ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
צריך עזרה?
מלא פרטיך ואחד מיועצנו
יחזור אליך בהקדם
או התקשרו ליעוץ חינם
03-3727765

קורס ניהול עסקי

קורס ניהול עסקי

קורס מנהל עסקים, או ניהול עסקי מכין אותך לקריירה עסקית, אשר עשויה להתרחב על פני כל המגזרים או התעשיות ולכן, אפשרויות הקריירה של הבוגרים מגוונות. אפשר לצבור ניסיון עבודה באמצעות פעילויות משלימות כגון חברות במועדון או לקחת תפקיד על ארגון אשר יפתחו מיומנויות של בניית צוות, בעסקים או בכספים שלך. לבוגרי עסקים יש ביקוש גבוה ברחבי הארץ, כשהשוק העסקי נוגע בכל היבט של החברה האנושית המודרנית, והכי חשוב, קריירה עסקית מגוונת ולעתים קרובות בעלת שכר גבוה מעסיקים אופייניים של בוגרי הקורס הם תעשיות מגוונות אשר דורשות מנהלים עם הבנה ברורה של מערכות. בוגרי הקורס אף יכולים גם למצוא עבודה במשרה חלקית בכל תחומי הקריירה שבחרו. אבל אם אתם עדיין לא משוכנעים לגמרי, פורטל לימודים מציג בשבילכם מספר מוסדות המציעות את קורס ניהול עסקי \ מנהל עסקים ולחפש את התחומים הכי מתאימים עבורכם. וכמובן שתוכלו להשאיר את הפרטים ומוקד הייעוץ של פורטל לימודים יצור אתכם קשר במהרה לשיחת ייעוץ בחינם. בהצלחה

לרשימת מוסדות באתרינו המלמדים קורס ניהול עסקי

קורס ניהול עסקי - טיפים, מידע ופרטים על מוסדות הלימוד

קצת מידע על קורס ניהול עסקי

ראשית, חשוב להכיר בכך שיש הרבה סוגים שונים של אפשרויות תעסוקה לבוגרי ניהול עסקי לבחירה, המציעים התמחויות והטבות שונות. ניתן לסווג את סוגי מסלולי העסקים לפי רמה, כלומר, בוגרי תואר ראשון או קורס מקצועי, וכן על ידי התמקדות בנושא. בוגרי קורס ניהולי עסקי נהנים מהיתרון של לימודיים מקצועיים בלבד, ולא נאלצים להתמודד עם מגוון התחומים כלליים שבוגרי תואר ראשון מחויבים בוגרי הקורס עוברים מספר התמחויות אשר שמות דגש על היישום המעשי של התאוריה, באמצעות בוחנים, משימות של פתרון בעיות, בניית צוות לעבודה, ולעתים קרובות גם התמחויות בעסקים קיימים. לאחר הקורס הבוגרים יוכלו לעסוק במגוון תחומים כגון: חשבונאות, מדעי הניהול, מדעי המחשב, מימון, סוציולוגיה, יזמות, שיווק, ניהול משאבי אנוש, ניהול אסטרטגי, מחקר שוק, קצין יחסי ציבור, חיתום ביטוח, מוצרי צריכה, ראיית חשבון, ניהול הפצה ולוגיסטיקה, כלכלה ועוד.
 

קריירה מגוונת ואפשרויות תעסוקה משתנות

עבור רוב האנשים, התשובה לשאלה "מדוע ללמוד עסקים?" היא הקריירות האפשריות לבוגרי המסלול. בוגרי עסקים יוכלו לעבוד במגזרים שונים, כשלא כולם הם מגזרים שאתם בדרך כלל מקשרים עם עסקים. עוד קריירה ברורה עם לבוגרים לימודי עסקים, כוללת תפקידים במחלקות חשבונאיות ופיננסיות, אשר מסוגלות לקלוט מספר הגדול של בוגרי ניהול עסקים. המגזרים האחרים הקיים בהם ביקוש גבוה לבוגרים עסקיים, הם שיווק ופרסום, קמעונאות, מכירות, משאבי אנוש וייעוץ עסקי. עם זאת, בוגרים רבים אינם בטוחים מהן אפשרויות הקריירה המתאימות להם לאחר סיום הלימודים. אותם מתלבטים יכולים לשקול להצטרף לאחד התוכניות ההכשרה הרבות אשר קיימות בחברות גדולות ובינלאומיות, או לעבוד בתפקידים ניהוליים בחברות קטנות ובינוניות כגון: סטארט-אפ, צדקה, ארגונים ללא כוונת רווח וארגונים לא ממשלתיים. 

 

ציפיות שכר

כפי שכבר הוזכר, פוטנציאל הרווח הוא לב המוטיבציה של סטודנטים רבים למנהל עסקים. למרות שלא צריך לצפות למשכורת רק לאחר סיום הלימודים והבוגרים עדיין יצטרכו להוכיח ולעבוד קשה כדי להגיע לשאיפות הקריירה והמשכורת, אך הכישורים והידע שנצברו במהלך הלימודים אמורים להקל על התקדמות הקריירה שלהם, מה שהופכים את הטיפוס בתפקידי הניהול לקלה יותר. 
 

מיומנויות העבודה שצוברים בוגרי הקורס

במהלך הקורס, הסטודנטים צוברים ידע נרחב בתחום הפעילות עסקית וכן צוברים מיומנויות ממוקדות בתחום הספציפי שלהם, כגון לקוחות, שווקים, כספים, תפעול, אסטרטגיה, מדיניות עסקית והתקשורת. כמו-כן הסטודנטים אף יצברו מספר מיומנויות שיוכלו לעזור להם בשאר האספקטים בחייהם האישיים והבנייה של הביטחון העצמי, או אם יחליטו לשנוןת את נתיב קריירה שלהם. חלק ממיומנויות העבודה שיצברו הסטודנטים בקורס ניהול עסקי הם: הבנה של האופן בו ארגונים פועלים, מיומנויות תקשורת חזקות (בעל פה ובכתב), שיבה אנליטית וביקורתית, פתרון בעיות, קבלת החלטות, חשיבה לוגית, כישורי כתיבת מצגת ודוח, להבין איך לפרש ולהשתמש בנתונים פיננסיים, מוטיבציה עצמית, יוזמה וניהול זמן יעיל, ניהול פרויקטים ומשאבים והבנה ברורה של תנודות כלכליות ועסקיות בעלות השפעה על שווקים שונים.


 

היתרונות של ניהול עסקי

קורס ניהול עסקים מספק לתלמידים הבנה מקיפה של כל נושאים הקשורים לעסק, כספים, כלכלה, ושיווק. אחד היתרונות העיקריים של לימוד ניהול עסקים הוא שהתוכנית מציעה לסטודנטים את האפשרות לבצע פרויקטים מקצועיים, וזה, בתורו, מצייד אותם עם חשיפה מעשית וכן ידע טכני. יתר על כן, עבור אלה המעוניינים ללמוד אוריינטציה עסקית והתיאוריות ניהוליות, יסיימו עם סט כישורים נוספים שיאפשר להם להמשיך לגבש מדיניות כדי להעמיק בלימודים אקדמיים או לבצע מחקר של שיטות עבודה מומלצות בתוך ההנהלה. יתרון נוסף של לימוד ניהול ועסקים הוא הביקוש בשוק והיוקרה הקשורה לבוגרי המסלול. הביקוש הגבוה בשוק מביא עמו תחרות גדולה וככל שהמועמדים צוברים יותר ידע בתחום כך הם נחשבים למבוקשים יותר בתעשיות השונות ומקומות העבודה.
 

מה לצפות ממסלול הקורס

הקורס הינו קורס מקצועי המשלב בתוכו פרקטיקות מעשיות לצד חומרי לימוד עיוניים. בין יתר נושאי הלימוד המועברים במהלך הקורס ניתן למצוא שיעורים ל: מבוא לכלכלה, דיני חוזים ועבודה, ניהול משא ומתן, מימון, היכרות מעמיקה עם תיאוריות ניהוליות מודרניות, היכרות עם מודלים שונים בתחום השיווק והפרסום, ניהול סיכונים, ניהול עובדים ושימור לקוחות, התנהגות צרכנים, הדרך לקבלת החלטות ועוד מגוון נרחב של נושאים שכל מטרתם להרחיב את הידע הניהולי האישי של כל אחד ממשתתפי הקורס.

 

למי מיועד הקורס

הקורס מיועד למגוון נרחב של מועמדים הכוללים: נשים וגברים המעוניינים להשתלב בתפקידי ניהול שונים, חברות וארגונים המעוניינים להכשיר צוותי עתודה ניהוליים, יזמים ואנשי עסקים המעוניינים להרחיב את הידע המקצועי שלהם בכל הקשור לפיתוח מיומנויות ניהול המותאמות לסביבת העסקים המודרנית ובוגרי תואר ראשון בתחומים כגון: כלכלה ומדעי החברה המעוניינים להרחיב את הידע האקדמי.
 

תנאי קבלה לקורס ניהול עסקי 

תנאי הקבלה לקורס ניהול עסקי כוללים: 12 שנות לימוד, תעודת בגרות מלאה, זיקה לתחום העסקי-ניהולי וראיון אישי. חלק ממוסדות הלימוד המקיימים קורסי ניהול עסקי, מציעים גם מסלולים מקצועיים המיועדים לבעלי עסקים קטנים או בינוניים, ומסלול מיוחד המיועד לחסרי ניסיון ניהולי קודם. וכמובן, בכל המוסדות פועלת ועדת חריגים המנסה לאפשר גם לאנשים חסרי תעודת בגרות להשתלב בקורסי הניהול העסקי.
 

מספר סיבות ללמוד ניהול עסקי

1. מעשי ותיאורטי - ישנו איזון טוב בין עבודה תיאורטית ומעשית. 
2. קורסים משולבים - חלק מבתי ספר עסקיים מציעים לסטודנטים אפשרות לשלב השכלה עסקית עם תשוקה אחרת ולחקור שני נושאים של העולם העסקי בפירוט רב יותר.
3. מבט בינלאומי - העולם העסקי פתוח לאנשים מכל המדינות, ולבוגרי הקורס יש תמיד את האופציה לקחת את הידע שלהם וליישם אותו גם בשווקים מחוץ לישראל שכן דרכי הפעולה שלהם דומים בכל מדינה.
4. מיומנויות להעברה - המיומנויות שילמדו בוגרי הקורס לניהול עסקי, יוכלו להיות משומשים כמעט בכל מקום אליו יגיעו. המיומנויות כוללות הבנה כיצד פועל ארגון, קבלת החלטות ועוד.


 

להלן המוסדות המציעים קורסי ניהול עסקי:

להב - הפקולטה לניהול באוניברסיטת ת"א - הלימודים מתקיימים בתל אביב
פסגות יזמות עסקית - הלימודים מתקיימים ברחובות ורמת גן
המכללה המשותפת - הלימודים מתקיימים בנתניה
ABS בית ספר למסחר ועסקים - הלימודים מתקיימים בתל אביב
YZM - בית הספר ליזמות עסקית - הלימודים מתקיימים ברמת גן
מכללת רמת גן לימודי חוץ
המכללה האקדמית גליל מערבי - הלימודים מתקיימים בעכו
המכללה הטכנולוגית תל חי - הלימודים מתקיימים בקרית שמונה
המכללה למינהל - הלימודים מתקיימים בירושלים, חדרה, נתניה, פ"ת, אשדוד, חיפה, ראשל"צ, אילת וב"ש
מרכז י.נ.ר - לימודי תעודה למגזר התורני - הלימודים מתקיימים בירושלים
המרכז להשתלמויות בר אילן - הלימודים מתקיימים ברמת גן
לימודי חוץ במכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן - הלימודים מתקיימים בכנרת
הקריה האקדמית אונו, לימודי תעודה והמשך - הלימודים מתקיימים באור יהודה
אוניברסיטת בן גוריון בנגב - הלימודים מתקיימים בבאר שבע

לסיכום, ההתמודדויות העסקיות והחידושים הבלתי פוסקים, יצרו עולם עם תחרות אגרסיבית בכל תחומי העסקים. על כן, בפני המנהל יעמדו בעתיד אתגרי ניהול שמחייבים אותו למצוא פתרונות ניהול מיידים ומקוריים. כיום ניסיון מעשי הפך לפרמטר החשוב ביותר לקידום בעבודה והצלחה בה, כשמנהל טוב נמדד לפי יכולתו והצלחתו האישית אשר משפיע על הצלחת הארגון כולו. הקורסים המקצועיים מכינים את הסטודנטים בדיוק למקרים אלה, ומאפשרים להם לגדול בעולם העסקי והכי חשוב, הקורסים מתעדכנים ככל שהעולם העסקי מתפתח ומתקדם, ולכן גם מנהלים שכבר עובדים יכולים להצטרף אליו כדי לפתח את יכולתם האישיות עוד יותר.

מלא טופס פנייה למוסד וקבל מידע על קורס ניהול עסקי
היחידה ללימודי חוץ - קורסים והכשרות
המכללה הטכנולוגית תל חי - היחידה ללימודי חוץ
היחידה ללימודי חוץ - קורסים והכשרות
המכללה מלמדת ב: קרית שמונה.

30 שנות ניסיון וידע עולמי בתחום
ABS בית ספר למסחר ועסקים
30 שנות ניסיון וידע עולמי בתחום
המכללה מלמדת ב: תל אביב.

המסלול נלמד ב: תל אביב.
המכללה להכשרה מקצועית - חיפה והקריות
המכללה לניהול - קרית ביאליק
המכללה להכשרה מקצועית - חיפה והקריות
המכללה מלמדת ב: קרית ביאליק.

המסלול נלמד ב: קרית ביאליק.
הבית ללימודי תעודה והכשרה מקצועית
המכללה לניהול וקריירה
הבית ללימודי תעודה והכשרה מקצועית
המכללה מלמדת ב: נתניה.

המסלול נלמד ב: נתניה.
יורם כללי
מכללה המובילה בלימודי תעודה בתחום המינהל
מכללת מישלב
מכללה המובילה בלימודי תעודה בתחום המינהל
המכללה מלמדת ב: חיפה, תל אביב.

המסלול נלמד ב: תל אביב.

מידע על
המכללה

64 מסלולים

מפת הגעה
ספיר- המרכז ללימודי המשך וחוץ
המכללה מלמדת ב: שדרות.

המסלול נלמד ב: שדרות.
בתי הספר רב תחומיים ומוכרים ע´´י מהט
רשת בתי הספר להנדסאים של המכללה למינהל
בתי הספר רב תחומיים ומוכרים ע´´י מהט
המכללה מלמדת ב: אילת, אשדוד, באר שבע, חיפה, ירושלים, נתניה, פתח תקוה, ראשון לציון, רחובות, תל אביב.

המסלול נלמד ב: באר שבע, חיפה.
ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765
או השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם
שירות מהיר
מקצועי ואישי
10 שנות
נסיון בתחום
עבודה מול בתי הספר
הטובים בארץ
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765