ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים?
השאר פרטים ונציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


ביראד לימודי תעודה מתקדמים באנר

חזרה למסלולי לימוד

קורס ניהול בכיר

מבנה
הלימודים

המאה ה-21 מתאפיינת בתמורות מהירות ושינויים טכנולוגיים, המשפיעים באופן ישיר על עולם הניהול. הכל צריך להיות ממוקד וענייני ובעיקר, בעל תפוקות המקדמות את המנהל  ואת המסגרת הארגונית עליה הוא אחראי. התוכנית לניהול בכיר בביראד לימודי תעודה מתקדמים, תקדם את המנהלים הלומדים בה, ותובילם למנהיגות דינמית המותאמת בהצלחה לעידן של תמורות ושינויים מהירים.

מטרת הלימודים
התוכנית לניהול בכיר תיצור מנהיגות ניהולית חדשה ובעלת השפעה בעידן של תמורות, באמצעות הזנקת המובילים והמשפיעים בארגון, לטובת עשייה מקדמת יוזמת ומעצימה.

קהל היעד
התוכנית מיועדת למנהלים מנוסים בארגונים, המנהלים בפועל צוותי עבודה.

נושאי הלימוד
אני המנהל – מפה אישית, מטרות ויעדים, הארגון – ניתוח סביבה פנימית וחיצונית של הארגון, ניהול ומנהיגות הלכה למעשה – ניהול עצמי וניהול משאבים, יעדים מדידה ובקרה, קבלת החלטות בתנאי אי ודאות ומשבר, ניהול מו"מ ושיחות קשות, תקשורת בין-אישית והנעת עובדים, בניית צוות וגיבושו, השמה, קליטה ושימור עובדים TALENT,  פוליטיקה וממשקים, ניהול חדשני.

משך
הלימודים

מתכונת הלימוד
אורכה של התוכנית 120 שעות אקדמיות, מתוכן 20 שעות פרוייקט.

תעודה /
הסמכה
תעודה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים תינתן לעומדים בכל דרישות התוכנית, הכוללות נוכחות של 80% לפחות משעות הלימוד והגשת פרויקט גמר.
תנאים

תנאי הקבלה
בעלי תואר ראשון עם ניסיון ניהולי עשיר ועמידה בפני ועדת קבלה.

המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765