ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג איקא הדרכות ?
השאר פרטים ונציג איקא הדרכות יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


איקא הדרכות  באנר

חזרה למסלולי לימוד

מאמן עמית MCI

מבנה
הלימודים

הלימודים מעל גיל 28

אימון הוא תהליך שיטתי, מובנה וממוקד תוצאות המאפשר למתאמן להבהיר את חזונו לעתיד ולבנות תכנית פעולה מעשית לשם מימושו. התפיסה האימונית מתמקדת במימוש החזון על בסיס עקרונות ההצלחה האישיים של המתאמן, בשילוב העצמה ולמידה ודרכם קביעת מטרות והגעה לתוצאות.
מתודת האימון ממוקד התוצאות שפותחה על ידי ראובן כ"ץ הוכיחה עצמה לאורך השנים כשיטה הטובה ביותר למאמנים לבסס אימון ממוקד המקדם את הלקוח במהירות לקראת מימוש חזונו. המתודה מבססת את תהליך האימון על עקרונות החשיבה התוצאתית, ומשלבת יסודות מתורות הניהול המתקדמות. העקרונות מתורגמים לערכת כלי עבודה ומתודה סדורה אשר ביחד מאפשרים לכל מאמן לממש בהצלחה אימון אחר אימון.
 
לראשונה מוצע למאמנים שהוכשרו בשיטות אחרות לרכוש לעצמם את המתודה והכלים של האימון ממוקד התוצאות בקורס קצר ותכליתי. מאמנים העומדים בתנאי הקבלה ויעמדו במטלות הקורס יהיו זכאים לבקש הסמכת ´מאמן עמית´ ACI באיגוד הישראלי לקואצ´ינג וייעוץ ממוקד תוצאות – איק"א.

מטרות הקורס

מטרת קורס השלמה למאמנים להכשיר את המשתתפים באופן המעמיק והרציני ביותר לאמן על פי המודל האימוני ממוקד התוצאות. תוכנית הלימוד תחל בהאחדת מושגים ובניית התשתית ללימוד משותף, ותתמקד בהמשך בהקניית עקרונות החשיבה התוצאתית ויישומה המעשי - ערכות כלי האימון ממוקד התוצאות:
ערכת הערכים
ערכת חסמי ההצלחה
מודל תחומי התוצאה
מודל שער החזון
משפט וטקסט החזון
ערכת היעד
המשתתפים יתרגלו את הכלים במהלך הלימוד בכיתה ובעבודה עצמית ויידרשו להגיש את תוצרי עבודתם כחלק ממטלות הקורס. על מנת להשלים את ההכשרה יידרש המשתתף לבצע אימון פרקטיקום. האימון ילווה בדיווח ומשוב (סופרויז´ן) מול המרצה בארבע נקודות לאורך תהליך האימון:
במהלך שיחת ההיכרות.
לאחר ביצוע שער החזון
לאחר הגדרת החזון
בעת הגדרת היעד המרכזי
בנוסף יגיש המשתתף סיכום אימון מפורט.
נושאי הלימוד העיקריים
נושאי מבוא
מושגים
מודל האימון ממוקד התוצאות
עקרונות החשיבה התוצאתית
ערכים כמחוללי פעולה
כלי האפיון האישי
ערכים
חסמים
משאבים אסטרטגיים
תחומי תוצאה

משך
הלימודים
אימון אישי - ע"י מאמן מומחה MCI, מטעם איק"א – 16 ש"א (8 מפגשים בני 2 ש"א כל אחד).
באימון קבוצתי - בהנחיית מאמן מומחה MCI מטעם איק"א – 30 ש"א.
תנאים
לתוכנית הלימוד יתקבלו מאמנים העונים על הקריטריונים הבאים:
בעלי תואר ראשון, לפחות
בוגרי הכשרת מאמנים בהיקף בן 100 ש"א לפחות
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765