ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים?
השאר פרטים ונציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


ביראד לימודי תעודה מתקדמים באנר

חזרה למסלולי לימוד

קורס מכירות וניהול המכירות

מבנה
הלימודים

אודות הקורס
תהליך המכירה בעידן הנוכחי מתאפיין ב"תפירה" אופטימאלית של המוצר ושירותיו ללקוח. על כן, מנהל המכירות נדרש לא רק למכור, אלא גם לנהל נכון את צוותי המכירה שלו ולקבוע עבורם אסטרטגיות מכירה מיטביות אל מול הלקוח.

כיצד למכור, באיזה אופן להתנהל מול הלקוח, כיצד לנהל צוותי מכירה ולקבוע עבורם יעדים ריאליים? שאלות אלו ואחרות ידונו ויקבלו מענה במהלך הקורס ללימודי מכירות וניהול המכירות בביראד.

מטרת הלימודים
הקניית כלים ומיומנויות למכירה מוצלחת של עסקה לעוסקים בתחום והקניית מיומנויות לניהול צוותי מכירה ועמידה ביעדים.

המרצים בקורס
ד"ר גרטנר מור יוסף איריס

קהל היעד
הקורס מיועד לאנשי מכירות המעוניינים להתקדם לתפקיד של מנהלי מכירות ולהניע צוותי עבודה וכן לבאים עם רקע מכירתי ומעוניינים לטפח את יכולתם להגדיל הצלחות במכירה. 

נושאי הלימוד
מכירות ותמהיל תקשורת בינאישית, ניהול צוות מוכרים  - אסטרטגיות לקביעת יעדים, ניהול צוות מוכרים – אסטרטגיות ניהול, אמנות המכירה בטלפון, שלבי תהליך המכירה שלב התשאול, טיפול התנגדויות + שפת גוף, תהליך מכירה - סגירת עסקה, תהליך מכירה - ניהול משא מתן, טעויות נפוצות במשא ומתן, טיפים למכירה דיגיטלית 

מתכונת הלימוד
הלימודים יתקיימו באמצעות הרצאות פרונטליות, ניתוחי אירוע ו-case studies הלקוחים מחיי היום יום של המשתתפים. במהלך הלימודים יציגו המשתתפים סימולציות של משחקי תפקידים ותהליכי מכירה מול טלוויזיה במעגל סגור. 

אורכו של הקורס 50 שעות אקדמיות ובנוסף להן, 5 שעות שיווק מעשי. 

משך
הלימודים

תעודה /
הסמכה
תעודה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים תינתן לעומדים בכל דרישות הקורס, הכוללות נוכחות של 90% לפחות משעות הלימוד והגשת פרויקט גמר.
תנאים
12 שנות לימוד
סטאג'

המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765