ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
צריך עזרה?
מלא פרטיך ואחד מיועצנו
יחזור אליך בהקדם
או התקשרו ליעוץ חינם
03-3727765

קורס אילוף כלבים

קצת מידע על קורס מאלף כלבים
אז אתה רוצה להיות מאלף כלבים כי אתה אוהב כלבים, נכון? הגיוני, אבל לפני שאתה בוחר לצלול לתוך קריירת חלומותיכם, שאל את עצמך שאלה חשובה מאוד: איך אתה מרגיש לגבי אנשים? רוב אילוף הכלבים הוא למעשה חינוך כלבים ואילוף בני אדם. ישנם לקוחות נפלאים שהכניסו כל מה שיש להם לתוך הכשרה ושיקום כלביהם. הם עושים את שיעורי הבית שלהם. הם להוטים לחדד את כישוריהם. הם מתייחסים כלביהם עם חסד. אבל יש גם לקוחות אשר יאתגרו אתכם בכל רמה של ההוויה שלכם, אשר תערער על המומחיות שלך, לא יצליחו לעשות את שיעורי הבית שלהם ולאחר מכן יתלוננו כי הכלב שלהם לא משתפר. לכן חשוב לכל מאלף כלבים עתידי לדעת כי העבודה העיקרית לא תהיה עם הכלבים, אלא ללמד את הבעלים שלהם כיצד להתמודד עם הקושי להיות הדמות הדומיננטית בחיי הכלב. עדיין מעוניין? נהדר! כעת כל שעליך לעשות הוא להשאיר פרטים וצוות פורטל לימודים יעשה כל שביכולתו להתאים לך את המוסד המתאים ביותר עבורך, בהצלחה!

לרשימת מוסדות באתרינו המלמדים קורס אילוף כלבים

קצת מידע על קורס אילוף כלבים

מאלף כלבים - ללכת בעקבות התשוקה שלך למקצוע

ישנם מסלולים רבים שאפשר לנקוט כדי להשיג את הכישורים והניסיון הדרושים כדי לאמן כלבים של אנשים אחרים. מאמנים רבים עושים זאת בהסתמך על ספרים, קטעי וידאו וניסיון אישי עבור השכלתם. אחרים לומדים על ידי חניכות עם מאמן אחר , או הליכה לסמינרים וסדנאות לקבלת החינוך עבור הרבה מאמנים. אך עדיין, המסלול המלא לאילוף כלבים נחשב למסלול הרשמי יותר אשר מציג את מיטב האפשרויות ללמידת סודות האילוף.

סוגי האימון

ישנם שני סוגים של אימונים: אימון מונע התנהגות, או מתקן הרגלים רעים לכלבים שפיתחו הרגלים בעייתיים כמו קפיצות, רדיפה אחרי רכבים, תחינות, טיפוס על רהיטים, ולעיסה של כל דבר. זה מאוד חשוב להיות עקבי במהלך תהליך ההכשרה. לדוגמא, אל תתנו לכלב לעלות על הספה, אלא אם אתם מתכננים לאפשר לו להיות על הספה כאשר הוא גדל. זה יבלבל אותו, ויגרום לבעיות. עוד חשוב לדעת כי נדרש זמן רב כדי ללמוד התנהגות כלבים וחשוב לדעת לספק את האינסטינקטים הטבעיים של הכלב, ופעילות גופנית נכונה תוכל לפתוח חלון הזדמנויות לתקשר עם הכלב ולהיות ההבדל בין הצלחה. אילוף כלבים שלך ממש לפני ארוחות יעזור להם לשייך את הארוחה בתור תגמול על האימון וגם לגרום להם לראות את האימון כמעניין יותר.
לרשימת מוסדות באתרנו המלמדים אילוף כלבים


הבעיה עם אילוף כלבים חיובי בלבד

החיים האמיתיים, עבור כל היצורים החיים מורכבים מעבר להשלכות חיוביות בלבד ולכן, גם כשמדובר בכלבים לימודי ההשלכות החיוביות חסרה מספר רב של תיקונים המשפרים את התנהגותו של הכלב. קחו לדוגמה מצב בו הכלב אינו רעב. הדבר למעשה מבטל כל רצון של חינוך חיובי אשר מתבסס על פיצויים, אכילים ברובו, וברגע שאי-אפשר למשוך את תשומת הלב של הכלב, מאמנים מסוג החינוך החיובי נתקעים עד שיצליחו למשוך את תשומת ליבו בפיצוי אחר. בנוסף לכך, כלבים מעט אגרסיביים יותר או כאלה שסבלו מהבעלים הקודמים שלהם נדרשים יותר סמכות ותחושת הגנה שחינוך חיובי לא תמיד יוכל לספק. בסופו של דבר, השלכות חיוביות מעודדות אותנו לחזור על התנהגות טובה והשלכות שליליות מרתיעות אותנו מלחזור על התנהגות רעה. דוגמה אנושית, היא כשאנחנו מחזיקים את הדלת ומישהו אומר, "תודה!" ואנו צפויים לעשות זאת שוב. מצד שני, כאשר אנו יודעים שאם נגנוב, נסתכן במאסר או עונש כספי, אנחנו נוטים פחות לעשות זאת. גם בלהקה, הכלב הדומיננטי יודע לעודד התנהגות טובה מצד הכלבים או לתקן בנשיכה התנהגות רעה, אך אין זה אומר שהכלב שנענש "נכנס לדיכאון, אלא פשוט מבין שהתנהגות מסוג זה לא מקובלת בלהקה.

תכונותיו של מאלף הכלבים

סבלנות - מילת המפתח למאלפי כלבים. כשזה נוגע לכלב יש לנהוג עמו בסבלנות שכן תהליך הלמידה המורכב מצריך זמן רב. רגישות - על מאלף כלבים להיות בעל רגישות גבוהה כלפי הכלב, שכן הכלב הוא חיה רגישה שחשה בכל שינוי סביבתי. כלבים יכולים להילחץ מסביבה משתנה, מהמולה וחשים בלחץ. אהבה אמיתית לתחום - אנשים רבים אוהבים חיות אך כשזה נוגע לטיפול בהן, הדברים יכולים מעט להשתנות. על מאלף כלבים לאהוב באמת התחום ולהרגיש תחושת מחויבות כלפי הכלב. יכולת תקשורת טובה - אדם בעל יכולת תקשורת מעולה עם כלבים ושמתחבב על ההולכים על ארבע במהירות – יכול להתאים במידה רבה עבור המקצוע. יכולת תקשורת טובה היא קריטריון חשוב עבור התחום.

בחירת הקולר המתאים עבורך ועבור כלבך

הרצועה הוא אחד הכלים החשובים ביותר שיש לך. ברוב המקומות, זה אפילו נדרש על פי חוק כאשר הכלב שלך בחוץ. אם אין לך בעיות על ההליכה, זה יכול להיות כלי נהדר. זה מאפשר לך לשמור על הכלב המאוזן שלך בבטחה לצידך ומחוץ לאזור הסכנה. לכלבים עם בעיות על ההליכה, הקולר מאפשר תיקונים מהירים כדי לשחרר את הכלב שלך בחזרה על מסלול. תן משיכות מהירות ברצועה, שכן על ידי מתן משיכה מהירה לצד, אתה מוציא אותו משיווי משקל ומקבל את תשומת לבו. אך אל תשכח לעודד את הכלב כאשר הוא מגיב לך נכונה. הרתמה יכול להיות כלי נהדר אם מדובר בכלב עם בעיות נשימה, או כזה שמושך חזק יותר ואינך מעוניין לפגוע בו בזמן המשיכה. 

כיצד לבחור בית ספר לאילוף כלבים

אחד הקריטריונים הראשונים והחשובים ביותר לבחירת הספר אילוף כלבים שלך הוא סגנון אימון שהם מפעילים. חפש בכיתה המשתמשת בשיטות אילוף כלבים אנושיות, לא אלימות. חפש מאלף כלבים שמעודדים לתגמל התנהגות רצויה תלמידיהם ולא באמצעות הפחדה וענישת יד קשה. בדקו את האישורים, ההסמכה וניסיון של המאמנים. כמו כן חשוב כי מאמנים המשיכו ללמוד ולקדם את כישוריהם. אפשר לבקש גם ללכת להעיף מבט על כמה שיעורים לפני קבלת ההחלטות שלך. רוב בתי ספר אילוף הכלבים יקבלו זה ואפילו מצפה לזה של הלקוחות הפוטנציאליים שלהם. בדקו את סיפורי הצלחה, המלצות והפניות מבתי ספר אילוף הכלבים אתה שוקל. האם יש להם לקוחות שמחים ומרוצים? מקור גדול של מידע ומשוב ניתן שאסוף על ידי דיבור עם הווטרינר שלך ואם הוא מכיר את בית הספר. 
לרשימת מוסדות באתרנו המלמדים אילוף כלבים


מה הציפיות שלך מהקורס?

חשוב לדעת מהם הציפיות שלך ומדוע את מעוניין ללכת לבית ספר אילוף כלבים ולכתוב את מטרות שיש לכם עבור הכלב שלכם, ואז להתאים את זה אל מול השיעורים המוצעים במוסד הלימודי. בדיקה האם אתה יכול לקבל תמיכה אחד על אחד עשויה להיות חשובה לך בשלב כה או אחר. משהו שכדאי לזכור הוא כי קורס אילוף כלבים הוא לא תהליך אינטואיטיבי, אתה צריך להתחנך. גורמים נוספים בעלי חשיבות לא פחותה הם מיקומו של בית הספר והמחיר של השיעורים. מה אתה מקבל מבחינת זמן והאם הכסף מוחזר על ידי היתרונות הלימודיים שנרכשו באמצעות הקורס.

קורסים נוספים לכלבי עבודה

כל מאלף כלבים יכול להרחיב את לימודיו בתחומים נוספים בעולם הכלבנות. בישראל ישנם כמה כלבי עבודה, אשר נעזרים בהם בחיי היום-יום כגון כלבי ביטחון המשרתים בשירותי האכיפה המשטרתיים ובצה"ל, כלבי נכיה לעיוורים וכלבי תרפיה המשמשים ככלבי עזר למטפלים עבור בעלי מוגבלויות שונות. הכלב החל את דרכו ככלב עבודה ולכן ברוב המקרים, כלבי עבודה הם הכלבים המאוזנים יותר ויותר מאושרים שכן הם זוכים לבלות את כל היום עם הבעלים שלהם כשם שלהקה מבלה יחדיו. אך במקרים של כלבי עבודה, ניתן לעבוד רק עם כלבים גזעיים שכן כך אפשר לדעת בדיוק איזה סוג כלב אתה מקבל לעבודה, מה הרקע שלו, והאם הוא מתאים לסוג השירות שאתה בתור מאלף מבקש ממנו לעשות.

זהו, כל מה שנותר לנו בפורטל לימודים הוא לאחל לכם בהצלחה במציאת בית ספר אילוף הכלבים המתאים לכם ואת הכלב המתאים עבורכם. רק זכרו, ברגע שאתם חושבים שמצאתם בית ספר שלדעתכם הוא ברמה טובה, עליכם להתכונן, כי רק עכשיו מתחילה העבודה הקשה! זכרו כי אילוף הכלבים שלך הוא לא משהו שאתם עושים פעם בשבוע כשאתם הולכים לכיתה. זה צריך להיות תהליך מתמשך שאתם בונים אותו כל יום.
מלא טופס פנייה למוסד וקבל מידע על קורס אילוף כלבים
woof dogs בית שמש
woof dogs חיפה
woof dogs נתניה
יורם כללי
ספורט - בריאות - הגשמה
מכללת אשכולות
ספורט - בריאות - הגשמה
המכללה מלמדת ב: זכרון יעקב, ירושלים, קרית שמונה.

המסלול נלמד ב: ירושלים, ירושלים, זכרון יעקב, קרית שמונה.
ספיר- המרכז ללימודי המשך וחוץ
המכללה מלמדת ב: שדרות.

המסלול נלמד ב: שדרות.
ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765
או השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם
שירות מהיר
מקצועי ואישי
10 שנות
נסיון בתחום
עבודה מול בתי הספר
הטובים בארץ
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765