ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
צריך עזרה?
מלא פרטיך ואחד מיועצנו
יחזור אליך בהקדם
או התקשרו ליעוץ חינם
03-3727765

השלמה לעורכי מבדקים בכירים

כל המידע על קורס השלמה למבדקים בכירים


השלמה לעורכי מבדקים בכירים הינה תכנית קצרה המחולקת ל-2 מפגשים חד שבועיים ובמסגרתה מקבלים בעלי הכשרה קודמת בעריכת מבדקים פנימיים את ההסמכה לערוך מבדקים לצד ב' ו-ג' אצל ספקים וקבלנים חיצוניים העובדים עם הארגון.

אם אתם מעוניינים להתקדם להסמכה בכירה ומחפשים מידע על קורס השלמה למבדקים בכירים, כאן ריכזנו עבורכם את כל המידע על משמעות ההסמכה ועל תכנית הלימודים. במאמר תוכלו למצוא מידע אודות מבנה תכנית הלימודים, הנושאים השונים הנלמדים במסגרת הקורס, משך הלימודים, מוסדות לימוד בישראל ואפשרויות תעסוקה. לקבלת ייעוץ לימודים התקשרו אלינו במספר הטלפון 03-3727765 או השאירו פרטי התקשרות ונציג יחזור אליכם עם מידע נוסף. בסוף המאמר מרוכזים מוסדות להתרשמותכם המציעים את ההשלמה.
תעודת זהות קורס השלמה לעורכי מבדקים בכירים
תנאי קבלה
 • הקבלה עבור לימודי השלמה למבדקים בכירים מותנית בהסמכה קודמת ובמעבר ראיון קבלה אישי מול נציגי סגל תכנית הלימודים.
 • במסגרת הראיון תיבדק מידת הידע הקיים הן בראיון והן במסגרת בחינות פנימיות קצרות.
משך לימודים
 • תכנית השלמה זו נחשבת לקצרה וממוקדת והיא מתפרשת על גבי יומיים בלבד.
 • מרבית מוסדות הלימוד מציעים את הקורס במתכונת לימודי ערב כדי לאפשר שילוב בין עבודה קיימת ללימודים.
שכר ממוצע
 • עורכי מבדקים בכירים מגיעים משלל תפקידים שונים במפעלים, חברות וארגונים במשק וממלאים תפקיד זה כחלק מתפקידים ניהוליים ותפעוליים מקבילים.
 • לפיכך, לא ניתן לספק נתוני שכר ממוצעים אודות תחום לימודי זה.
תכונות אופי
 • אם אתם מחפשים להתקדם בתחום המבדקים הפנימיים, בעלי יכולת ניהולית טובה, מכירים את תקנות האיכות והבקרה לעומקן ובעלי יכולת שימת לב לפרטים חדה, הרי שתכנית לימודים זו תתאים לכם במידה רבה.
לרשימת מוסדות באתרינו המלמדים קורס השלמה לעורכי מבדקים בכירים

מה זה אומר עריכת מבדקים בכירה?

קורס עורכי מבדקים פנימיים נמשך 3 ימים אך ישנה האפשרות לעבור את הקורס המלא של 5 ימים שלאחריהם יקבלו המשתתפים גם הסמכה כעורכי מבדקים בכירים.

ישנם ארגונים שאינם זקוקים לעורכי מבדקים בכירים כשהסמכות המבדילה אותם מעריכת מבדקים פנימית היא האפשרות, הסמכות והידע לבצע בקרת איכות גם אצל גורמים החיצוניים לארגון בו הם עובדים דוגמת ספקים וקבלנים חיצוניים. עם זאת, לעתים עולה הצורך במהלך הזמן לאור שינויים תהליכי העבודה ורצון הארגון לספק עמידה איתנה יותר בתקנות האיכות מתוך בחירה.

בדיוק לשם כך קיים קורס השלמה לעורכי מבדקים בכירים המיועד לאלו שעברו את ההסמכה הנדרשת הראשונית וכעת רוצים או זקוקים בארגונם להתעדכנות גם בעריכת מבדקים חיצונית. הקורס עובר בקצרה על התוכן מן הקורס הבסיסי וקופץ ישר למים העמוקים עם תוכן חדש, מעשיר ומרתק שיכין את משתתפיו לקראת בחינות ההסמכה.

מבנה ומהלך קורס השלמת עורכי מבדקים בכירים

כיום ישנם מספר מוסדות המציעים את תכנית ההשלמה ומתנים זאת בהצגת תעודות הסמכה קודמות ומעבר ראיון קבלה אישי.

במסגרת הקורס נחשפים המשתתפים לתכנים הרלוונטיים באופן ישיר לביצוע עריכת המבדקים דרך נושאים דוגמת בקרת איכות, תשאול, עריכת דו"חות ולקיחת מדדים, אך גם נושאים מעשירים וחשובים לא פחות דוגמת תקשורת בין אישית וניהול צוות מרובה משתתפים.

לאורך שני המפגשים מקבלים המשתתפים ליווי מקיף ואישי מצד מרצים מנוספים ובעלי הבנה מעשית ורקע מקצועי בהדרכה. הקורס משלב בין הקניית ידע תיאורטי מקיף ומעמיק לבין התנסות מעשית. במהלך הקורס ישתתפו משתתפי התכנית בסימולציות מעשיות שידמו מקרי בוחן שונים ושיקנו הבנה הרמטית בתחום לקראת השתלבותם בתקן האיכות בארגונם.


תוכן שעשוי לעניין אותך:נושאי לימוד

בין הנושאים הנלמדים במסגרת קורס השלמה לעורכי מבדקים בכירים ניתן לציין:
 • סמכות עורכי מבדקים בכירים
 • בדיקת איכות צד ב' ו-ג'
 • לקיחת וניתוח מדדים
 • כתיבת דו"חות תקופתיים
 • הכנת וקריאת תרשימי זרימה
 • התייעלות ארגונית
 • תקשורת בין אישית
 • תכנון מערך ביקורת פנים
 • הכנת מבדקים
 • מערכות בקרה ואיכות
 • תיעוד מידע
 • בטיחות בעבודה
 • התמודדות עם התנגדויות
 • בדיקת ספקים
 • עריכת ביקורת לקבלנים חיצוניים
 • ועוד.
כלל התכנים הנלמדים לאורך התכנית זוכים לגיבוי מעשי בדמות סימולציות מעשיות המדמות למשתתפי הקורס התמודדות עם מקרי בוחן שונים.

מוסדות לימוד

בפורטל לימודים ריכזנו עבורכם מוסדות לימוד שונים המציעים קורס השלמת עורכי מבדקים בכירים. תוכלו למצוא את הרשימה בסוף המאמר ולהתרשם ממוסדות הלימוד השונים הרלוונטיים עבורכם.

נשמח לסייע לכם ולתת מידע מקיף על תכנית הלימודים ועל המוסדות האופציונליים.

תנאי קבלה

כדי להתקבל לתכנית ההשלמה על המועמדים למלא שאלון הבוחן את מידת היכרותם על תקני ה-ISO הנדרשים, לעבור ראיון קבלה אישי ולהציג תעודות הסמכה להשכלה מקצועית רלוונטית קודמת.

קהל יעד

במסגרת הקורס ניתן למצוא עורכי מבדקים פנימיים המבקשים להתקדם לתפקיד בכיר בעל אפשרויות סמכות גבוהות יותר ועובדים הנשלחים על-ידי ארגונים שונים מתוך הצורך בהידוק ההקפדה על תקני האיכות או בשל הרצון לבצע בדיקות איכות ברמה הגבוהה ביותר.

קורס זה גם פותח בפני בוגריו את האפשרות לקחת את המושכות ולנהל את מחלקת האיכות בארגון.

משך הלימודים

קורס השלמה לעורכי מבדקים בכירים אורך יומיים בלבד במתכונת מפגשים חד שבועיים.

מרבית מוסדות הלימוד מאפשרים את ההכשרה במסגרת לימודי ערב וזאת מתוך ההכרה בכך שמרבית קהל היעד מגיע מתוך מקום עבודה קיים.


תעודות

בוגרים שיסיימו את לימודיהם בהצלחה, יעמדו בכל דרישות המוסד הלימודי ויעברו את בחינות ההסמכה יקבלו מטעם המוסד שבו למדו תעודת עורכי מבדקים בכירים.

אפשרויות תעסוקה

בפני הבוגרים האפשרות להשתלב במערכת האיכות בארגונם ואף להתברג בתפקידים ניהוליים מאתגרים לשיפור וייעול מערכת הבקרה.

כמו כן, שורה שכזו בקורות החיים יכולה לפתוח בפני בוגריה מגוון אפשרויות תעסוקה בארגונים, מפעלים וחברות המחפשים אחר אנשי בקרת איכות מקצועיים שיקנו לארגון ערך מוסף.

צריכים להתייעץ? דברו איתנו!

נשמח לסייע לכם בכל שאלה והתלבטות במספר הטלפון 03-3727765 או דרך השארת פרטי קשר לנציג.

באתרנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מידע על לימודי תעודה, תארים ראשונים ומתקדמים, לימודים בחו"ל ולימודי הנדסאים. השתמשו במנוע החיפוש החופשי שלנו לקבלת המידע על הקורס הרצוי.

מלא טופס פנייה למוסד וקבל מידע על השלמה לעורכי מבדקים בכירים
יורם כללי
ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765
או השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם
שירות מהיר
מקצועי ואישי
10 שנות
נסיון בתחום
עבודה מול בתי הספר
הטובים בארץ


המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765