ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 03-3727765 או השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
מעוניינים ביעוץ לימודים
חינם מנציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים?
השאר פרטים ונציג ביראד לימודי תעודה מתקדמים יחזור אליך בהקדם!
קבלו יעוץ ללימודים
מעתה ניתן לקבל
יעוץ לימודים גם בטלפון


ביראד לימודי תעודה מתקדמים באנר

חזרה למסלולי לימוד

Mastery בנוכחות אימונית

מבנה
הלימודים

אודות הקורס
מרבית חיינו אנו פועלים באופן אוטומטי המונחה על ידי דפוסים חזקים החרוטים במוחנו. פעילות עפ"י דפוסים לעיתים יעילה יותר, אך כאשר מדובר במצב ייחודי, דפוס ההתנהלות המוכר אינו נותן מענה וגורם להתנהלות פחות אפקטיבית עד לא טובה.

גם מאמנים, כמו כל איש מקצוע אחר, אינם חסינים לתופעה. לאחר שנים בהם קיימו מאות עד אלפי אימונים, הם יצרו סגנון משלהם שלמעשה אינו אחר מאשר דפוס של עבודה. 

על מנת שמאמן ישמור על היצירתיות בעבודה האימונית, על החדשנות ועל הנוכחות האימונית המתמקדת בלקוח, פיתחנו בביראד לימודי תעודה מתקדמים קורס המספק מענה עבור מאמנים ותיקים: קורס Mastery בנוכחות אימונית.

הקורס מעניק מסגרת המאפשרת חבירה לקבוצת דומים ופוטנציאל של הפריה הדדית לצד הנחיה מקצועית, כל זאת בנוסף על למידה אישית וקבוצתית לשדרוג היכולות האימוניות לרמת מצוינות. הקורס מאפשר למידה שונה למאמנים ותיקים עם ניסיון רב, למידה הכוללת התבוננות רפלקטיבית על ניסיונם שלהם וניסיונם של מאמנים אחרים ופיתוח "נוכחות אימונית" ברמת מיומנות גבוהה המתאימה למאסטר ב-Coaching. חלק נוסף של הקורס נוגע בהרחבת הידע באימון על ידי ניתוח ודיון של מאמרים אקדמיים. 

הקורס מורכב משילוב חומרים מעבודתם של Carl Rogers (אבי הפסיכולוגיה ההומניסטית), Jack Mezirow (הוגה התיאוריה של למידה טרנספורמטיבית), John Dewey (פילוסוף בחינוך וחלוץ ביישום למידה חווייתית Experiential Learning) ומחקר הדוקטורט של ד"ר זוניו קריסטל, מנהל התוכנית להכשרת מאמנים (Coaching) בביראד.

מטרת הלימודים
מטרת הקורס לסייע למאמנים ותיקים בעלי עשייה מקצועית יציבה, לרענן את יכולתם לעבוד מתוך אזורי נוחות ואי נוחות שונים, באמצעות פיתוח נוכחות אימונית ממוקדת לקוח. מאמנים העוברים את הקורס, מגיעים למצב של שליטה על נוכחותם האימונית באופן שמוסיף פרספקטיבות נוספות עבורם ועבור לקוחותיהם. משתתפי הקורס יקבלו תרומה משמעותית ליכולות המקצועיות שלהם בניהול תהליך אימוני ממוקד לקוח וחיבור למקום האותנטי שלהם כמאמנים.


קהל היעד
הקורס מיועד למאמנים עם ותק של 4 שנים לפחות, בוגרי הכשרה באימון ממוסד מוסדר ומוכר המעוניינים בהתפתחות מקצועית ואקדמית בתחום האימון ומחויבים להשתתפות פעילה, מעשית ומאתגרת בסדנה יחד עם מאמנים ותיקים נוספים.

נושאי הלימוד
הקשבה ממוקדת לקוח
נוכחות אימונית
 Critical Reflection
נושאים נוספים שיעלו מתוך העבודה וצרכי הקבוצה

מתכונת הלימוד
שיטת הלמידה בקורס מתחלקת לשני חלקים:

למידה התנסותית - הלומדים יאמנו זה את זה מול הקבוצה ויקבלו משוב ממוקד על פי הנחיות שיינתנו מראש בהתאמה לכל תרגיל. 

חקירה וניתוח מאמרים – לפני כל מפגש יקבלו המשתתפים מאמר לקריאה, עליו יתקיים דיון במהלך המפגש.

אורכו של הקורס 32 שעות אקדמיות והוא מורכב מ-8 מפגשים בני 4 שעות אקדמיות כל אחד.


משך
הלימודים

תעודה /
הסמכה
תעודה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים תינתן לעומדים בכל דרישות הקורס, הכוללות נוכחות של 90% לפחות משעות הלימוד והגשת פרויקט גמר. 
תנאים
מאמנים מוסמכים בעלי ותק של 4 שנים
חברות בלשכת המאמנים
מילוי שאלון למועמד
הגשת קורות חיים ותעודות הסמכה כמאמנים 
מעבר ראיון אישי
סטאג'

המומחים שלנו כאן בשבילכם
מי אנחנו
אנחנו אנשי תוכן בתחום ההשכלה שחוקרים מידי יום את עולם הלימודים וכותבים עליו בהרחבה. במסגרת פעילותנו אנו עומדים בקשר רציף עם בתי ספר, מכללות וחלק מן האוניברסיטאות ומתעדכנים בדבר ימים פתוחים, תחומי לימוד חדשים, מקצועות מבוקשים, תנאי קבלה, הרשמה ועוד.

כחלק מן השירות, פורטל לימודים מספק הכוונה עבור גולשים למגוון מוסדות ברחבי הארץ ומידע אודות תחומי לימוד שונים. מטרתנו היא להוות את הצומת הנכונה ביותר בה נפגשים בתי ספר ומוסדות אקדמיים מצד אחד וגולשים שרוצים ללמוד מן הצד השני.

השירות שאותו אנו מציעים הינו ללא עלות, והוא משלב יחס אישי, סבלנות, היכרות עם עולם הלימודים ועבודה מול מגוון מוסדות לימודיים שונים בישראל. מלאו פרטיכם באחד מטפסי צור הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם עם הסבר על מוסדות הלימוד השונים הקיימים באתרנו וכן על מידע נוסף כמו בנושא טיסות זולות. ניתן באותה מידה ליצור איתנו גם קשר טלפוני במספר הטלפון: 03-3727765.
פורטל לימודים
מאמרים אחרונים
מוסדות לימוד מובילים
X
יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור גם בטלפון 03-3727765