ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים?
השאר פרטים ונציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


ביראד לימודי תעודה מתקדמים באנר

חזרה למסלולי לימוד

קורס שיווק ואסטרטגיה שיווקית

מבנה
הלימודים

אודות הקורס
הגדלת מכירות הארגון היא תוצאה ישירה מגיבוש אסטרטגיה שיווקית נכונה התורמת להצלחת הארגון. אסטרטגיה שיווקית היוצרת בולטות של מוצרי הארגון על פני אחרים ומאפשרת יתרון יחסי לארגון, נגזרת ממענה על שאלות בסיסיות כמו מה לשווק, באילו מוצרים להתמקד, למי לפנות ובאיזה אופן, באילו מסרים לפרסם ובאילו אתרים ועוד.
הקורס לשיווק ואסטרטגיה שיווקית בביראד יאפשר מענה לשאלות אלה ועוד, ויכשיר את הלומדים בו לעמוד בהצלחה באתגר השיווקי.

מטרת הלימודים
הקורס מקנה כלים ומיומנוית עכשוויות לחשיבה ועשייה שיווקית, ניהול מוצרים וקבלת החלטות כנגזרת מהאסטרטגיה השיווקית המוטמעת בארגון.

המרצים בקורס
ד"ר גרטנר מור יוסף איריס

קהל היעד
אנשי מקצוע מעולם השיווק והמכירות המעונינים להתקדם בארגונים בהם הם עובדים או להתפתח מקצועית ומחפשים את הכלים המתקדמים ביותר בחשיבה ובאסטרטגיה שיווקית.

נושאי הלימוד
חשיבות השיווק בעידן של תחרות,  מה בין שיווק למכירות,  זיהוי לקוחות רווחים,  הבנת התנהגות צרכנים ומניעי קניה, ניתוח מתחרים ויצירת יתרון יחסי/U.S.P , תכנון אסטרטגי לארגון,  ניתוח סביבה פנימית, משאבי הארגון ויכולות,  ניתוח SWOT , קביעת מטרות ויעדים לטווח הארוך והבינוני , בחינת אסטרטגיות גנריות,  בקרה ופיקוח על השגת מטרות הארגון,  ניתוח פיננסי של עלויות, תוכנית עסקית- טיוטה ראשונה,  אוקיינוס כחול- יזמויות וחדשנות בארגון

מתכונת הלימוד
הלימודים יתקיימו באמצעות הרצאות פרונטליות, ניתוחי אירוע ו-case studies הלקוחים מחיי היום יום של המשתתפים. במהלך הלימודים יציגו המשתתפים סימולציות של משחקי תפקידים ותהליכי מכירה מול טלוויזיה במעגל סגור. 

אורכו של הקורס 50 שעות אקדמיות ובנוסף להן, 5 שעות שיווק מעשי. 

משך
הלימודים

תעודה /
הסמכה
תעודה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים תינתן לעומדים בכל דרישות הקורס, הכוללות נוכחות של 90% לפחות משעות הלימוד והגשת פרויקט גמר
תנאים
12 שנות לימוד
סטאג'

המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765