ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
צריך עזרה?
מלא פרטיך ואחד מיועצנו
יחזור אליך בהקדם
או התקשרו ליעוץ חינם
03-3727765

קורס שיווק

מה זה להיות איש שיווק

כיום ידוע שכל מוצר איכותי ככול שיהיה, זקוק לשירותי שיווק איכותיים ואישיים, בין אם מדובר במוצר הדגל של חברה מוכרת ואהודה ובין אם מדובר במוצר אנונימי של יוצר מהשורה. אי לכך, תמיד יש מי שמחפש שירותי שיווק, תמיד יש מי שמבקש לשווק נכונה את המוצר שלו ותמיד יש מספר אופציות עבור כל מטרת שיווק, ולו כי לעיתים מדובר בקידום מכירות ולעיתים מדובר בשיווק אישי, לעיתים מדובר בשיווק ויראלי ולעיתים מדובר בשיווק אשר מושתת על המדיה, ועל כן למרות משהמילה שיווק הינה מילה יחידה וכה קצרה, טוב להכיר שמאחוריה עולם עשיר של תוכן חשוב ואף יצירתי, ועל כן לצד היכולת לעשות תואר שלם בשיווק, גם רצוי להכיר להכיר שישנה האופציה לעשות קורס יותר קצר בשיווק, ולו על מנת לקבל מספיק כלים חשובים ולהפיק מהם את המרב ובהקדם הניתן.  
בפורטל זה אתם מוזמנים לקבל מידע מעמיק עבור כל שאלה אשר עשויה להתעורר בתחום, אתם מוזמנים לקבל מידע הן אודות סך הלימודים והשכר הצפוי והן עבור קהל היעד וסוג התעודה עמו יוצאים בתום תקופת לימודי הקורס, כאשר אם נותרו שאלות נוספות, אתם מוזמנים ליצור קשר בכול רגע נתון ופשוט ליהנות מידע מקיף בתחום. נצא לדרך?
תעודת זהות קורס שיווק
תנאי קבלה
  • רוב הקורסים מסתפקים בראיון אישי, כאשר חלק מהקורסים גם דורשים 12 שנות לימוד לצד בגרות מלאה. כמו כן, קורסים יותר רציניים גם עשויים לדרוש לימודי תואר ראשון, אך פה כבר מדובר במקרים יותר נדירים.
משך לימודים
  • בעוד שתואר ראשון בתחום השיווק אורך כשלוש שנים, הרי שקורס בשיווק עשוי להסתכם בין ארבעה לבין שניים עשר חודשים. 
שכר ממוצע
  • יש להבדיל בין אופי השכר לבין התפקידים השונים בהם ניתן להתנהל בתום הקורס. אי לכך, נציין שמי שיהיה סוכן מכירות עתיד להשתכר בין 6,500 לבין 8,000 ₪, מי שיהיה מנהל יחסי ציבור עתיד להשתכר בין 5,000- 10,000 ₪, מי שיהיה מנהל מכירות עתיד להשתכר בין 6,000 לבין 12,000 ₪ ומי שיגיע לעמדת מנהל שיווק כבר עתיד להשתכר במשכורת מרשימה אשר נעה בין 13,000 לבין 18,000 ₪. 
תכונות אופי
  • מי שמבקש ללמוד שיווק, צריך להיות אדם של משימות, אדם של פרטים, אדם שניחן ברגישות לפרטים, אדם שאינו חושש להאמין בהצלחה, אדם בעל חוש יצירתי מפותח, אדם שיודע להתנהל בהתאם למערך עבודה מסודר וכמובן אדם שנהנה מהתחום. 
לרשימת מוסדות באתרינו המלמדים קורס שיווק

שיווק

בשנים האחרונות תחום השיווק מאוד מתקדם ועל כן תמיד ניתן למצוא בו נישה יותר מעניינת עבור התעמקות. כך למשל ניתן למצוא שניתן להתמקד בפרסום און ליין, בניהול חנות פיזית, בקורס מנהלי שיווקי ברשת, בקורס פיתוח עסקי לצד שיווק גלובלי, בקורס טקטיקת מכירה, בקורס שיווק בווידאו וכדומה.
ציינו שלצד האופציה של לימוד קורס בשיווק, גם ניתן ללכת על האופציה של תואר ראשון בשיווק, ופה נעצור ונחדד מספר הבדלים משמעותיים בין שתי האופציות שהן כביכול זהות: ראשית קורס בשיווק הרבה יותר קצר והוא מאפשר לשמור על אורח חיים רגילים, לצד שילוב של לימודים חשובים, ובנוסף כאשר בוחרים ללכת על האופציה של קורס, בעצם זוכים להתמחות באופן נקודתי ומעמיק בנישה שהרבה יותר מעניינת אתכם, וזאת מבלי להתפזר לכיוונים אחרים, ובנוסף ישנו יתרון מהותי לא פחות - הלימודים הרבה יותר זולים ואף באופן משמעותי.

לימודי שיווק

באופן כללי ניתן להפריד בין קורסים בעלי אוריינטציה ניהולית לבין קורסים שמיועדים לשיווק במדיה האינטרנטית. מה הם ההבדלים? ובכן בקורסים בעלי האוריינטציה הניהולית יש יותר דגש על גיבוש מדיניות, בחירת ובחינת אסטרטגיות, בנייה אישית של תכניות עסקיות, ביצוע מחקרי שוק, קבלת כלים עבור ביצוע מכירות, קבלת טיפים עבור שכנוע הלקוח, דגש על שירות וכדומה. עם זאת, בקורסים עבור שיווק אינטרנטי כבר יש הרבה יותר התייחסות ללמידת תוכנות לצד טכניקות מקוונות ופילוח קהל יעד. כך למשל יש דגש על מנועי חיפוש, קידום מממון ואורגני, יצירת סרטים ויראליים, ניהול יחסי ציבור בשלל הרשתות החברתיות, בניית פרופיל משתמש, הקמת בלוג וכדומה.

תכני הלימוד בקורס שיווק

לא מעט קורסים בוחרים לכלול את הגישה הניהולית ועל כן הם שמים דגש על גיבוש מדיניות ובניית אסטרטגיה, וזאת לצד השקעה במחקרים רבים, בחינת דוגמאות מהעולם האמתי ולמידת שלל שיטות על מנת למשוך את תשומת הלב של הלקוח. להלן שורת הנושאים שנהוג בלימודי שיווק:
-הצגה אפקטיבית     
-מיתוג ובידול
-עמדות לקוחות וצרכנים
-דיוור אלקטרוני
-בניית תמהיל שיווקי
-קידום מכירות
-שיווק בפייסבוק
-ניהול קמפיין פרסומי
-פיתוח S.W.O.T
-Google Analytics
-פלטפורמת google+
-ניהול משא ומתן
-טיפול בלקוחות תובעניים   
-שיתוף ב YouTube
לרשימת מוסדות באתרנו המלמדים קורס שיווק


איפה לומדים שיווק?

לימודי שיווק נערכים במספר מוסדות לימוד העוסקים ומתמחים בתחום. בין יתר מוסדות הלימוד המובילים בתחום, אתם מוזמנים להכיר את ההיצע הבא: 
-מכללת ספיר צמוד לשדרות
-הקריה האקדמית אונו
-המכללה האקדמית נתניה
-המרכז האקדמי פרס ברחובות
-המרכז ללימודים אקדמאים באור יהודה
-המרכז האקדמי כרמל בחיפה
-מכללת רמת גן
-תפנית- בית ספר למנהלים מטעם האוניברסיטה הפתוחה
-אוניברסיטת בר אילן
-עתיד – מכללות ובתי ספר למדעים וטכנולוגיה בדרום ובצפון
-קבוצות יוזמות בירושלים, המרכז וחיפה
-בית הספר ליזמות עסקית
כמו כן, גם ניתן למצוא קורסים בשיווק אשר מתמקצעים בכול הנוגע למדיה התקשורתית, כלומר לאינטרנט, ועל כן נציין שורת מוסדות אשר מתמקדים בשיווק אינטרנטי:
-מכון טכנולוגי חולוןHIT 
-הבצפר
-האקר יו
-גון ברייס

מיהו קהל היעד ללימודי שיווק?

מיהו פלח הקהל אשר עשוי לבקש ואף למצוא את עצמו מתאים עבור לימודים מרתקים ורלוונטיים מעין אלו? ובכן בין היתר ניתן למצוא אנשים מן השורה אשר מבינים את הפוטנציאל, או פשוט יש להם באופן אישי צורך בקידום מוצר, ועל כן הם מבקשים לרכוש ידע חשוב ואף ניסיון בתחום על מנת להימנע מהצורך להיות תלויים באחרים. יש אנשים שכבר מכירים את תתי הנושאים באופן שטחי, אך הם מבינים שעל מנת להתקדם בתחום עליהם להחזיק ביכולות הרבה יותר גבוהות ממה שידם משגת באותה נקודת זמן. יש אנשי מקצוע רבים (כגון אנשי שיווק ומכירות), אשר יודעים שבתום הקורס הם עשויים לספק שירותים הרבה יותר איכותיים, ומכאן שבהמשך גם לדרוש העלאה במשכורת (או לחלופין להתקדם אל עבר תפקיד הרבה יותר מכניס).

מהם תנאי הקבלה לקורסים בשיווק?

ראשית נציין שכל מוסד עשוי להחזיק בדרישות מעט שונות, אך באופן כללי כן ניתן לומר שהרבה יותר קל להתקבל ללימודי קורס שיווק מאשר ללימודי תואר ראשון בשיווק, וזאת כי עבור תואר ראשון לא מעט מקומות עשויים לדרוש תנאים גבוהים במיוחד, כגון ממוצע בגרויות גבוה שנע מ90 ומעלה, לצד ציון פסיכומטרי גם כן מעל הממוצע. עם זאת, כאשר מדובר בלימודי קורס בתחום השיווק, הרי שניתן למצוא שלא מעט מקומות עשויים להסתפק אך ורק בראיון קבלה, כך שיש לבחון כל מוסד ומוסד באופן פרטני, ולו על מנת להבין מהם סיכויי הקבלה.

משך לימודי שיווק

כיוון שיש מגוון קורסים נקודתיים בתחום, קשה למצוא נוסחה אחידה לכמה זמן אורך כל קורס, אך כן ניתן לומר שבאופן כללי מדובר בקורסים קצרים. עם זאת, גם ניתן למצוא קורס שאורך רק כ60 שעות, ולעומת זאת גם ניתן למצוא קורס שכבר אורך כ120 שעות. עוד נתון שכן ניתן להגדיר מראש, מתייחס לעובדה שכלל הקורסים הדיגיטליים יותר קצרים, ועל כן הן אורכים בין 65 לבין 80 שעות בסה"כ. עם זאת, אין לטעות שסך הקורסים בתחום כאלו קרים, וזאת כי בקלות גם ניתן למצוא קורסים אשר אורכים כ250 שעות. 

תעודה/הסמכה מקצועית לבוגרי הקורס

מי שבוחר לעשות תואר ראשון יקבל תואר B.A, אך מי שבוחר לעבור קורס בתחום, ייצא עם תעודת הסמכה מטעם המוסד בו הוא בחר לעבור את הקורס. כמו כן, יש חשיבות לרזומה של מוסד הלימודים, וזאת כי תעודת הסמכה מטעם מוסד יותר איכותי, עשויה יותר להרשים ומכאן שגם לפתוח יותר דלתות.

אפשרויות תעסוקה לבוגרים

אנו חיים כיום בתקופה בה המדיה האינטרנטית מאפשרת ליצור עולמות חדשים בכול הנוגע לשיווק, ועל כן כיום יותר מתמיד לא חסרה עבודה עבור מומחים לפרסום, ומי שטוב במה שהוא עשה, מהר מאוד יגלה שהוא מוזמן לבחור בין תפקיד של יחצן או פרסומאי, לבין תפקידים נוספים, כגון מנהל מוצר, מנהל שיווק, אנליסט, מנהל מותג, מנהל צוות מכירות וכדומה.

מלא טופס פנייה למוסד וקבל מידע על קורס שיווק
כשתבדוק, תבין!
HACKERU
כשתבדוק, תבין!
המכללה מלמדת ב: חיפה, רמת גן.


מידע על
המכללה

43 מסלולים

מפת הגעה

13 סרטוני וידאו

20 ממליצים
קריירה במקצועות המבוקשים
MBC - המכללה לטכנולוגיה ומדעים בחצור הגלילית
קריירה במקצועות המבוקשים
המכללה מלמדת ב: חצור הגלילית.

המסלול נלמד ב: חצור הגלילית.
המכללה להכשרה מקצועית - חיפה והקריות
המכללה לניהול - קרית ביאליק
המכללה להכשרה מקצועית - חיפה והקריות
המכללה מלמדת ב: קרית ביאליק.

המסלול נלמד ב: קרית ביאליק.
יורם כללי
בתי הספר רב תחומיים ומוכרים ע´´י מהט
רשת בתי הספר להנדסאים של המכללה למינהל
בתי הספר רב תחומיים ומוכרים ע´´י מהט
המכללה מלמדת ב: אילת, אשדוד, באר שבע, חיפה, ירושלים, נתניה, פתח תקוה, ראשון לציון, רחובות, תל אביב.

ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765
או השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם
שירות מהיר
מקצועי ואישי
10 שנות
נסיון בתחום
עבודה מול בתי הספר
הטובים בארץ
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765