ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים?
השאר פרטים ונציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


ביראד לימודי תעודה מתקדמים באנר

חזרה למסלולי לימוד

קורס תכנון עירוני בעזרת תוכנת Geodesign

מבנה
הלימודים

אודות הקורס
בתקופה של פיתוח נמרץ, כשערינו משתנות לנגד עינינו, נדרשים המתכננים לעמוד בפני אתגרים מורכבים. מגמות גלובליות כגון שינויי אקלים, גידול אוכלוסיה, עירוניות מואצת ונזקי סביבה, מתבטאים ברמה המקומית בזעזועים חריפים דוגמת מזג אויר קיצוני ולחצים חברתיים-כלכליים.  במצב זה, על הפתרונות הנקודתיים מהעבר לפנות את מקומם לגישה מערכתית, בין תחומית וסתגלתנית, המתמקדת בתוצאות ומאפשרת טיפוח של קהילות מכילות וברות קיימא.

קורס תכנון עירוני בעזרת תוכנת Geodesign בביראד לימודי תעודה מתקדמים, יפגיש את משתתפיו עם זרימת עבודה דיגיטלית מערכתית מבוססת אינטרנט. כמתודולוגיה המשלבת תכנון מכוון תפוקות וניתוח מרחבי דיגיטלי, תוכנת Geodesign מהווה בשורה אסטרטגית לתכנון בישראל ופותחת הזדמנות למהלך תכנוני אסטרטגי כולל, המכין את ישראל לשינויים המואצים הצפויים במרחב בעשורים הבאים.

מטרת הלימודים
חשיפת המשתתפים לאופיו הרב תחומי והאינטגרטיבי של תהליך התכנון באמצעות Geodesign. בסיומו של הקורס יהיו המשתתפים מסוגלים להבין את תהליכי התכנון על מרכיביהם השונים ולהשתתף באופן פעיל בצוותי תכנון ואף להובילם. כמו כן הם ידעו להבין ולהעריך את עבודתם של משתתפים אחרים, המייצגים מגוון רחב של מקצועות בתהליך התכנון ולהתמודד עם האילוצים שמקורם באופיו המורכב  של התהליך. הלימודים יתקיימו בעברית ובאנגלית.

קהל היעד
הקורס מיועד לאדריכלים, אדריכלי נוף ואנשי תכנון שהם מקבלי החלטות ברשויות מקומיות, במנהל התכנון ומובילי קבוצות קהילה וקבוצות אינטרס מגוונות.

נושאי הלימוד
ההתמקדות הפרקטית תהיה בקונספט, הניתוח, המפרט העיצובי, שיתוף והשתתפות התושבים ומקבלי ההחלטות, עיצוב, סימולציה וההערכה לפי Geodesign.

מתכונת הלימוד
הלימודים בקורס יתקיימו באמצעות סיור בשטח הנבחן, הכשרה בעבודה על מערכת ה- Geodesign, עבודה אישית על מחשבים ניידים ועבודה פעילה בקבוצות. 

 

משך
הלימודים

אורכו של הקורס 24 שעות לימוד אקדמאיות.

תעודה /
הסמכה
תעודה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים תינתן לעומדים בכל דרישות הקורס, הכוללות נוכחות של 90% לפחות משעות הלימוד.
תנאים

תנאי הקבלה
נדרש רקע קודם (תיאורטי ומקצועי) בתכנון. אין צורך בידע קודם ב-GIS ומערכות ממ”ג.

* לחסרי רקע המעוניינים להשתתף בקורס זה, מוצע הקורס היבטים בתכנון עירוני בישראל כתנאי מקדים.

המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765