ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
צריך עזרה?
מלא פרטיך ואחד מיועצנו
יחזור אליך בהקדם
או התקשרו ליעוץ חינם
03-3727765

קורס ניהול לוגיסטיקה

קורס ניהול לוגיסטיקה  

קורס ניהול לוגיסטיקה הינו מסלול לימודים מקצועי המיועד לצרכי הכשרת עובדים במערכי הלוגיסטיקה של ארגונים, חברות ועסקים שונים. תחום לימודי הלוגיסטיקה מיושם באמצעות קורסי בוקר ו/או ערב המועברים במגוון מכללות ובתי ספר מקצועיים המתמחים בנושא. במהלך הלימודים, הסטודנטים רוכשים את כל הידע והכלים המקצועיים המיועדים לצרכי ניהול לוגיסטי מוצלח, ומייד עם סיום לימודיהם, הסטודנטים יכולים להשתלב במערכי הלוגיסטיקה של החברות והארגונים המובילים ביותר במשק הישראלי. 
בפורטל זה תוכלו לקבל את כל המידע הנחוץ לכם אודות מסלולי הלימוד השונים בתחום הלוגיסטיקה, החל מתנאי הקבלה ותכני הלימוד ועד לאפשרויות התעסוקה השונות העומדות לרשותכם בסיום הלימודים. כמו כן, תוכלו להיחשף למידע עדכני ורלוונטי אודות מוסדות הלימוד המתמחים בלימוד הכשרה מקצועית בתחום זה. 
לקבלת מידע מורחב בנושא, הינכם מוזמנים להשאיר פרטי התקשרות בטפסי צור הקשר באתר ולסמן את מוסדות הלימוד הרלוונטיים לכם. כמו כן, תוכלו ליצור איתנו קשר באמצעות המוקד הטלפוני ולקבל מידע מורחב בנושא מיועצי הלימודים שלנו אשר ישמחו לסייע לכם בכל שאלה ועניין בנוגע לקורס לוגיסטיקה.
תעודת זהות קורס ניהול לוגיסטיקה
תנאי קבלה
 • תנאי קבלה 
 • 12 שנות לימוד 
 • עברית ברמה גבוהה 
  אנגלית ברמה בסיסית
 • כמו כן, בחלק ממוסדות הלימוד נדרשים הסטודנטים להציג רקע מקצועי בענף הלוגיסטיקה ו/או ניסיון ניהולי כזה או אחר. 
משך לימודים
 • תחום לימודי הלוגיסטיקה אורך בין 100 ל-180 שעות לימוד אקדמיות 
שכר ממוצע
 • מנהל מחסן בענף הלוגיסטיקה עם 3 עם 5 שנות ניסיון משתכר בין 8,000 ל-12,000 שקלים בחודש 
  מנהל רכש עם 0-2 שנות ניסיון בתחום משתכר בין 10,000 ל-14,000 שקלים בחודש 
תכונות אופי
 • יכולות סדר וארגון
 • ירידה לפרטים
 • יכולות ניהול 
 • כישורים טכניים ברמה גבוהה 
לרשימת מוסדות באתרינו המלמדים קורס ניהול לוגיסטיקה

לוגיסטיקה

ענף הרכש והלוגיסטיקה מהווה את אחד מאבני היסוד המרכזיים בכל ארגון, חברה ובית עסק. המערך הלוגיסטי של חברות ועסקים נועד בין היתר לצרכי ניהול מלאי המוצרים ו/או השירותים המוצעים על ידי החברה, הארגון ובית העסק, וכל זאת תוך התווית שיטות שיווק והפצה יעילות המסייעות לארגון/חברה/בית העסק להקטין את הוצאות התפעול, להגדיל את היעילות ולשמור על רווחיות. הליך לוגיסטי יעיל הינו הליך מקצועי המשלב בתוכו מגוון רחב של פעולות המהוות חלק בלתי נפרד ממסלולי הלימוד בתחום. תפקידיו המקצועיים של מנהל הלוגיסטיקה נועדו בין היתר לספק למערך הייצור והתפעול בבית העסק, הארגון או החברה את הכלים הנדרשים לצרכי תפעול תקין ורווחי תוך שמירה על איכויות המוצרים ו/או השירותים. כיום, בעידן הגלובאלי בו אנו חיים ומתנהלים, קיימת חשיבות מכרעת ליכולותיו המקצועיות של האדם האחראי על ההיבט הלוגיסטי בחברה, בארגון או בבית העסק, וזאת לנוכח התחרות ההולכת וגוברת בכל הנוגע לענייני רכש. כמו כן, מערכי הלוגיסטיקה המודרניים משלבים בתוכם מערכות מחשוב מתקדמות המחייבות את העוסקים במלאכת הניהול הלוגיסטי להתמקצע בכל החידושים הטכנולוגיים המאפיינים את הענף בו הם עוסקים. פיתוח יכולותיו המקצועיות של האדם האחראי מטעם הארגון, החברה או בית העסק על המערך הלוגיסטי, הינו חלק בלתי נפרד מתחום לימוד ניהול לוגיסטיקה.

לימודי ניהול לוגיסטיקה

לימודי לוגיסטיקה נועדו למטרות הכשרתם של עובדים במערכים הלוגיסטיים של חברות, ארגונים ועסקים שונים. לימודים אלו נכללים במסלולי לימוד תעודה ומקצוע והם מאפשרים לסטודנטים להיחשף לכל הגישות המערכתיות הנדרשות לצרכי תפעול מערכים לוגיסטיים בעידן המודרני. 

לימודי הלוגיסטיקה מועברים כיום במגוון הולך וגדל של מכללות ובתי ספר מקצועיים העוסקים ומתמחים בנושא, וזאת לנוכח הביקושים ההולכים וגוברים בשוק התעסוקה למנהלים לוגיסטיים בעלי הכשרה מקצועית לענף. הביקושים ההולכים וגוברים למנהלי לוגיסטיקה מוסמכים בשוק התעסוקה, הפכו את לימודי הלוגיסטיקה לאחד מתחומי לימודי המקצוע המבוקשים ביותר בקרב חבר'ה צעירים המבקשים לעצמם נתיב תעסוקתי מאתגר ולנשים וגברים המעוניינים לבצע הסבה מקצועית בשלב כזה או אחר של חייהם המקצועיים.

תכני הלימוד בקורס ניהול לוגיסטיקה

תכני הלימוד המועברים בקורסים השונים לניהול לוגיסטיקה, משתנים ממוסד לימודים אחד למשנהו, וזאת בהתאם להיקף שעות הלימוד במסלול ולהיקף תכני הלימוד המועברים בו. בין יתר התכנים הנלמדים במערכי הקורסים השונים בתחום תוכלו למצוא: תהליכי ייבוא וייצוא, שיטות הובלה, תובלה ואחסון, מערכי שילוח והפצה, ניהול מלאי, ניהול שרשרת האספקה, היבטים משפטיים בתחום השינוע והסחר הבינלאומי, ניהול הליכי התייעלות פנים ארגונית, תקשורת בינאישית והנעת עובדים, עקרונות ניהול המשא ומתן, היכרות מעמיקה עם מערכות המחשוב המוטמעות במערכי הלוגיסטיקה של החברות והארגונים המובילים ביותר במשק ותכני לימוד נוספים אשר נועדו לצרכי הכשרתם של הסטודנטים כמנהלי לוגיסטיקה מקצועיים בשוק העבודה. 
שיטת הלימוד במוסדות הלימוד השונים העוסקים בתחום, משלבת בין תכנים עיוניים המועברים באמצעות הרצאות פרונטאליות לבין תרגולים פרקטיים המשלבים בתוכם סימולציות מחיי היומיום של מנהלי מערכי הלוגיסטיקה. כמו כן, בחלק ממוסדות הלימוד, תכנית הלימודים משלבת סיורים מודרכים במערכי לוגיסטיקה של חברות וארגונים בישראל. תכני הלימוד מועברים על ידי מנהלי לוגיסטיקה בכירים העוסקים במקצועות ההדרכה בענף.

איפה לומדים ניהול לוגיסטיקה?

לימודי לוגיסטיקה מועברים כיום במספר (הולך וגדל) של מכללות ובתי ספר מקצועיים המתמחים בנושא. מסלולי הלימוד השונים המוצעים לכם בתחום הרכש והלוגיסטיקה כוללים בין היתר מסלולים כגון: ניהול לוגיסטיקה ומחסן ממוחשב, ניהול רכש ולוגיסטיקה, ניהול קניינות ורכש ועוד. מסלולים אלו זהים באופיים והם מתקיימים על ידי מוסדות לימוד מובילים בתחום כגון: 

• המרכז להשתלמויות של המכללה הטכנולוגית רופין- הלימודים מתקיימים בעמק חפר
• מכללת HIGHWAT הממוקמת בתל אביב
• מכללת אינטלקט אקדמון- חטיבת מנהל ותעשייה- הלימודים מתקיימים במפרץ חיפה 
• מכללת מישלב –המכללה העסקית של לשכת המסחר הממוקמת בתל אביב ובחיפה
• המכללה העסקית לניהול וסחר בינלאומי- הלימודים מתקיימים בחיפה 
• המכללה הטכנולוגית תל חי- היחידה ללימודי חוץ- הלימודים מתקיימים בתל חי
• מוסד הטכניון –היחידה ללימודי המשך לתעודה –הלימודים מתקיימים בטכניון חיפה
• מכללת ארז-המכללה המקצועית לתעשייה מוכשרת- הלימודים מתקיימים ביישוב שלומי שבצפון 
• המרכז להשתלמויות של אוניברסיטת בר אילן- הלימודים מתקיימים ברמת גן 
• מכללת כנרת –היחידה ללימודי חוץ- הלימודים מתקיימים בעמק הירדן-כנרת

מיהו קהל היעד ללימודי ניהול לוגיסטיקה

לימודי ניהול לוגיסטיקה המוצעים לכם בכל אחד ממסלולי ההכשרה המקצועיים, מיועדים לכל אחד ואחת מביניכם המעוניין לרכוש את הידע, הכלים והמיומנויות המקצועיות הנדרשות לצרכי ניהול מערכי לוגיסטיקה. קהלי היעד של מסלולי הלימוד בתחום כוללים בין היתר: חבר'ה צעירים –משוחררי השירות הצבאי שעסקו בענף הלוגיסטיקה במסגרת שירותם הצבאי, נשים וגברים בעלי ניסיון מקצועי בתחום הלוגיסטיקה המעוניינים לשדרג את יכולותיהם המקצועיות ובכך את מעמדם המקצועי, נשים וגברים המעוניינים להשתלב בהיבט התעסוקתי במערכי הלוגיסטיקה הפועלים בחברות מסחריות, ארגונים ציבוריים ופרטיים ובתי עסק.

מהם תנאי הקבלה לקורס ניהול לוגיסטיקה?

תנאי הקבלה לאחד מקורסי ניהול לוגיסטיקה המוצעים לכם כוללים בין היתר: 12 שנות לימוד, ידיעת השפה העברית ברמה גבוהה, ידיעת השפה האנגלית ברמה בסיסית והיכרות מוקדמת עם סביבת העבודה הממוחשבת. כמו כן, בחלק ממוסדות הלימוד המתמחים בנושא, דרישות הקבלה למסלולי הלימוד כוללים: רקע ניהולי ו/או רקע מקצועי בענף הלוגיסטיקה.
לרשימת מוסדות באתרנו המלמדים קורס ניהול לוגיסטיקה


משך הלימודים בקורס ניהול לוגיסטיקה

משך תקופת הלימודים בתחום ניהול לוגיסטיקה משתנה ממוסד לימודים אחד למשנהו, וזאת בהתאם למסלול הלימודים בו בחרתם ולהיקף תכני הלימוד המועברים בקורס. בממוצע, קורס מקצועי בתחום הניהול הלוגיסטי אורך בין 100 ל-180 שעות לימוד המוקדשים בין היתר ללמידת תכני הלימוד ולתרגולים פרקטיים המדמים את פעילותו השוטפת והדינמית של המנהל הלוגיסטי. תכנית הלימודים המורחבת בתחום הניהול הלוגיסטי משלבת בתוכה סיורים מודרכים ומפגשים לימודיים- מקצועיים במערכי הלוגיסטיקה של החברות, הארגונים והעסקים המובילים ביותר בישראל.

תעודה/הסמכה מקצועית לבוגרי לימודי ניהול לוגיסטיקה

מסלולי הלימוד בתחום הניהול הלוגיסטי הינם מסלול לימודי תעודה ומקצוע, ולפיכך, בוגרי הקורסים השונים בתחום זכאים לקבל תעודת מנהל מערכי לוגיסטיקה מטעם מוסד הלימודים. תעודת הסכמה מקצועית זו מקנה לבוגרי הקורס את האפשרות להשתלב באחד ממערכי הלוגיסטיקה של החברות, הארגונים והעסקים השונים בישראל. 

אפשרויות תעסוקה לבוגרי קורס ניהול לוגיסטיקה

לרשותם של בוגרי קורס לוגיסטיקה עומדות מספר חלופות תעסוקתיות בתחומי הלוגיסטיקה השונים. המשרות המוצעות לבוגרים בתחום הניהול הלוגיסטי כוללות בתוכן הצעות עבודה להשתלבות מקצועיות במערכי הלוגיסטיקה של חברות, ארגונים ועסקים בסקטור הפרטי והמוסדי כאחד, וזאת לצד אפשרויות תעסוקה בחברות שילוח וסחר בינלאומי. כמו כן, בוגרי הקורסים המקצועיים בתחומי הניהול הלוגיסטי, יכולים להשתלב במערכות ביטחוניות ובתפקידי ניהול שונים המוצעים להם בתחום הלוגיסטיקה, לרבות, ניהול שרשרת אספקה, ניהול ותפעול של מערכות מידע לוגיסטיות וכדומה. 

מלא טופס פנייה למוסד וקבל מידע על קורס ניהול לוגיסטיקה
היחידה ללימודי חוץ - קורסים והכשרות
המכללה הטכנולוגית תל חי - היחידה ללימודי חוץ
היחידה ללימודי חוץ - קורסים והכשרות
המכללה מלמדת ב: קרית שמונה.

המכללה העסקית של לשכת המסחר
המכללה העסקית של לשכת המסחר
המכללה העסקית של לשכת המסחר
המכללה מלמדת ב: תל אביב.

המסלול נלמד ב: תל אביב.
יורם כללי
מכללת ארז - מכללה מקצועית לתעשייה מוכשרת
מכללת ארז בשלומי (צפון)
מכללת ארז - מכללה מקצועית לתעשייה מוכשרת
המכללה מלמדת ב: שלומי.

המסלול נלמד ב: שלומי.
מכללה המובילה בלימודי תעודה בתחום המינהל
מכללת מישלב
מכללה המובילה בלימודי תעודה בתחום המינהל
המכללה מלמדת ב: חיפה, תל אביב.

המסלול נלמד ב: חיפה, תל אביב.

מידע על
המכללה

64 מסלולים

מפת הגעה
בתי הספר רב תחומיים ומוכרים ע´´י מהט
רשת בתי הספר להנדסאים של המכללה למינהל
בתי הספר רב תחומיים ומוכרים ע´´י מהט
המכללה מלמדת ב: אילת, אשדוד, באר שבע, חיפה, ירושלים, נתניה, פתח תקוה, ראשון לציון, רחובות, תל אביב.

ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765
או השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם
שירות מהיר
מקצועי ואישי
10 שנות
נסיון בתחום
עבודה מול בתי הספר
הטובים בארץ
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765