ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים?
השאר פרטים ונציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


ביראד לימודי תעודה מתקדמים באנר

חזרה למסלולי לימוד

הבנת דוחות כספיים - מקוון

מבנה
הלימודים

אודות הקורס
קריאת דוחות כספיים והבנתם מהווה חלק בלתי נפרד מעבודתו של כל בעל חברה ומשקיע.

תפקידם של דוחות חשבונאיים אלה הוא להציג מראה כמותית של מצב העסק בפני מנהליו או משקיעיו, להעריך את נקודות החוזק והתורפה הפיננסיות של העסק ולסייע להם בקבלת החלטות פיננסיות ואסטרטגיות להמשך פעילותם כחלק מההיערכות לעתיד (ניצול נכון של הזדמנויות והתמודדות נכונה מול איומים).

תפקידם של דוחות חשבונאיים אלה הוא להציג מראה כמותית של מצב העסק בפני מנהליו או משקיעיו, להעריך את נקודות החוזק והתורפה הפיננסיות של העסק ולסייע להם בקבלת החלטות פיננסיות ואסטרטגיות להמשך פעילותם כחלק מההיערכות לעתיד (ניצול נכון של הקורס מאפשר ללומדים בו, גם אם אינם בעלי רקע חשבונאי מקדים, לרכוש יסודות לקריאה והבנת הדוחות הכספיים, לתרגל באופן מעשי ניתוח דוחות כספיים על בסיס חברה קיימת ולהבין את משמעויות הניתוח הפיננסי שערך.

קהל היעד
הקורס מיועד לבעלי חברות, או אלה החפצים להקים חברות, ללא ידע חשבונאי מקדים, המעוניינים לדעת לקרוא ולהבין את הדוחות הכספיים שלהם, ולמשקיעים המעוניינים לנתח דוחות כספיים כחלק מעבודתם וכבסיס להערכות שווי וניתוחים כלכליים.

נושאי הלימוד
הנחות יסוד ועקרונות חשבונאיים - משמעותם עבורנו וכיצד מתבטאים בדוחות, הכרת מבנה וסעיפי הדוחות הכספיים: מאזן, דוח רווח והפסד, דוח על שינויים בהון עצמי ודוחות על תזרימי מזומנים, חישוב יחסים פיננסיים בדוחות הכספיים, הסקת מסקנות מתוצאות הניתוח הפיננסי.

הלימודים יערכו באופן מקוון ויכללו הרצאות ותרגולים שוטפים. במסגרת הקורס, יבחרו המשתתפים חברה ציבורית אשר את דוחותיה ילמדו לקרוא ויתרגלו את כל הנושאים הנלמדים.

משך
הלימודים

מתכונת הלימוד
הקורס בן 40 שעות אקדמיות.

תעודה /
הסמכה

תעודה
תעודה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים תינתן לעומדים בכל דרישות הקורס, הכוללות נוכחות של 90% לפחות משעות הלימוד.

המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765