ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים?
השאר פרטים ונציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


ביראד לימודי תעודה מתקדמים באנר

חזרה למסלולי לימוד

הכשרת מנהלי מרפאות

מבנה
הלימודים

אודות התוכנית
התפתחות הצרכים הרפואיים בארץ ובעולם, תוך שליטה של ארבע קופות חולים בישראל, הביאה לעלייה משמעותית בצורך ברפואה פרטית ומשלימה. את הצורך הזה משלימים לאחרונה יותר ויותר רופאים ונושאי מקצועות פרא-רפואיים אחרים, הבוחרים לפתוח מרפאות וקליניקות פרטיות. לצד הידע המקצועי-רפואי, לא אחת נדרשת למנהלי המרפאות הללו גם הכוונה עסקית מקיפה. התוכנית להכשרת מנהלי מרפאות בביראד, מעניקה לבעלי המרפאות, את הכלים והידע לו הם זקוקים בתחומי ניהול עסקי שוטף של המרפאה, לטובת ניצול אופטימאלי ורווחי של העסק במטרה להביא להצלחתו.

מטרת הלימודים
התוכנית תספק כלים והעשרה פרקטית להקמה, ניהול תפעול ושיווק קליניקות בתחומי רפואה משלימה ומרפאות רפואיות אחרות בישראל.

קהל היעד
התוכנית מיועדת לבעלי מרפאות, רופאים ואו מנהלי קליניקות ומרפאות רפואיות ופרא-רפואיות, כולל רופאים ובעלי עסק במקצועות רפואה משלימה, אימון, NLP, הפרעות תקשורת ועוד. התוכנית מותאמת גם לכל מי שמתכנן המשך פיתוח עצמי בתחומים הללו ומעוניין להקים קליניקה או מרפאה.  

נושאי הלימוד
סקירה על מערכת הבריאות בישראל, שינויים, מאפיינים והזדמנויות (גם לנוכח המשבר הנוכחי), עיקרי ההנחיות לקראת חשיבה על פתיחה ניהול ותפעול קליניקה/מרפאה רפואית פרטית בישראל, הקליניקה שלי בעוד שנה - עקרונות הכנה של תוכנית עבודה עסקית שיווקית, Back office  ניירת, הצעות מחיר, מחירונים, תפריט שרותים חץאיך נעצב את הקליניקה בצורה יעילה - הכנת תשתיות, מימון הקמה של הקליניקה- אמצעי מימון שונים, למי הקליניקה שלי מתאימה? חשיבה על קהלי יעד, מה השרות/המוצר שבו אני הכי טוב - תעדוף תחומי שרות ומוצרים, מי מצטרף אלי לקליניקה - מיון, גיוס והכשרת צוות, לשלם מעט להרוויח הרבה - באמצעות ניהול מו"מ בעולמות הרפואה והטיפול, כללים וחוקים, עקרונות שיווק, מבחר פרקים פיננסיים ומשפטיים רלוונטיים.  

משך
הלימודים
אורכה של התוכנית 130 שעות לימוד אקדמיות הכוללות 20 שעות פרויקט, אשר יוגש בסיומה: תוכנית עבודה עסקית שיווקית לעסק והכנת מצגת עצמית למפגש הסיום.
תעודה /
הסמכה
תעודה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים תינתן לעומדים בכל דרישות התוכנית, הכוללות נוכחות של 80% לפחות משעות הלימוד והגשת פרויקט גמר.
תנאים
התוכנית מקצועית וממוקדת לתחומי הרפואה הפרטית והמשלימה בישראל אין צורך בהשכלה ספציפית, ורלוונטיות הפונים ללימודים תיבחן ע"פ עיסוקם וכוונותיהם.
המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765