ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
צריך עזרה?
מלא פרטיך ואחד מיועצנו
יחזור אליך בהקדם
או התקשרו ליעוץ חינם
03-3727765

קורס מאמנים אישיים

קורס מאמנים אישיים

אימון אישי הוא תחום שבשנים האחרונות תפס תאוצה ויצר ביקוש עצום של אנשים הרואים בעצמם את היכולת לתרום מניסיונם האישי לאנשים זרים. תפקידו של המאמן האישי הוא לשנות את אורח חייו של הלקוח שלו, בין אם מדובר בשינוי תפיסה כלכלית, התנהגותית, נפשית, בעבודה ועוד. המאמן האישי הינו למעשה מעין הורה שלישי שאותו בוחר הלקוח כדי שיוכל להוציא מעצמו את מיטב היכולות שלו וישפר את רמת חייו לפי אורח החיים אותו הוא מנסה להשיג. מסגרת האימון הפכה פופולרית מאוד בישראל וקיים לה ביקוש רב בקרב יחידים, משפחות, חברות ובתי עסק השוכרים מאמן אישי שיסייע בהנחיה, ליווי, ייעוץ והדרכה. אצלינו בפורטל לימודים תוכלו למצוא מגוון קורסים בתחום האימון האישי ואם ברצונכם לברר עוד פרטים על הנושא אתם יכולים להשאיר את פרטיכם במקום המיועד לכך וצוות הפורטל ייצור אתכם קשר תוך מספר שעות עם כל המידע אודות קורס מאמנים אישיים, או שתוכלו להתקשר למספר המופיע ולקבל ייעוץ ראשוני ללא תשלום.

לרשימת מוסדות באתרינו המלמדים קורס מאמנים אישיים

קצת מידע אודות קורס מאמנים אישיים

קצת מידע על קורס הכשרת מאמנים אישיים

במהלך המאה ה-21, עלתה הראייה המעודדת את האזרח הפשוט ליצור פריצות דרך משמעותיות בחייו. ראייה זו, קידמה את תחום האימון (Coaching) כאמצעי לסגירת הפערים בין המקום בו האדם נמצא לבין המקום בו היה רוצה להיות. האימון האישי הפך לכלי אפקטיבי רב עצמה, שמקרב את המתאמנים למטרותיהן השונות ולמעשה, מיועד לכל אדם הרוצה להגדיל את השגיו ושואף לממש את חלומותיו, רצונותיו ושאיפות הן בתחום העסקי והן בתחום האישי. מסגרת האימון האישי, שהפכה פופולארית ככל שהשנים חלפו, החלה לצבור ביקוש רב בקרב יחידים, משפחות ועוד, המנסים להתמודד עם ריבוי המשימות, המועקות השונות, והמחויבויות היומיומיות שמרכיבים את חיינו הבוגרים. בוגרי הקורס מסייעים למתאמנים למצוא את הכוחות הפנימיים שלהם שבאמצעותם יוכלו להחליט על מסלול החיים המתאים להם עם תחושה של מסוגלות.
 

מאמנים אנשים לחיים

תחום האימון האישי, אינו מכונה חינם כ-Life Coaching (אימון לחיים) בשפה האנגלית. במהלך תקופת האימון מתפתחת מערכת יחסים מקצועית בה המאמן מסייע למתאמן להפיק תוצאות יוצאות דופן בחייו בין אם מדובר בתחומים אישיים או בקריירה ומנסה לפתור את הפער של המתאמן בין איפה שהוא נמצא כעת לעומת המקום שהיה רוצה להיות בו. המדריכים משתמשים בטכניקות של פסיכולוגיה חיובית, הדרכה ועוד אשר מגבירים את המוטיבציה והביטחון העצמי של המתאמן. הקואצ'ר הוא שותף פעיל בחייו החדשים של המתאמן ואינו רק מקנה לו כלים חיצוניים לפתרון בעיות, אלא גם מוציא ממנו את כוחותיו הפנימיים ודחוף אותו לגלות אותם. בשל כך התחום מקביל לנו בקונוטציה ספורטיבית ומכילה את הטרמינולוגיה של התחום.

מיהו ה"מאמן אישי"?

האימון האישי עוסק בעמדות וגישות שלנו כלפי העולם הסובב אותנו וכלפי עצמנו. ככל שהמתאמן מבצע ומתמיד במשימות שקיבל, הוא יוכל להגשים את מטרותיו וחזונו ומשמעותו של המאמן האישי, היא להיות השותף בחוויה הנושאת תוצאות. המאמן האישי תורם מניסיונו ומן הידע המקצועי שלו למתאמן ולכן לא כל אחד יכול לעסוק בתחום. משום שמדובר במתן שירות אשר ישנה את חייו של המתאמן, המועמדים המעוניינים להירשם ללימודי קורס מאמנים אישיים (קואצ'ינג) נדרשים לעמוד במספר תנאי קבלה. מרבית מוסדות הלימוד המעבירים את הקורס יידרשו כי המועמדים הניגשים אליהם יהיו לפחות בני 26 ומעלה, ובעלי תואר ראשון או לפחות בעלי וותק של 5 שנים במשרה ניהולית. הסיבה לכך היא משום שאנשי המקצוע ישפיעו על מהלך חייו של הלקוח, ולכן הם נדרשים להיות בעלי ניסיון חיים עשיר משל עצמם. כמו-כן, במסגרת תהליך ההרשמה, ידרשו המועמדים לעבור ראיונות קבלה קפדניים אשר יבדקו את מידת ההתאמה שלהם למוסד ותוכנית הלימודים שלו. המגזר החרדי הוא היחידי שתנאי הקבלה אצלו מקלים יותר משום שידוע כי האוכלוסייה החרדית מפעילה משקל שונה בחשיבות הלימודים באקדמיה ולכן אינה דורשת מהמאנים להיות בעלי תואר שכזה, כמו גם אינם נדרשים להיות בני 26 ומעלה משום שאורח חייהם של בני האוכלוסייה החרדית, ידרוש מהם להקים משפחה כבר בגיל צעיר, 21 בממוצע, לעומת האוכלוסייה החילונית שהממוצע להתחלת הקמתה של משפחה עומד על 28.
 

למי מתאים הקורס?

במסגרת קורס רוכשים הסטודנטים כלים לצמיחה אישית והשגת יעדים. אלו, כמובן, נועדו לסייע ללקוחות העתידיים, אך סטודנטים רבים מעידים על הערך המוסף אותו רכשו לחייהם האישיים. כמו כן הריגוש של עזרה לזולת הופכת את המקצוע לשליחות של ממש שכן המאמן ילווה את המתאמן ברגעיו הקשים ביותר לאורך דרך ארוכה וייחשף לתהליך מעצים בו ניכרים שינויים מהותיים במתאמן. בשל כך מאמנים מעידים כי באמת תחליף לתחושת התגמול מהעובדה שהצליחו לשנות את חייו של אדם לטובה ועזרו למתאמן להגשים את עצמו.
לרשימת מוסדות באתרנו המלמדים מאמנים אישיים

מהלך הלימודים בקורס מאמנים אישיים

במסגרת קורס מאמנים אישיים ירכשו הסטודנטים מגוון כלי הדרכה והנחיה שבאמצעותם יוכלו להוביל את המתאמנים בדרך למימוש היעדים שהציבו לעצמם והשגת פריצות דרך מקצועיות ואישיות. הקורס נפרס בדרך כלל על גבי שנת לימודים אקדמאית, בה לומדים כ-250 שעות לימודיות המתחלקות ל-150 שעות עיוניות בהם ילמדו על נושאים כגון: כלים לתקשורת בין אישית, כלי הדרכה, הצבת יעדים, שינוי חשיבתי, בניית חזון אישי, הטמעת ויישום עקרונות בחיי המתאמן, מחקרים בפסיכולוגיה חיובית, גיבוש תכנית הנחייה אסטרטגית, יחסי מאמן – מתאמן, קשיבות מודעת, שיווק עצמי, ניהול עסק ועוד. וכ-70 שעות מעשיות המלוות בקבלת הדרכה סדירה ופיקוח, משחקי תפקידים, סימולציות וכן התנסות מעשית באימון אישי. בסיום הקורס יקבלו הבוגרים שיעברו בהצלחה את כל הבחינות תעודת מוסמך לאימון אישי.
 

אפשרויות תעסוקה לבוגרי קורס מאמנים אישיים

בוגרי הקורס יוכלו לעבוד במספר תפקידים ולהיות מועסקים כמאמנים אישיים של חברות גדולות בתפקיד מאמן ארגוני, או לעבוד במחלקת משאבי אנוש. אנשי המקצוע האחרים בוחרים להצטרף לאיגוד המאמנים האישיים בו אפשר לתאר את התחומים בהם הם יכולים לייעץ והרקע שלהם בתחום האימון האישי. כדי למצוא עבודה בתחום, גם אם יש להם או אין להם רעיון לגבי איפה יעבדו כמאמנים אישיים, יכולים אנשי המקצוע לבחון כמה אפשרויות ותחומי אימון רחבים כדי להבין מהן אפשרויות נישה מומחיות. אפשרויות התעסוקה של המאמנים הם: אימון ארגוני, אימון מנהלים, אימון קריירת חיים, אימון לעסקים קטנים, אימון כישורי חיים וצמיחה אישית, אימון קבוצות וצוותים. בנוסף, חשוב לדעת כי המאמן האישי בהחלט יכול לנצל כל ידע מקצועי שצבר ולקדם באמצעותו את קריירת האימון שלו. לדוגמא אם יש למאמן רקע בכלכלה, אז יהיה לו יתרון על פני מאמנים אחרים בתחום אימון כלכלת הבית, רקע כאחות יהווה יתרון למאמנות אם הן מגישות מועמדות למשרה בענפי הבריאות, ואם יש למאמן ניסיון ניהולי, הוא יוכל להתחיל לעבוד בתחום אימון מנהלים.
 

להלן מספר מוסדות המציעים את קורס המאמנים האישיים:

מכללת יוזמות - בית הספר המוביל למקצועות האימון האישי וה- NLP, קורס הכשרת מאמנים (קואצינג) היחיד בפיקוח אוניברסיטה - הלימודים מתקיימים בת"א, ר"ג, רעננה, רחובות, נס ציונה, ב"ש, ים, חיפה, עמיעד, ירכא, ראש פינה
איקא הדרכות, קורסי קואצ´ינג וייעוץ אסטרטגי - הלימודים מתקיימים בתל אביב ורמת גן
NCS - בית הספר למאמני תזונה - הלימודים מתקיימים בתל אביב
המכללה הבינלאומית לאימון וניהול - ICCM - הלימודים מתקיימים ברמת גן
מכון אדלר - הלימודים מתקיימים בראשל"צ, חיפה, ירושלים, כפר סבא, ומודיעין
מכללת "התפתחות במיטבה"-ביה"ס הגבוה לאימון התפתחותי - הלימודים מתקיימים בנס ציונה ורמלה
הטכניון- לימודי המשך לתעודה - הלימודים מתקיימים בחיפה
מרכז כישורים - קישורים - הלימודים מתקיימים במזכרת בתיה
מכללת ארז - מכללה מקצועית לתעשייה מוכשרת - הלימודים מתקיימים בשלומי
קשת, המרכז למימוש יעדים - הלימודים מתקיימים בראשון לציון
סמינר הקיבוצים - הלימודים מתקיימים בתל אביב
לימודי חוץ במכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן - הלימודים מתקיימים בכנרת
המכללה למינהל - הלימודים מתקיימים בבאר שבע
לרשימת מוסדות באתרנו המלמדים מאמנים אישיים

כיצד לבחור את המוסד הנכון

מועמדים רבים נוטים להתבלבל כאשר הם עומדים מול בחירת המוסד בו ילמדו. כדי לדעת מהו המוסד הלימודי המתאים ביותר עבורכם, תוכלו לבדוק את הרקע של המוסד במגוון דרכים, תוכלו לבקש להתייעץ עם מספר בוגרים של המוסד ולבקש לקבל את מערכת השעות כדי לדעתם אם הקורס יתאים ללוח הזמנים שלכם. כמו-כן נסו לבדוק תחילה את המוסדות הקרובים לאזור מגוריכם, על מנת לצמצם את זמני הנסיעות וכמובן שתוכלו לגלוש במבחר אתרי האינטרנט של המוסדות השונים ולקבל מהם מהם הבנה, על המקצועיות והרמה של המוסד. לסיום אנו בפורטל לימודים מעוניינים להציע לכם גם ייעוץ ראשוני ועזרה בכל הנוגע ליצירת קשר עם המוסדות הרלוונטים עבורכם לקורס מאמנים אישיים. כל שאתם נדרשים לעשות הוא להתקרש אלינו, או להשאיר את הפרטים שלכם במקום המיועד לכך וצוות המוקד שלנו ידאג ליצור עמכם קשר במהרה. 
מלא טופס פנייה למוסד וקבל מידע על קורס מאמנים אישיים
טכנולוגיית התקדמות פשוטה
המכללה הבינלאומית לאימון וניהול - ICCM
טכנולוגיית התקדמות פשוטה
המכללה מלמדת ב: חיפה, רמת גן.

המסלול נלמד ב: חיפה, רמת גן.
יורם כללי
בשיטה שלנו תמריא, הרשמה מוקדמת חיסכון גדול
מכללת "התפתחות במיטבה"-ביה"ס הגבוה לאימון התפתחותי
בשיטה שלנו תמריא, הרשמה מוקדמת חיסכון גדול
המכללה מלמדת ב: נס ציונה, רמלה.

המסלול נלמד ב: נס ציונה, רמלה.
ספורט - בריאות - הגשמה
מכללת אשכולות
ספורט - בריאות - הגשמה
המכללה מלמדת ב: זכרון יעקב, ירושלים, קרית שמונה.

המסלול נלמד ב: ירושלים, זכרון יעקב.
מכללת גישות לניהול, הנחייה ומדעי ההתנהגות
מכללת גישות
מכללת גישות לניהול, הנחייה ומדעי ההתנהגות
המכללה מלמדת ב: אשדוד, אשקלון, באר שבע, חיפה, ירושלים, מודיעין, מעלות, נצרת, רחובות, רמת אפעל, רמת גן, רעננה, תל אביב.

המסלול נלמד ב: אשדוד, אשקלון, באר שבע, חיפה, ירושלים, מודיעין, מעלות, נצרת, רחובות, רמת אפעל, רמת גן, רעננה, תל אביב.
ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765
או השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם
שירות מהיר
מקצועי ואישי
10 שנות
נסיון בתחום
עבודה מול בתי הספר
הטובים בארץ
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765