ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים?
השאר פרטים ונציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


ביראד לימודי תעודה מתקדמים באנר

חזרה למסלולי לימוד

קורס כלים עכשוויים במידענות רפואית

מבנה
הלימודים

אודות הקורס
מקורות המידע בעולם המודרני בכלל ובעולם הרפואה בפרט, מתרבים ומתעדכנים באופן תדיר.

המידע המאותר הוא משאב יקר, המסייע לחולים, לאנשי צוות רפואי ולאנשי ניהול במערכת הבריאות, לקבל החלטות מבוססות באשר לטיפול, או לדרכים שיש לאמץ על מנת לקדם נושאי בריאות ואג´נדות עסקיות בעולם הרפואה.

הקורס לכלים עכשוויים במידענות רפואית, יכשיר את הלומדים וינגיש להם את מקורות הידע הנדרשים לאיסוף המידע הנדרש וניתוחו ויאפשר להם להפוך למקור ידע מקצועי בעולם הרפואה הדינמי והמשתנה.

מטרת הלימודים
לימודים בקורס כלים עכשוויים במידענות רפואית בביראד, יפגישו אתכם עם כלי מידענות חדשניים ועכשויים, במטרה להגיע אל הנתונים והמידע העדכניים ביותר לטובת קבלת החלטות רפואיות, ניהוליות ועסקיות, כמו גם שכלול יכולות איתור וניתוח המידע והצגתו בצורה אפקטיבית ומשכנעת.
בנוסף, משתתפי הקורס, יפתחו חשיבה מידענית, אשר תאפשר להם הכרות עם תחום האנליסטים הרפואיים ותסייע להם בהתמודדות ובהסקת מסקנות כתוצאה ממידע ונתונים רבים.

קהל היעד
אנשי מקצועות הבריאות והרפואה מהתחום הניהולי והטיפולי המעוניינים לקבל כלים מעשיים לאיתור ושימוש במידע רפואי עדכני, כגון: עובדים בתפקידי ניהול במערכות הבריאות או עובדים הרוצים להשתלב בתפקיד ניהולי במערכת הבריאות

עובדי חברות תרופות וביוטק

צוות רפואי ופארא-רפואי

נושאי הלימוד
מאגרי מידע רפואיים בארץ ובעולם, מקורות מידע אקדמיים ועולם כתבי העת הרפואיים, מקורות מידע רפואיים לא אקדמיים – רשתות חברתיות, פרומים, בלוגים ועוד, חדשנות בעולם המידע-טכניקות מתקדמות לאיתור מידע, הנגשת המידע – אינפוגרפיקה וכלים להצגת המידע באופן אפקטיבי ומשכנע,  מודיעין עסקי תחרותי בעולם הרפואה

משך
הלימודים
תכני הקורס יועברו במפגשים פרונטאליים, מלווים בתרגול מחשב.

אורכו של הקורס 48 שעות אקדמיות והוא בנוי מ 12- מפגשים בני 4 שעות.

תעודה /
הסמכה

תעודה
תעודה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים תינתן לעומדים בכל דרישות הקורס, הכוללות נוכחות של 90% לפחות משעות הלימוד.

תנאים

תנאי הקבלה
בעלי תואר ראשון לפחות או עובדים בעלי ניסיון בתחום הבריאות והרפואה

המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765