המתמחים בלימוד הכשרה מקצועית בתחום זה. 
לקבלת מידע מורחב בנושא, הינכם מוזמנים להשאיר פרטי התקשרות בטפסי צור הקשר באתר ולסמן את מוסדות הלימוד הרלוונטיים לכם. כמו כן, תוכלו ליצור איתנו קשר באמצעות המוקד הטלפוני ולקבל מידע מורחב בנושא מיועצי הלימודים שלנו אשר ישמחו לסייע לכם בכל שאלה ועניין בנוגע לקורסי אימון עסקי.
תעודת זהות קורס הכשרת מאמנים עסקיים
תנאי קבלה
 • רקע מעשי בענפי הייעוץ והאימון האישי ו/או מבחן מיון לצורךקביעת התאמתו של המועמד לדרישות הקורס
 • ראיון קבלה אישי הנערך למועמד/ת במוסד הלימודים 
 
משך לימודים
 • משך הלימודים משתנה בין מוסדות הלימוד השונים בהתאם להיקף תכנית הלימוד ותכני הלימוד המועברים במסגרת הקורס. בממוצע, לימודי אימון עסקי אורכים בין 60 ל-130 שעות לימוד אקדמיות. 
שכר ממוצע
 • השכר בתחום מבוסס על פי תעריף שעתי הנקבע בהתאם לניסיון המעשי ולמוניטין המקצועי העומד לרשותו של המאמן העסקי. מאמן עסקי בעל וותק מקצועי של 3 שנות ניסיון יכול להגיע לרמות שכר הנעות בין 10 ל-25 אלף שקל בחודש. 
   
תכונות אופי
 • כריזמה
 • תקשורת בינאישית 
 • יכולות מיקוד גבוהות וירידה לפרטים 
 • חשיבה מחוץ לקופסא ויצירתיות 
   
לרשימת מוסדות באתרינו המלמדים קורס הכשרת מאמנים עסקיים

אימון עסקי להצלחה

הסביבה הדינמית והתחרותית של עולם העסקים המודרני, מחייבת את בעלי הארגון, החברות והעסקים השונים, לחתור באופן מתמיד להישגיות ולפעול לקידום מטרותיהם ויעדיהם העסקיים. בעלי עסקים, חברות וארגונים הנדרשים להוביל את הסביבה העסקית/ארגונית בה הם פועלים, יכולים להסתייע כיום בשירותיהם המקצועיים של מאמנים עסקיים הפועלים יחד עימם למינוף הצלחת בית העסק/החברה או הארגון. 
הטמעת עקרונות האימון העסקי בסביבה העסקית/ארגונית, מיושמת על ידי המאמן העסקי (בהתאם לצרכי העסק/הארגון), והיא מיועדת לצרכי הובלת בית העסק/הארגון להישגיות מתמדת והצלחה הנשמרת לאורך זמן. כיום, הליכי האימון העסקי מיושמים במספר הולך וגדל של חברות, עסקים וארגונים בארץ ובחו"ל, וזאת בהתבסס על תוצאות מחקרים המעידים על כך שעסקים המיישמים את עקרונות האימון העסקי בפעילותם העסקית, מצליחים לייצר יתרון משמעותי אל מול המתחרים.  חשוב לדעת: תחום האימון העסקי מיועד גם לעסקים, חברות וארגונים גדולים וגם לעסקים קטנים –בינוניים המעוניינים לשפר את מעמדם העסקי ולבסס את חזונם העסקי לאורך שנים. 
עקרונות האימון העסקי נלמדים במסגרת קורסי אימון עסקי המוצעים לכם במוסדות לימוד שונים ברחבי הארץ.

קורסי אימון עסקי

לימודי אימון עסקי מיועדים לצרכי הכשרתם של מאמנים עסקיים לסביבת העסקים המודרנית. לאורך הלימודים, הסטודנטים רוכשים מיומנויות מקצועיות בתחום האימון האישי והעסקי כאחד, והם נחשפים להליכי האימון השונים הנדרשים למטרת הובלת שינוי בדרך למימוש החזון העסקי של בית העסק, החברה או הארגון אותו הם מלווים. לימודי אימון עסקי משלבים בתוכם את עקרונות האימון האישי-עסקי לצד כלי אימון מעשיים לתחום העסקי המבוססים על מחקרים, גישות ותיאוריות שונות בתחום.

תכני הלימוד בקורסי אימון עסקי

לימודי אימון עסקי, בדומה ללימודי אימון אישי, משלבים בין תכנים עיוניים המיועדים לצרכי היכרות מעמיקה עם עקרונות וכלי האימון השונים לבין שעות לימוד המיועדות למטרות התנסות מעשית באמצעות משחקי תפקידים וסימולציות, וזאת לצרכי פיתוח מיומנויות וטכניקות אימון אישיות בתחום האימון העסקי. 
בין יתר נושאי הלימוד הנלמדים במסלולי האימון העסקי השונים תוכלו למצוא: מבוא לעקרונות האימון האישי/עסקי, כלי חניכה ואימון, היכרות מעמיקה עם תיאוריות מחקריות ושיטות מעשיות לשיפור התוצאות העסקיות, יצירת חזון עסקי ובניית מערכת יעדים מפורטת, ניהול תהליכים פנים-ארגוניים, תקשורת בינאישית ותקשורת ארגונית, גישות מעשיות לניהול משאים ומתנים יעילים ומוצלחים, ניהול תהליכי משוב בארגון, פיתוח עסקי, חשיבה יצירתית, הנעת עובדים, ניהול משברים ותכני לימוד נוספים המקנים לסטודנטים ידע מעמיק בכל אחד מהתחומים הנלווים לצרכי הניהול המודרני. 
הלימודים ברוב מוסדות הלימוד מתקיימים באמצעות הרצאות פרונטאליות, עבודה בצוותים, סדנאות מעשיות, למידה באמצעות CASE STUDY , סימולציות, משחקי תפקידים ושיטות לימוד נוספות המותאמות לתכני הלימוד השונים.

איפה לומדים את תחום האימון העסקי?

לימודי אימון עסקי מועברים במספר הולך וגדל של מוסדות לימוד ברחבי הארץ, כאשר בין מוסדות הלימוד המובילים בתחום תוכלו למצוא את מוסדות הלימוד הבאים:
הטכניון- היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ הפועלת בתל אביב ובחיפה 
ICCM- המכללה הבינלאומית לאימון וניהול הפועלת ברמת גן
ABS- בית הספר למסחר ועסקים הממוקם בתל אביב 
המרכז להשתלמויות מטעם אוניברסיטת בר אילן ברמת גן 
מכללת COACHME הפועלת בתל אביב 
היחידה ללימודי חוץ במכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן 

במוסדות לימוד אלו תוכלו למצוא צוותי הוראה בעלי ניסיון מעשי בתחום האימון האישי והעסקי כאחד. 

מיהו קהל היעד ללימודי אימון עסקי

לימודי אימון עסקי מיועדים לכל אחד ואחת מכם המעוניין לרכוש מיומנויות מקצועיות בתחום האימון העסקי. על קהל היעד העיקרי של הקורס נמנים מאמנים אישיים (בוגרי קורס אימון אישי) המעוניינים להרחיב את תחום עיסוקם גם לתחום העסקי. כמו כן, הקורס מיועד למנהלים ובעלי עמדות בכירות בחברות מסחריות וארגונים המעוניינים להטמיע את עקרונות האימון העסקי בחברות ובארגונים בהם הם פועלים. קהל יעד נוסף לקורסי האימון האישי כולל בתוכו את אנשי הייעוץ וההדרכה, בעלי מקצועות חופשיים ולכל אותם אלו המעוניינים לרכוש מיומנויות מקצועיות בתחום האימון העסקי למטרות שיפור מתמיד של מסגרת עבודתם. 

מהם תנאי הקבלה ללימודי אימון עסקי

ברוב מוסדות הלימוד בתחום האימון העסקי, תנאי הקבלה ללימודים משלבים בין ראיון אישי הנערך למועמד/ת בפני קבלת וועדה מטעם המוסד לבין רקע מעשי בתחום האימון ו/או מיון לצורך קביעת התאמתו של המועמד לדרישות הקורס.
לרשימת מוסדות באתרנו המלמדים קורס הכשרת מאמנים עסקיים


משך הלימודים בקורס אימון עסקי

משך תקופת הלימודים בקורסי האימון האישי משתנה בין מוסדות הלימוד השונים, וזאת בהתאם להיקף תכני הלימוד המועברים בקורס. בממוצע, קורס אימון עסקי אורך בין 60 ל-130 שעות לימוד אקדמיות, כאשר בקורסים המורחבים יותר נכללת גם תכנית לימוד בהיקף של 20 עד 30 שעות התנסות מעשית באימון. ברוב מוסדות הלימוד העוסקים בתחום, הלימודים מתקיימים במסגרת שיעורי ערב, וזאת על מנת לאפשר למשתתפי הקורס להמשיך בעיסוקם המקצועי במהלך שעות היום. הקורסים הקצרים יותר (בהיקף של 60-80 שעות לימוד) מיועדים בעיקר למנהלים ובעלי עמדות בכירות בחברות מסחריות וארגונים כאלו ואחרים במשק. 

תעודה/הסמכה מקצועית לבוגרי לימודי אימון עסקי

עם סיום הלימודים, בוגרי הקורס זכאים לקבלת תעודה המסמיכה אותם לעסוק בתחום האימון העסקי. תעודה זו הינה תעודת גמר המוענקת על ידי המוסד בו התקיימו הלימודים והיא מוענקת לבוגרי הקורס אשר עמדו בהצלחה בכל הדרישות המקצועיות לאורך הקורס. 

אפשרויות תעסוקה לבוגרי קורס אימון עסקי

בוגרי הקורס לאימון עסקי, יכולים להשתלב עם סיום לימודיהם בחברות ניהול וייעוץ עסקי המתמחות במתן שירותי ייעוץ וארגון מחדש לחברות, ארגונים ועסקים שונים במשק. כיום, תחום הייעוץ העסקי המיועד לחברות, עסקים וארגונים בישראל, הינו תחום מקצועי מתפתח, וכפועל יוצא מכך, קיים ביקוש הולך וגדל למאמנים עסקיים בעלי הכשרה מקצועית בתחום. 

בנוסף, בוגרי הקורס יוכלו לשפר את מעמדם המקצועי בארגונים ובחברות בהם הם מועסקים, וזאת במסגרת מעורבותם כמאמנים עסקיים בתהליכים פנים-ארגוניים המיושמים בארגון או בחברה. 

בדומה למאמנים אישיים, גם בוגרי הקורס לאימון עסקי, יכולים לפתח את כישוריהם האישיים כמאמנים עסקיים עצמאיים הפועלים בקרב חברות, ארגונים ועסקים שונים במשק. קריירה אישית בתחום האימון העסקי מבוססת בין היתר על רכישת ניסיון מעשי בתחום ומוניטין, כאשר למאמנים המובילים בתחום מובטחת תעסוקה מאתגרת ומתגמלת במיוחד בקרב החברות והעסקים המובילים ביותר במשק. 

בנוסף לכל אלו, בוגרי הקורסים השונים לאימון עסקי, יכולים למנף את תחום פעילותם העסקי (במידה ומדובר בבעלי מקצועות חופשיים או במנהלים בכירים המועסקים באחת מהחברות המובילות במשק) באמצעות הטמעת עקרונות האימון העסקי בפעילותם התעסוקתית השוטפת. 

מלא טופס פנייה למוסד וקבל מידע על קורס הכשרת מאמנים עסקיים
טכנולוגיית התקדמות פשוטה
המכללה הבינלאומית לאימון וניהול - ICCM
טכנולוגיית התקדמות פשוטה
המכללה מלמדת ב: חיפה, רמת גן.

המסלול נלמד ב: חיפה, רמת גן.
יורם כללי
ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765
או השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם
שירות מהיר
מקצועי ואישי
10 שנות
נסיון בתחום
עבודה מול בתי הספר
הטובים בארץ


המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765