ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים?
השאר פרטים ונציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


ביראד לימודי תעודה מתקדמים באנר

חזרה למסלולי לימוד

לימודי התמחות בהפרעת קשב וריכוז למאמנים

מבנה
הלימודים

אודות התוכנית
הפרעת קשב וריכוז היא הפרעה נוירו-התפתחותית המשפיעה על ילדים ובוגרים. להפרעה זו השלכות ישירות על תפקודים בתחומי החיים השונים כמו יכולות התארגנות, למידה, ניהול כעסים וקשרים חברתיים.

התמחות בהפרעת קשב וריכוז למאמנים בביראד, תספק הבנה, כלים וידע של מנגנונים הקשורים להפרעה וישומם בגישה אימונית ייחודית המותאמת לסיוע לבעלי הפרעת קשב וריכוז.

 מטרת הלימודים
ההתמחות מקנה למשתתפיה ידע תיאורטי וכלים פרקטיים ייחודיים שיתמכו ביכולתם לאמן ילדים ובוגרים עם הפרעות קשב וריכוז.

קהל היעד
מאמנים המעוניינים לעבוד עם ילדים ומבוגרים הלוקים בהפרעות קשב וריכוז. 

נושאי הלימוד
רקע תיאורטי להבנת המנגנונים הפיזיולוגיים השונים הגורמים לקושי, כפי שבא לידי ביטוי בהתנהגויות השונות (חוסר קשב, היפראקטיביות, כעסים, זיכרון עבודה לטווח קצר ועוד) , כלים לביסוס יכולת התקשורת הבין אישית, שפת גוף ותבנית פתיחה וסגירה של האימון, המהווים נדבך משמעותי ביכולת המאמן לבצע תהליך היכרות מעמיק, כלים יישומיים להתמודדות עם מטרות אימוניות המאפיינות הפרעת קשב וריכוז: מחשבות שליליות אוטומטיות, כעסים, דחיינות, ניהול זמן, ארגון והתארגנות  ולמידה   אימון ילדים בעלי הפרעת קש"ר –  מתודולוגיות אימוניות לעבודה עם ילדים בכלל ועם ילדים בעלי הפרעת קשב וריכוז בפרט

משך
הלימודים
אורכה של התוכנית 60 שעות אקדמאיות.
נוסף עליהן כ- 20 שעות פרויקט הכולל פרקטיקום של 2 מתאמנים חיצוניים בהתאם לתהליך האימון שנלמד בתוכנית (כולל הגשת סיכום האימונים).

הלימודים יתבצעו באמצעות הרצאות פרונטליות, הדגמת אימון מול הכיתה, תרגול ויישום הכלים והכישורים הנלמדים, בקבוצות קטנות, שיתוף ועיבוד קבוצתי, עבודה מעשית עם מתאמנים והגשת דוחות אימון ופרויקט אישי.

תעודה /
הסמכה
תעודה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים תינתן לעומדים בכל דרישות התוכנית, הכוללות נוכחות של 90% לפחות משעות הלימוד והגשת פרויקט גמר וסיכום האימונים.
תנאים
בוגרי לימודי אימון (150 שעות ומעלה) בהצגת תעודה או קו"ח
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765