ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
צריך עזרה?
מלא פרטיך ואחד מיועצנו
יחזור אליך בהקדם
או התקשרו ליעוץ חינם
03-3727765

קורס נומרולוגיה

קורס נומרולוגיה מעניין אותך?


כולנו מוצאים את עצמנו בשלבים שונים של חיינו בצמתי דרכים בהן עלינו לקחת החלטה ולבחור בשביל הנכון. זה יכול לבוא לידי ביטוי בזוגיות, בעבודה, במעגלים החברתיים שלנו ועוד. אך מהו בעצם השביל הנכון? ובכן, החיים הם דבר דיי מבלבל ולא תמיד אנו בטוחים בצעד הבא. במקרים רבים מלוות אותנו תחושות בטן שלא באמת מצאנו את הדרך לאושר ושאנחנו לא באמת מרוצים מהמצב הקיים, אך לצד זאת אנו גם לא יודעים היכן בדיוק להניח את האצבע ולמצוא את הגורם "האשם" העיקרי לכך.

תחושות שכאלו הפכו לדבר נפוץ בתקופתנו בה הכל דינמי ומשתנה בין רגע והביאו לעניין מחודש באחד מן התחומים המרתקים ויש לומר המעשיים שבתורת הנסתר – נומרולוגיה או בשמה העברי יותר תורת המספרים. הנומרולוגיה מתחלקת למגוון רחב של זרמים וגרסאות ויש לה אפילו נציגה עברית בשם הנומרולוגיה הקבלית. מה שמשותף לכולן הוא התרכזותן במספרים הנוגעים לנו באופן אישי דוגמת תאריך הלידה הלועזי והעברי והגימטריה מן השם שלנו ויכולתן לסייע לנו למצוא את נקודות החוזק והתורפה שלנו, קווי האופי שלנו, מיומנויות שונות ועוד.

כיום מוסדות רבים מציעים לקהל הרחב קורס נומרולוגיה המקיף הן את הידע התיאורטי הרב שמאחורי תורה זו והן את הפרקטיקה בפועל. הקורס מיועד לאנשים שמחפשים כלי מעשי שיסייע להם להתמודד עם צמתי דרכים, לאנשים שתורת הנסתר פשוט מסקרנת אותם וגם למי שמעוניין לתת ייעוץ עבור לקוחות. כאן בפורטל לימודים, ריכזנו עבורכם את כל המידע על לימודי נומרולוגיה החל מנושאי לימוד, תנאי קבלה, קהל יעד, היקף הלימודים ועד מוסדות לימודים נבחרים. אם נותרה לכם שאלה ללא מענה, בכל שלב באפשרותכם לחייג אל יועצי הלימודים שלנו או להשאיר פרטים ונציגינו יצרו עמכם קשר בהקדם האפשרי. המשך קריאה מהנה!
תעודת זהות קורס נומרולוגיה
תנאי קבלה
  • תכנית הלימודים פתוחה בפני הקהל הרחב וההרשמה איננה מותנית בתנאי סף מגבילים.
  • אם אתם מתעניינים בתורת הנסתר ומבקשים להכיר את הרקע המרתק שלה ואת האופן המעשי שבו היא מתבצעת, אז הרי שקורס זה יתאים לכם.
 
משך לימודים
  • היקפה של תכנית הלימודים עשוי להשתנות בין מוסד למוסד ותלוי במידת ההיקף שלנו. ישנם מוסדות המציעים קורס המתמקד בטכניקה אחת וישנם כאלו המקיפים מספר זרמים של נומרולוגיה.
  • היקף הלימודים נע בין 18-30 מפגשים.
 
שכר ממוצע
  • לא ניתן לספק מידע על תחום זה.
תכונות אופי
  • לקורס זה מומלץ להגיע עם ראש פתוח. מדובר בתכנית לימודים מעשירה ומרתקת המקנה את ההיסטוריה של הנומרולוגיה, התורה שמאחוריה ופרקטיקה כאחד.
  • התכנית מתאימה לכל אדם שמתעניין בתורת הנסתר ושיש בו את המוטיבציה ללמוד תחום חדש, מרתק ושונה מהנוף הלימודי הרגיל.
 
לרשימת מוסדות באתרינו המלמדים קורס נומרולוגיה

מהי נומרולוגיה? הסבר קצרצר

קצרה היריעה מלהכיל את ההסבר המקיף על נומרולוגיה, אך ננסה לפשט זאת כך: הנומרולוגיה היא תורת המספרים והיא מייחסת להם משמעויות נסתרות. את היכולת להפיק פרשנות ממספרים עושה הנומרולוגיה באמצעות נוסחאות שונות דוגמת חישוב תאריך הלידה, המספרים שמאחורי השם הפרטי ושם המשפחה, גיל ועוד.

דוגמא לנוסחא פשוטה מתחום הנומרולוגיה היא כזו: אם נולדתם ב-1.1.1975 אז החישוב הוא שיום הלידה הוא ה-1, חודש הלידה הוא ה-1 ושנת הלידה היא החיבור של  1+9+7+5=22 כלומר – 1+1+22=24. 

הנומרולוגיה מתהדרת בשורשיה העמוקים של ההיסטוריה האנושית וניתן למצוא לה תיעוד בן מאות שנים מן המזרח הרחוק ועד למערב. לטכניקה זו אמנם אין ביסוס מדעי, אך מיליוני בני אדם משתמשים בה בכל רחבי העולם כאמצעי המסייע להם בקבלת החלטות דרך חקירת תכונותיהם, מאפייניהם ונקודות החוזק והחולשה שלהם.


קורס נומרולוגיה – מידע כללי

לביקוש הגבוה והעניין בקרב צעירים ומבוגרים כאחד בלימודי נומרולוגיה ניתן למצוא מענה במגוון מוסדות ברחבי הארץ. מרבית מוסדות הלימוד הם מוסדות קטנים המנוהלים באופן פרטי על ידי נומרולוגים מקצועיים בעלי וותק בתחום שהחליטו להעביר את הידע שלהם הלאה לכל החפץ בכך. תכנית הלימודים מתחלקת בין הקניית רקע תיאורטי עיוני הכולל רקע היסטורי ומשמעות הנומרולוגיה, לבין הקניית כלים מעשיים לביצוע אבחון על בסיס נוסחאות ומפות ומתן פרשנות למשמעות המספרים. קורס זה הוא הזדמנות נפלאה עבורכם להכיר את אחת מתורות הנסתר המוכרות והידועות בעולם.

נושאי לימוד

כפי שנאמר לעיל, נושאי הלימוד עשויים להשתנות בין מוסד למוסד בהתאם לזרמים הנומרולוגיים אותם מלמדים במסגרת הקורס. כאן בפורטל לימודים איגדנו עבורכם את התכנים העיקריים המהווים את נושאי הליבה של מרבית תכניות הלימוד מבלי להיכנס אל תוך תכנים בלעדיים לזרם הנומרולוגיה הקבלית או לנומרולוגיה אחרת:

- רקע היסטורי לנומרולוגיה
- מבוא לעקרונות הנומרולוגיה
- נוסחאות נומרולגיות
- מקרא למשמעות המספרים
- משמעות האותיות
- חישובים בסיסיים ומורכבים
- נומרולוגיה ככלי לזוגיות
- נורמרולוגיה ככלי להכוונה מקצועית
- אבחון תכונות אופי ומאפיינים
- הצלב הנומרולוגי
- מטריצות נומרולוגיות
- מפות נומרולוגיות
- משמעות השם ותאריך הלידה
- ועוד.


איפה מלמדים נומרולוגיה?

כאן בפורטל לימודים באפשרותכם למצוא מגוון מוסדות המציעים קורס נומרולוגיה. בין המוסדות ניתן לציין את: ענבל לוי – בית הספר לנומרולוגיה בתל אביב ובהרצליה, מכללת הצ'אקרות בחולון, הוד השרון ותל אביב, מכללת הנות בחדרה, מכללת המצפן – שוקי גבאי בתל אביב, ראשון לציון והרצליה ומכללת חשב בכפ"ס.

באפשרותכם לבחור את המוסד ממנו את מעוניינים לקבל פרטים נוספים, להשאיר פרטי התקשרות ונציגיו יצרו עמכם קשר בהקדם האפשרי.

קהל יעד

נומרולוגיה מתאימה לאנשים המחפשים כלי מעשי למציאת תשובות בחייהם האישיים, לאנשים המבקשים לעסוק בתורת הנסתר ולסייע ללקוחות באמצעות מתן ייעוץ וגם לאלו המבקשים להעשיר את ידיעתם ולהיפתח לתחומי עניין חדשים.

האם יש תנאי קבלה?

ההרשמה ללימודי נומרולוגיה פתוחה בפני הקהל הרחב. ייתכן והמוסד יתנה את ההרשמה במעבר ראיון קבלה קצר לצורך היכרות ותיאום ציפיות. ישנם מוסדות המציעים קורסים מתקדמים ובהם ההרשמה תותנה ברקע מעשי או לימודי קודם.

היקף תכנית הלימודים

ישנם מוסדות המתמקדים בזרם מסוים מתוך הנומרולוגיה וישנם כאלו המקיפים מספר זרמים. אי לכך, ניתן למצוא הבדלים בהיקף המפגשים הנע בין 18 ל-30. אנו ממליצים לערוך שיחת ייעוץ עם מספר מוסדות כדי שתוכלו למצוא את הקורס שיתאים לכם באופן המדויק ביותר.

תעודות והסמכה

בוגרי הקורס שינכחו בשיעורים ויעמדו במטלותיו השונות יקבלו תעודת סיום מטעם המוסד הנבחר.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי הקורס

ישנם בוגרים המשתלבים לאחר סיום הקורס במכוני ייעוץ העוסקים במיסטיקה ובתורת הנסתר. כמו כן, באפשרותכם לצאת לדרך עצמאית ולהעניק שירותי ייעוץ והכוונה לקהל הרחב. אפשרות תעסוקה העומדת בפני בוגרים שצברו וותק וניסיון בן מספר שנים הוא לפתוח קורס משלהם ולהעביר את הידע שלהם הלאה.
 
פרטים נוספים:
עלות קורס נומרולוגיה עשויה לנוע בין 2,000 ל-3,500 ש"ח. מומלץ לבדוק את מחירי הקורס באופן נקודתי בין מספר מוסדות. כמו כן, ישנם מוסדות המציעים את הקורס בלימודים אחד אל אחד או עם מספר אנשים מצומצם. אנו ממליצים להגיע לפגישת ייעוץ שתאפשר לכם גם להתרשם מן הסביבה הלימודית ומן המרצים בקורס. מאחלים לכם חווית למידה מעשירה, מרתקת ומעצימה וכמובן המון בהצלחה מצוות פורטל לימודים.

מלא טופס פנייה למוסד וקבל מידע על קורס נומרולוגיה
שוקי גבאי נומרולוגיה בע"מ
המצפן – שוקי גבאי נומרולוגיה
שוקי גבאי נומרולוגיה בע"מ
המכללה מלמדת ב: הרצליה, ראשון לציון, תל אביב.

המסלול נלמד ב: הרצליה, ראשון לציון, תל אביב.
יורם כללי
ביה"ס למקצועות הטיפול
מכללת הנות בחדרה
ביה"ס למקצועות הטיפול
המכללה מלמדת ב: חדרה.

המסלול נלמד ב: חדרה.
רזי הנומרולוגיה
ענבל לוי - נומרולוגיה
רזי הנומרולוגיה
המכללה מלמדת ב: הרצליה, תל אביב.

המסלול נלמד ב: הרצליה, תל אביב.
ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765
או השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם
שירות מהיר
מקצועי ואישי
10 שנות
נסיון בתחום
עבודה מול בתי הספר
הטובים בארץ
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765