ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
צריך עזרה?
מלא פרטיך ואחד מיועצנו
יחזור אליך בהקדם
או התקשרו ליעוץ חינם
03-3727765

קורס ספרדית

קורס ספרדית

השפה הספרדית (הנקראת גם קסטז׳אנו בהגייה דרום אמריקאית), היא השפה המדוברת השלישית בגודלה בכל העולם, מיד אחרי השפות המנדרינית והאנגלית. הספרדית שייכת לקבוצת השפות הרומאניות, במשפחת השפות, וקרובה במיוחד לפורטוגזית. כיום בעולם ישנם מעל ל-400 מיליון דוברי ספרדית ברחבי העולם כש-332 מדובריה, עושים זאת כשפת אם והיתר כשפה זרה. למעשה, הספרדית מדוברת ב-43 מדינות ברחבי העולם וכמעט בכל יבשת היום ניתן למצוא את דוברי השפה. לכן היא מומלצת מאוד, עבור אנשים המעוניינים לפתח עסקים ביבשות האמריקאיות, ובשוק האירופאי. פורטל לימודים מציג לגולשים שלו מידע על מספר רב של מוסדות המציעים קורס ספרדית, בין אם מדובר בלימודים לצורך עסקים, לצורך טיול או לצורך השכלה כללית בגוון קורסים למתחילים וקורסים מורכבים יותר עבור מי שכבר דובר את השפה. כל שאתם צריכים לעשות כעת, הוא להשאיר את הפרטים שלכם לפי השדות המבוקשים ולסמן את המוסדות עליהם אתם מעוניינים לקבל מידע וצוות פורטל לימודים יחזור אליכם במהרה עם כל המידע אודות קורס ספרדית. בהצלחה.

לרשימת מוסדות באתרינו המלמדים קורס ספרדית

קצת מידע על קורס ספרדית

היסטוריה של השפה הספרדית

העדויות הראשונות למסמכים רישמיים בהם הופיעה הספרדית לראשונה מתוארכים למאה ה־11 לספירה. אוצר המילים הספרדי הכיל עיקר אוצר מילים לטיני, אשר התערבב עם אוצר המילים הערבי, ועם השנים הספרדית התפתחה מהלטינית ה"פשוטה", אותה דיברו תושבי המושבות של האימפריה הרומית שהתפרקה. הספרדית המוכרת לנו היום, החלה את דרכה בזכות עליית ממלכת קסטיליה, שהייתה ממוקמת במובלעת קטנה בקצה המזרחי של ממלכת לן. קסטיליה שיחקה תפקיד מוביל בכיבוש ספרד מחדש, לאחר הכיבוש האיסלאמי, כאשר הרחיבה בהדרגה את שלטונה דרומה, עד סוף המאה הרביעית, אז חלשה על כל חצי האי למעט פורטוגל. עם האיחוד של קסטיליה ואראגון בשנת 1479, מדינת הלאום הספרדית המודרנית נולדה ובשנת 1492, כאשר הכובשים והמיסיונרים הגיעו לעולם החדש, אמריקה, הם הביאו את השפה קסטז׳אנו (גרסה מוקדמת יותר של הספרדית המדוברת) וכפו אותה, על אוכלוסיית הילידים, עד אשר הקסטז׳אנו הפכה לשפה הרשמית של העולם החדש. בשפה העברית, השם, ספרדית, מגיע מהשם המסורתי לחצי האי האיברי, ספרד, אותו כינו היהודים בימי הביניים, ששאלו אותו מספר עובדיה, שם הוא מוזכר כיעד ההגליה מירושלים. 
 

הבדלי השפות הספרדיות

אחד ההבדלים הגדולים בין דוברי ספרדית מספרד, לאלה מאמריקה הלטינית, הוא שהספרדים נוטים לדבר עם הלשון. במילים אחרות, הם עושים צליל "ת'ה" כשהם מבטאים את 'C' ו-'Z'. האגדה מספרת שההבדל נוצר לאחר שהשלטון הספרדי החל על העולם החדש, ובספרד קם מלך שדיבר בצורה זו. חצרני נתיניו אמצו תכונה זו כדי לרצות את מלכם וכתוצאה מכך, הגייה זו הפכה להגייה הרשמית בספרד, בזמן שביבשת אמריקה, לא הכירו את השינוי והמשיכו לדבר בשפה המקורית. אמיתות האגדה אינה חשובה, אלא באה לציין כיצד המיקום הגיאוגרפי והתרבות המקומית יכולה להשפיע על האופן בו אנשים מדברים, כאשר ייחודה של השפה הספרדית היא שבמקומות מסויימים ברחבי העולם, אפשר לגלות ניבים מסויימים של השפה אשר, יידרשו גם מדוברי שפת אם, לחדד ולשנן מחדש את יכולותם. לדוגמא, הספרדית הצ'יליאנית עברה כברת דרך ארוכה מאז גילוי אמריקה. היא פתחה מאפיינים משלה כדי להתאים את התרבות הצ'יליאנית ואנשיה. למעשה, זה מקובל לומר כי הצ'יליאנים לא מדברים ספרדית ובמקום זאת צ'יליאנית.  

החשיבות של קורס ספרדית

כאמור, מעל ל-400 מיליון בני אדם ברחבי העולם מדברים ספרדית. על ידי לימוד ספרדית, אתם תהיו מסוגלים לתקשר עם דוברי ספרדית שאינם דוברים אנגלית, בצורה טובה יותר. בין אם אתם בוחרים לטייל בחו"ל, או לעבוד בעסק מסחרי המעוניין לפתח קשרים בינלאומיים, אתם תוכלו לפתח את היכולות שלכם ולהעשיר את חייכם. לימוד השפה הספרדית יכול אף לשפר את קורות החיים שלכם, כיוון שמעסיקים תמיד אוהבים מועמדים אשר יודעים לדבר בשפות זרות, מעבר לאנגלית. מועמדים אלה מראים למעשה על יכולות לימודיות גבוהות ומציגים רושם ראשוני של אנשי העולם הגדול, אשר מסוגלים גם לפתח את העסק, במידה ובעלי החברה יהיו מעוניינים להתפתח בשוק הבינלאומי, ואם אתם מעוניינים לעסוק בקריירה בינלאומית כגון תיירות או סחר ושיווק, ידעה שפה נוספת בהחלט תשפר את סיכויי הקידום שלכם. בנוסף לכך, הוכח שלימוד שפה זרה עוזר לשמור על הזיכרון שלנו חד. ככל שאנו מתבגרים, הזיכרון שלנו מתחיל לדעוך ופעילות מסוג למידה של שפה זרה, או ניגון בפסנתר מגרה את פעילות המוח. לבסוף, ידיעה של שפה זרה הוכחה כבעלת השפעה חיובית על הביטחון העצמי שלנו כבני אדם, אשר בהחלט יכול לעזור בכל ראיון עבודה.
 

מה מקנה לימוד קורס ספרדית?

תחילה, לימודי ספרדית יכולים לפתוח עבורכם עולם שלם של הזדמנויות עבודה שונות. בעוד שרוב האנשים מוגבלים בחיפוש העבודה שלהם והזדמנויות עבודה ברשת לעולם דוברי האנגלית, דוברי הספרדית יכולים ליצור קשרים מצוינים בעת נסיעה לחו"ל. עם אחוז נמוך יחסית של אנשים אשר דוברים ספרדית כשפה שלישית, יש לכם את הזדמנות לעשות רושם חזק באופן מיידי על כל מעסיק. שנית לדוברי ספרדית ישנם הזדמנויות  גדולות יותר לפתח קריירה בינלאומית. מלבד ספרד, ישנם עוד 40 מדינות ברחבי העולם אשר הספרדית נחשבת לשפה רשמית ואף בארצות הברית השפה הספרדית צוברת יותר ויותר כוח, גם בשוק התעסוקה והצריכה. לבסוף, אתם תוכלו לעבוד גם כמתרגמים עבור תאגידים כאלה ואחרים ועסקים קטנים שאינם זקוקים למתרגמים במשרה מלאה וכך להשלים הכנסה בקלות. זוהי דרך נהדרת לבנות את קורות החיים שלך ולהגדיל את ההכנסות שלך מבלי לשנות מסלולי קריירה או לעזוב את עבודת היום-יום שלך. 
 

למי מתאים קורס ללימוד ספרדית וכיצד השיעורים מתבצעים?

לימודי השפה הספרדית מתאפשרים לכל אדם במספר מסגרות של קורסים ייעודיים או מוסדות אקדמיים, בהם ניתן ללמוד את השפה במגוון רחב של אפשרויות. ישנם קורסים של ספרדית למתחילים, דרך ספרדית למתקדמים, עד לספרדית עסקית ולמידת השפה על בורייה וספרות ספרדית. כל תחום שכזה מכיל בתוכו מגוון לוחות זמנים שישתנו בהתאם למסלול הלימודים ובהתאם ללו"ז שהסטודנט יכול להרשות לעצמו. הקורסים יכולים להיארך ממספר חודשים בודדים ועד מספר שנים ארוכות. בנוסף לכך, היום אפשר ללמוד במגוון קורסים אינטרנטיים, לכל אדם שמתקשה ללמוד בכיתה עם תלמידים נוספים ומחפש הדרכה אישית יותר. לימודי השפה מתאימים עבור כל מי שמעוניין ללמוד ספרדית למטרות עסקיות במקרים בהן אנשים פרטיים מעוניינים להתקדם בעבודה, להרחיב את מספר הלקוחות שלהם  ולפתוח עבור עצמם דלתות נוספות, ואף למטרות אישיות, כגון מעבר לחוץ לארץ, או טיול מרגש במספר מדינות לטיניות. 
 

טיפים ללמידת השפה הספרדית

בלימודי ספרדית, כמו בכל תרגול של שפה חדשה, ישנה חשיבות לתרגול היום-יומי, עד שתוכלו להרגיש שאתם "נושמים" את השפה. כאשר תתחילו את קורס, ולפי מטרת הלימודים ברורה, תוכלו להתמקד על אוצר המילים החשוב לכם ביותר, בין אם מדובר על אוצר מילים של השפה המדוברת, כולל מילות סלנג מקומיות, או תארים רשמיים ומושגים עסקיים. את המיקוד אותו אתם מחפשים, תוכלו לשנן בין היתר, באמצעות קריאה בעיתון, קריאת מאמרים באינטרנט וצפייה בטלוויזיה בספרדית. טיפ מועיל נוסף לשינון של השפה ואוצר המילים החשוב הוא הכנת פתקיות וכרטיסיות, בזכותם תוכלו לתרגל ולשנן את השפה באוטובוס, בהפסקה בעבודה ובהפסקות סיגריה. אך עם זאת, ולמרות כל השינון והלימוד, תמיד מומלץ להסתובב עם מילון אוצר מלים קטן בכיס החולצה או התיק, אשר תוכלו להשתמש בו כמוצא אחרון במקרים בהם תתקשו במיוחד, או במידה ותחפשו להרחיב את אוצר המילים שלכם.  

הסיבה הפשוטה מדוע כדאי לכם ללמוד ספרדית

ספרדית נחשבת לאחת השפות שהכי קל ללמוד. בייחוד לדוברי השפה האנגלית. הדקדוק וההגייה אומנם שונה מאנגלית, אבל פשוטה ועקבית. בגלל שהשפה האנגלית בנויה ב-30 אחוזים מאוצר המילים שלה מהשפה הלטינית, תוכלו מיד לזהות ולהבין מילים בספרדית אשר חולקים את אותם שורשים. לבסוף, אתם תוכלו לתקשר ולהביע את עצמכם גם עם דקדוק פשוט עוד לפני שהגעתם לרמה הגבוהה של הבנה. ודבר אחד אחרון, השפה הספרדית נחשבת לאחת השפות הרומנטיות ביותר בעולם, אז רק דמיינו את התגובה של בני או בנות הזוג שלכם כשתלחשו להם באוזן משפט אהבה בספרדית.

מלא טופס פנייה למוסד וקבל מידע על קורס ספרדית
זהו הזמן, המקום והרגע ללמוד שפה שאוהבים!
דיאלוג
זהו הזמן, המקום והרגע ללמוד שפה שאוהבים!
המכללה מלמדת ב: אשדוד, באר שבע, חיפה, ירושלים, מודיעין, נתניה, פתח תקוה, ראשון לציון, רעננה, תל אביב.

המסלול נלמד ב: אשדוד, באר שבע, חיפה, ירושלים, מודיעין, נתניה, פתח תקוה, ראשון לציון, רעננה, תל אביב.
יורם כללי
ספורט - בריאות - הגשמה
מכללת אשכולות
ספורט - בריאות - הגשמה
המכללה מלמדת ב: זכרון יעקב, ירושלים, קרית שמונה.

המסלול נלמד ב: קרית שמונה.
ספרדית בסנטר- בית ספר בוטיק לספרדית
ספרדית בסנטר- און ליין - פרטי, קורסים פרונטאליים
ספרדית בסנטר- בית ספר בוטיק לספרדית
המכללה מלמדת ב: תל אביב.

המסלול נלמד ב: תל אביב.

מידע על
המכללה

מידע על המסלול

7 מסלולים
בתי הספר רב תחומיים ומוכרים ע´´י מהט
רשת בתי הספר להנדסאים של המכללה למינהל
בתי הספר רב תחומיים ומוכרים ע´´י מהט
המכללה מלמדת ב: אילת, אשדוד, באר שבע, חיפה, ירושלים, נתניה, פתח תקוה, ראשון לציון, רחובות, תל אביב.

ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765
או השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם
שירות מהיר
מקצועי ואישי
10 שנות
נסיון בתחום
עבודה מול בתי הספר
הטובים בארץ
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765