ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים?
השאר פרטים ונציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


ביראד לימודי תעודה מתקדמים באנר

חזרה למסלולי לימוד

קורס פרסום ודיגיטל

מבנה
הלימודים

אודות הקורס
כיצד להשתמש ברשתות החברתיות, איך לבנות אתר מכירתי ובאיזה מודל נכון להסתייע לבדיקת אפקטיביות הפרסום? הקורס ללימודי שיווק דיגיטלי בביראד מעניק ידע פרקטי ובו מכלול אמצעים עיונים ומעשיים לפיתוח העסק והמוצר ושימוש בערוצים מקוונים מודרניים למקסום קהל הלקוחות.

מטרת הלימודים
הקניית כלים ומיומנויות לתרגום אופטימאלי של מטרות העסק בערוצי on line ו - off line, תוך מתן טקטיקות מעשיות ואפקטיביות למשתתפי הקורס.

המרצים בקורס
ד"ר גרטנר מור יוסף איריס

קהל היעד
מיועד למעוניינים להעמיק את ידיעותיהם בשיווק דיגיטלי באמצעות רשתות חברתיות ולתרגם את האסטרטגיה השיווקית הלכה למעשה, ולמעונינים לשווק את העסק ומוצריו במקסימום מהירות ובמסגרת התנאים הקיימים.

תנאי הקבלה

נושאי הלימוד
תרגום השיווק המסורתי לדיגיטלי , הכנת תכנית תקשורת שיווקית תמהיל המדיה, זיהוי קהל היעד הפרסומי,  תקציב מסע פרסום, פייסבוק ויוטיוב לייב אינסטגרם ופינטרסט,  גוגל אדוארדס ופרסום ממומן,  מבצעי קדום ומכירות,  בחינת תקציב המדיה,  יחסי ציבור,  בניית דף פייסבוק עסקי


משך
הלימודים
אורכו של הקורס 50 שעות אקדמיות ובנוסף להן, 5 שעות שיווק מעשי בהן יבנו המשתתפים דף פייסבוק עסקי או טיוטה של תוכנית שיווקית ברשתות החברתיות. 
תעודה /
הסמכה

תעודה
תעודה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים תינתן לעומדים בכל דרישות הקורס, הכוללות נוכחות של 90% לפחות משעות הלימוד והגשת פרויקט גמר.

תנאים
12 שנות לימוד
סטאג'

המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765