ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים?
השאר פרטים ונציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


ביראד לימודי תעודה מתקדמים באנר

חזרה למסלולי לימוד

כלים מעולם האימון עבור מורי נהיגה

מבנה
הלימודים

אודות התוכנית
כמורה לנהיגה הפוגש במכוניתו כל תלמיד בממוצע 28 פעמים, 40 דקות בכל פעם, יש לך אחריות מקצועית על יכולתו של התלמיד להפוך לנהג מיומן, אחריות לסייע לתלמיד להתמודד עם חרדות, לקויות למידה או הפרעות קשב הבאות לידי ביטוי במהלך לימודי הנהיגה ואחריות נוספת, שאינה פורמלית אך מתקיימת בפועל, להוות אוזן קשבת ומכוונת לתלמידים הבוטחים בך כדמות בכירה, ואולי אף כ"מנטור".

באמצעות כלים מעולם האימון האישי (coaching), התוכנית למתן כלים מעולם האימון עבור מורי נהיגה, תסייע לך להפוך למורה לנהיגה היודע להקשיב טוב יותר לתלמידיו ולשאול שאלות המפתחות את המודעות, מורה היודע ליצר השפעה חיובית ומשמעותית לנהיגה אחראית ונכונה של התלמיד ומאפשר לתלמידיו תהליך של התפתחות וצמיחה במהלך שיעורי הנהיגה.

מטרת הלימודים
מטרת התוכנית להעניק למורי הנהיגה כלים מעולם האימון, אשר יאפשרו להם לסגל מערכת יחסים של הקשבה ותמיכה לתלמיד, מעבר לצורך הספציפי של לימודי הנהיגה.

באמצעות תוכנית הלימודים, יקבל מורה הנהיגה כלים לזיהוי הצרכים והפוטנציאל הייחודיים של כל תלמיד, תוך חיזוק היכולת להקשיב ללא שיפוט וללא צורך להתערב, וכן יפתח בעצמו את היכולת לשאול שאלות לפיתוח מודעות התלמיד, להעצמתו ולקידומו. 

המרצים בתוכנית
ד"ר קריסטל זוניו

קהל היעד
התוכנית מיועדת למורי נהיגה עם ותק של 5 שנים ומעלה, בעלי רישיון הוראת נהיגה, המעוניינים לבדל את עצמם על ידי מתן ערך מוסף באמצעות פיתוח מערכת יחסים של הקשבה ותמיכה עם תלמידיהם.

נושאי הלימוד
בנייה של סביבה פורייה המבוססת על אמון וללא שיפוטיות
מיומנויות ויסודות האימון
הקשבה פעילה לפי תפיסת קארל רוג´רס
התמודדות על התנגדויות
העצמה
עבודה עם ערכים
אתיקה
פסיכופתולוגיה לעומת סוגיות אימוניות
התפתחות של מתבגרים
הכרות עם הפרעות קשב וריכוז

מתכונת הלימוד
לתוכנית הלימוד שני חלקים:

לימוד כלי האימון באופן כללי (ללא קשר ללימוד נהיגה) ותירגולם.  

למידה באמצעות תרגול של סיטואציות מעולם הנהיגה: ביצוע סימולציות מגוונות של שיחות ריאליות והתמודדות איתן ועם מצבים אימם נפגשים המורים בשיעורי הנהיגה.

אורכה של התוכנית?75 שעות אקדמיות.

משך
הלימודים

תעודה /
הסמכה
תעודה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים תינתן לעומדים בכל דרישות התוכנית, הכוללות נוכחות של 80% לפחות משעות הלימוד והגשת פרויקט גמר
תנאים
הגשת מועמדות ומילוי שאלון למועמד
הצגת תעודות/רישיונות
מעבר ראיון (במקרים מסוימים)
סטאג'

המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765